Заець  Иван  9'
 Панов  Иван 12'
 Панов  Иван 13'

3-й тайм

Матч, в якому гості мали теоретичні шанси на вихід з групи, закінчився для них погромом. Перший тайм обіцяв нам цікаву і рівну гру, однак по перерві «бійці» без проблем взяли те, що їм належить.
Зайве про принциповість цього матчу говорити не варто – «Миротворець» мав на PHOENIX неабиякий зуб через події минулого чемпіонату і нерідкі випади на адресу команди в соціальних мережах. Тож, цілком зрозуміло, що господарі налаштовувалися дати «жар-птиці» бій при головному завданні – не перегоріти. Матч розпочався аж надто обережно: за низьких швидкостей, «Миротворець» першим відкрив рахунок (В’ячеслав Шушковський), однак ще до перерви опинився у статусі наздоганяючого. Обидва м’ячі за гостей забив новачок Іван Панов. Проте, на 17-й хвилині той таки Шушковський відновив паритет, за якого команди і пішли на перепочинок.
А вже по перерві на полі була лише одна команда: «бійці» значно згвинтили темп і по черзі відправили у ворота Миколи Зайця п’ять сухих м’ячів. Особливою активністю виділявся чинний володар «Золотого м’яча В9ку» Ярослав Кубенко, який віддав чи не всі результативні передачі в своїй команді і став найкращим у цьому матчі. Традиційно, з рясним доробком забитих м’ячів поле покинув Слава Шушковський – цього разу на його рахунку п’ять голів, загалом одинадцять і перше місце у списку найкращих бомбардирів турніру.
Таким чином, PHOENIX вибуває до Вищої ліги, а «Миротворець» продовжить свої виступи серед команд еліти.

Капитан команды АФК Миротворець: Коробенко Вадим

Капитан команды Phoenix : Козлов Иван

Анонс

Буде жарко! Команди вже визначилися зі своїм майбутнім на турнір ОСІНЬ, але традицій та емоційної складової ніхто не відміняв. Нагадаємо, що саме «жар-птиця» минулого чемпіонату де-факто позбавила «Миро» шансів поборотися за «корону» (на дві команди - три червоні картки, дві зупинки матчу, безліч «гірчичників» і підсумкові 3:3). Та й взагалі – про непросту історію взаємовідносин цих команд вже ходять легенди… Можемо бути певними: попри діаметрально-протилежні позиції команд в турнірній таблиці, ми побачимо яскравий «англійський» футбол. І нехай переможе сильніший!