<<Выбор тура Тур №3 Воскресенье 20 Сентября 2015 13:20 ФотоВидеоВладение мячом
66%  34%
Удары
31  24
Удары в створ
21  15
Пасы
274  139
Угловые
11  3
Фолы
 0
ИГРОК МАТЧА
Скрипник
Андрей
       
  Ященко  Константин 5'
 Подолянко  Ярослав 6'
  Веремейчук  Игорь 8'
  Рошко  Иван  13'
 Прокопивный  Владимир 22'
 Савченко  Андрей 34'
  Веремейчук  Игорь 40'
      
 Скрипник   Андрей 1'
 Продан  Олег 16'
 Матвейчук  Павел 26'
 Скрипник   Андрей 27'
 Скакун   Игорь  39'
 Скрипник   Андрей 45'
 


3-й тайм

Матч, в якому команди могли зробити генеральну репетицію перед виступом у Вищій лізі. Обидва колективи – новачки турніру В9ку, тож спостерігати за їхніми діями було дуже цікаво.
«Хунта» перемогла, в першу чергу, за рахунок дисципліни. Команда виконує величезний об’єм роботи поза ігровим днем: аналізує свої поєдинки, суперників, проводить чималу кількість спарингів та тренувань. Для «Теми-Б» - це перший досвід виступів на турнірах такого масштабу, однак варто зазначити, що з характером у хлопців Ігоря Скакуна теж все у повному порядку.
По грі. Якщо дивитися статистику – тотальна перевага «повалювачів режиму». Якщо дивитися сам матч – ініціатива по черзі переходила від одних до інших, тож до самого фінального свистка важко було спрогнозувати ім’я переможця. За рахунок тієї таки дисципліни та індивідуальних дій Володимира Прокопивного, поле «зі щитом» по кинули господарі. В складі гостей варто відзначити автора хет-трика Андрія Скрипника, а також загальнокомандну волю до перемоги.
По курсу в обох колективів – Вища ліга. Саме регулярний чемпіонат покаже, на що готові команди в стратегічному значенні. Тож, побажаємо успіху як одним, так і іншим.


Капитан команды Хунта : Терлецкий ВячеславКапитан команды ТЕМА-Б : Скакун ИгорьАнонс

Очна дуель команд, які ще як мінімум одного разу зустрінуться між собою в рамках регулярного чемпіонату Першої ліги сезону ОСІНЬ. Більш організованою командою в перших двох турах зарекомендувала себе «Хунта», однак в плані характеру «темальним» теж не відмовиш! Очікуємо результативного поєдинку на середніх швидкостях. На кону якого – умовні «бронзові медалі» квартету D.
 
 

Футбол 1, Футбол 2

vivat

Игры разума

REAL MADRID FOUNDATION

ТАЛИСМАН