<<Выбор тура Тур №3 Воскресенье 20 Сентября 2015 11:00 ФотоВидеоВладение мячом
62%  38%
Удары
40  23
Удары в створ
25  14
Пасы
208  130
Угловые
12  2
Фолы
10  4
ИГРОК МАТЧА
Шушковський
Вячеслав
         
 Шушковський   Вячеслав 9'
  Бурдужа  Дмитрий  15'
 Шушковський   Вячеслав 19'
  Кубенко  Ярослав 27'
 Шушковський   Вячеслав 29'
 Шоев   Алишер 30'
 Шушковський   Вячеслав  36'
 Шушковський   Вячеслав 42'
 Шушковський   Вячеслав 48'
   
  Заець  Иван  9'
 Панов  Иван 12'
 Панов  Иван 13'
 


3-й тайм

Матч, в якому гості мали теоретичні шанси на вихід з групи, закінчився для них погромом. Перший тайм обіцяв нам цікаву і рівну гру, однак по перерві «бійці» без проблем взяли те, що їм належить.
Зайве про принциповість цього матчу говорити не варто – «Миротворець» мав на PHOENIX неабиякий зуб через події минулого чемпіонату і нерідкі випади на адресу команди в соціальних мережах. Тож, цілком зрозуміло, що господарі налаштовувалися дати «жар-птиці» бій при головному завданні – не перегоріти. Матч розпочався аж надто обережно: за низьких швидкостей, «Миротворець» першим відкрив рахунок (В’ячеслав Шушковський), однак ще до перерви опинився у статусі наздоганяючого. Обидва м’ячі за гостей забив новачок Іван Панов. Проте, на 17-й хвилині той таки Шушковський відновив паритет, за якого команди і пішли на перепочинок.
А вже по перерві на полі була лише одна команда: «бійці» значно згвинтили темп і по черзі відправили у ворота Миколи Зайця п’ять сухих м’ячів. Особливою активністю виділявся чинний володар «Золотого м’яча В9ку» Ярослав Кубенко, який віддав чи не всі результативні передачі в своїй команді і став найкращим у цьому матчі. Традиційно, з рясним доробком забитих м’ячів поле покинув Слава Шушковський – цього разу на його рахунку п’ять голів, загалом одинадцять і перше місце у списку найкращих бомбардирів турніру.
Таким чином, PHOENIX вибуває до Вищої ліги, а «Миротворець» продовжить свої виступи серед команд еліти.


Капитан команды АФК Миротворець: Коробенко ВадимКапитан команды Phoenix : Козлов ИванАнонс

Буде жарко! Команди вже визначилися зі своїм майбутнім на турнір ОСІНЬ, але традицій та емоційної складової ніхто не відміняв. Нагадаємо, що саме «жар-птиця» минулого чемпіонату де-факто позбавила «Миро» шансів поборотися за «корону» (на дві команди - три червоні картки, дві зупинки матчу, безліч «гірчичників» і підсумкові 3:3). Та й взагалі – про непросту історію взаємовідносин цих команд вже ходять легенди… Можемо бути певними: попри діаметрально-протилежні позиції команд в турнірній таблиці, ми побачимо яскравий «англійський» футбол. І нехай переможе сильніший!
 
 

Футбол 1, Футбол 2

vivat

Игры разума

REAL MADRID FOUNDATION

ТАЛИСМАН