<<Выбор тура Тур №3 Воскресенье 20 Сентября 2015 14:20 ФотоВидеоВладение мячом
73%  27%
Удары
39  28
Удары в створ
20  19
Пасы
264  97
Угловые
12  8
Фолы
 1
ИГРОК МАТЧА
Мельник
Олег
  
 Тутахел   Амид 26'
 Клименко  Сергей 40'
      
 Вовк   Богдан 3'
 Мельник  Олег 3'
 Вовк   Богдан 37'
  Дубовик  Алекс 39'
 Вершинин  Алексей 42'
 Шевченко  Алексей 46'
 


3-й тайм

Саме той випадок, коли дивишся на результат матчу та статистику – і не розумієш, як так могло статися. 
Обидві команди мали шанси на вихід з групи. Певна моральна перевага навіть була на боці «гладіаторів», які відіграли досить рівний і конкурентний поєдинок проти APACHE в минулому турі. Проте, як і раніше, з дисципліною в команді Євгена Стукала є серйозні проблеми: вже на 3-й хвилині внаслідок помилок захисту команда пропустила одразу два м’ячі, один з них – через все поле від воротаря суперників.
Знову звертаю вас до статистики: господарі били-били, били-били і все – прямо в кремезного воротаря «віскарів» Олега Мельника. Не було навіть натяку на те, щоб пробити на виконання – а шансів було ой-йо-й, як багато. Аж на 26-й хвилині Амід Тутахел таки сквитав один гол саме ударом на виконання. Пропустивши ще двічі, гладіатори знову відзначилися зусиллями Клименка.
Останні 10 хвилин за рахунку 2:4 господарі вирішили грати з «п’ятим». Без образ, але якщо команда не вміє загравати голкіпера – це самогубство. Маючи чисельну перевагу, AFC Gladiators йшли на ворота суперника практично без швидких переміщень і короткого пасу. Тож, навіщо було знімати голкіпера – ще те питання.
У підсумку ще два голи у ворота Рибкіна/Козакова і 6:2 на користь J. DANIEL’S. В комплекті з перемогою – перепустка до ТОП-дивізіону для «віскарів».


Капитан команды FC Gladiators: Евгений СтукалоКапитан команды J. DANIEL\\\\\\\\\\\\Анонс

Як на мене, то це один з найцікавіших матчів ігрового дня. В квартеті Е зберігається цілковита інтрига – абсолютно всі команди мають шанси на вихід до Вищої ліги. В стратегічному плані, «на коні» J. DANIELS – їх влаштовує навіть нічия. Однак, Євген Стукало робитиме все можливе і неможливе, щоб гармонізувати свій склад і здобути омріяну перемогу! Тим паче, це завдання для «гладіаторів» аж ніяк не виглядає утопічним.
 
 

Футбол 1, Футбол 2

vivat

Игры разума

REAL MADRID FOUNDATION

ТАЛИСМАН