<<Выбор тура Тур №3 Воскресенье 20 Сентября 2015 15:20 ФотоВидеоВладение мячом
52%  48%
Удары
30  27
Удары в створ
18  16
Пасы
173  160
Угловые
13  11
Фолы
 3
ИГРОК МАТЧА
Новіков
Алексей
      
 Зарічнюк   Сергей 24'
  Жуковський  Богдан 29'
  Кузнецов  Александр 29'
  Скуратовський  Олег  33'
 Зарічнюк   Сергей  44'
  Новіков  Алексей 50'
   
  Чумаченко  Виталий 4'
 Ярошенко  Сергей 12'
  Ковалёв  Николай 38'
 


3-й тайм

Господарі мали прекрасний шанс на вихід з групи: для цього Жуковському і партнерам необхідно було перемагати «басків» з необхідним рахунком і сподіватися на поразку «Аракс». Вірмени свій матч програли - «ющенківці» видряпали перемогу з мінімальною перевагою і в підсумку не вийшли з групи.
На найважливіший матч відбору «друзі» збиралися, як «свекор пелюшки прати»: команда розпочала з мінімальною кількістю запасних, і це при тому, що звітне протистояння пропускали лідери Василь Стадник та Максим Андросович. Як наслідок – два сухих м’ячі у власні ворота від Віталія Чумаченка та Сергія Ярошенка.
Відновити паритет господарям вдалося аж на 29 хвилині, однак вже тоді було зрозуміло: про +5 у матчі з ATHLETIC «друзям» годі  і мріяти. А будь-які питання про долю другої путівки у наступний раунд на 38-й хвилині зняв «баск» Микола Ковальов.
І кому тепер цікаво, що «Любі друзі» в підсумку змогли не лише зрівняти рахунок, а й на останніх секундах вирвати перемогу – результат лише для статистики. Команда продовжить виступи у Вищій лізі, як і ATHLETIC. Проте, останні сподобалися значно більше та довели, що тільки входять у сезон і претендуватимуть на нагороди «вишки».


Капитан команды Любi Друзi : Жуковський БогданКапитан команды ATHLETIC : Чумаченко ВиталийАнонс

Останній шанс для «друзів» зачепитися за місце в елітному дивізіоні. Команда має будь-що перемагати «басків» з різницею більше, ніж чотири м’ячі і сподіватися, що «Аракс» програють «Євразії». Для перемоги у Стадника і партнерів є все необхідне, тож очікуємо, що команда зі старту кинеться на свого суперника. Свою чергою, ATHLETIC вже помалу готується до матчів Першої ліги. Але у «басків» є прекрасна нагода перевірити в дії свої домашні заготовки, і – хто зна – можливо, саме фактор неочікуваності стане запорукою успіху команди Чумаченка.
 
 

Футбол 1, Футбол 2

vivat

Игры разума

REAL MADRID FOUNDATION

ТАЛИСМАН