(093)273-57-67
Parimatch Parimatch Parimatch3 Укркубок
Seco Soccer Футбол

2019-09-18 17:21:56

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку» Parimatch. Північна конференція. Друга ліга. 2 тур

МАТЧ ТУРУ. «Трудові резерви» 5:4 SLC
На третій хвилині команди обмінялися забитими м’ячами, хоча забивали тільки номінальні господарі. Спочатку В’ячеслав Чуб вразив чужі ворота, а потім Валентин Сварковський вгатив по своїм. Однак у подальшому ФК «Трудові резерви» змогли знову вийти вперед, а завдяки результативним ударам Григорія Мошківського та Юрія Піддубного майже зняти всі питання, щодо переможця цієї зустрічі. Чому майже? Та тому що за рахунку 5:2 на власну користь команда серйозно розслабилася, вирішивши, що перемога в неї вже в кишені. Почала помилятися в захисті, стало набагато більше індивідуальної гри замість командної. Натомість SLC не здавався і грав до кінця, результатом чого стали два голи Антона Савел’єва, який у підсумку оформив хет-трик, тож за хвилину до фінального свистка гості програвали всього лише в один м’яч і були за крок до неймовірного камбеку. Однак ФК «Трудові резерви» все-таки вистояли та здобули у своїй дебютній грі перемогу з рахунком 5:4, яка могла вийти більш впевненою, але й так непогано, тому що результат є результат!

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Анатолій Савел’єв (SLC)
Анатолій Савал’єв знову провів блискучий матч, оформивши хет-трик, хоча, на жаль, це не допомогло його команді, як ми вже писали вище, зачепитися бодай за нічию. Сам же нападник завдяки власній результативності очолив бомбардирській залік, але, гадаємо, з легкістю проміняв би власні здобутки на перемоги SLC.
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Роман Нечипоренко (AFC Bender)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Олександр Бабійчук (FC Pegas)
Не можна сказати, що Бабійчук відіграв на впевнену п’ятірку, тому що одна серйозна помилка в нього була, і він сам про неї знає, але в цілому ветеран нашого турніру зіграв при обороні власних воріт досить впевнено, зробивши чималий вклад у загальну перемогу FC Pegas.

ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. FC Pegas
Пропустивши першими на шостій хвилині від Андрія Борщевського, FC Pegas перевернув гру і здобув таку довгоочікувану перемогу з рахунком 5:3. Під час міжсезоння команда підсилилася, молодь влилася в колектив, ставши вже невід’ємною частиною колективу, та навіть більше – ставши основою «летючої конячки». Хоча повернути свою команду у гру вдалося саме ветерану колективу. Під завісу стартової двадцятихвилинки Ярослав Подолянко оформив дубль. У другому таймі перестрілка продовжилася, але гості виявилися в ній набагато спритнішими за суперника. Іван Климєнтев, Ярослав Лозниця та Сергій Шувалов принесли своїй команді максимальний результат, у декого голи стали для хлопців дебютними на нашому турнірі. Що ж до господарів, то у другому таймі свої автографи у воротах суперника залишили Віталій Федорович і все той же Борщевський, а сама команда залишила по собі дуже приємне враження. Якщо колектив продовжуватиме в тому ж дусі, то його перша звитяга не за горами.