<<Выбор тура Тур №3 Воскресенье 20 Сентября 2015 12:20 ФотоВидеоВладение мячом
41%  59%
Удары
19  23
Удары в створ
11  14
Пасы
163  230
Угловые
 12
Фолы
 2
ИГРОК МАТЧА
Галаган
Дмитрий
  
  Шаповал   Владимир 2'
 Севастьянов  Денис 36'
  
 Дяченко  Павел  23'
 Яковенко  Юрий  46'
 


3-й тайм

Матч двох тактик, в якому швидкий гол багато в чому визначив переможця зустрічі.
Від звітного протистояння ми очікували багато емоцій – те й отримали. Команди продемонстрували відмінний, в першу чергу комбінаційний футбол і при доволі скромному рахунку створили цілу низку моментів.
Вже на 2-й хвилині Володимир Шаповал підключився до атаки своєї команди і відкрив рахунок у матчі. «Універсал» вдало грав на утримання рахунку, при цьому лише нарощував темп і раз-по-раз турбував Павла Дяченка ударами з–під захисників. 
Перерва пішла на користь НК: команда свідомо збила темп зустрічі, який так подобається «бордовим», і в проміжку з 25-ї по 35-ту хвилину створила три-чотири відмінних нагоди, щоби рахунок зрівняти. «Не забиваєш ти – забивають тобі», - нагадав Чукову і партнерам на 36-й хвилині Денис Севастьянов. НК намагалися заграти «п’ятого», але суттєвих дивідендів ця рокіровка не принесла.
Варто зазначити, що в цьому матчі через проблеми зі здоров’ям не зіграли лідери НК – Віталій Шаповалов, Назар Остапчук та Павло Ярмолюк. Однак, і без них команда виглядала більш, ніж достойно! Тож чекаємо від НК та «Універсалу» яскравого та безкомпромісного футболу вже у Суперлізі.


Капитан команды УНИВЕРСАЛ: Евтушенко АнатолийКапитан команды ФК НК: Александр ЧуковАнонс

Обидві команди набрали неабиякий хід. Як «універсальні», так і «новатори» катком проїхалися по своїх суперниках у стартових двох турах. Тож, очна дуель має подарувати нам яскраве футбольне видовище! Тим паче, Чуков і партнери навряд чи забули погром від господарів у попередньому чемпіонаті. Що запропонують своїм суперникам «червоні» - ще те питання, адже НК нині на футбольному полі вдається практично все.
 
 

Футбол 1, Футбол 2

vivat

Игры разума

REAL MADRID FOUNDATION

ТАЛИСМАН