<<Выбор тура Тур №3 Воскресенье 20 Сентября 2015 16:30 ФотоВидеоВладение мячом
29%  71%
Удары
18  40
Удары в створ
 26
Пасы
113  280
Угловые
 15
Фолы
 3
ИГРОК МАТЧА
Шоробура
Дмитрий
       
 Савчук   Владимир 6'
 Димитров   Игорь 12'
 Шоробура   Дмитрий 19'
 Шоробура   Дмитрий 27'
  Гриценко  Игорь 33'
 Ковальчук  Максим 37'
 Савчук   Владимир 43'
 


3-й тайм

Матч, який не мав жодного стратегічного значення і зайве довів – Управлінській компанії групи компаній «Фокстрот» відверто не пощастило з жеребкуванням.
На диво коротка лава запасних «Фокстрота» дала про себе знати вже в дебюті – 6 хвилин знадобилося гостям, щоб зусиллями Володимира Савчука відкрити рахунок. Далі на полі була лише одна команда, а сама гра перетворилася на тренування з підвищеною відповідальністю для BREEZE.
Наскільки нам відомо, в день матчу УК ГКФ вже відіграли кілька поєдинків на внутрішніх змаганнях мережі своєї компанії. Не маючи жодної стратегічної мотивації та сил на боротьбу, «управлінці» їхали «на убой» і поступилися практично без боротьби. У складі BREEZE варто відзначити автора дублю Дмитра Шоробуру (два м’ячі також на рахунку Савчука), який зберігав концентрацію з першої до останньої секунди звітного протистояння і цілком заслужено став найкращим гравцем цього матчу.
Тож, 7:0 на користь «жовтої субмарини», рахунок цілком і повністю відображає картину цього протистояння. Команди ще як мінімум одного разу зіграють між собою в рамках регулярного чемпіонату Вищої ліги – тож, Паламарчук і партнери зберігають шанс поквитатися за відверте знущання.


Капитан команды УК ГКФ: Паламарчук ЮрийКапитан команды BREEZE : Зубарев СергейАнонс

Як «Фокстрот», так і BREEZE мають прекрасний шанс «грюкнути дверима», що загородили їм прохід до кімнати під назвою «Вища ліга». Обидва колективи втратили шанси на вихід до еліти ще в перших двох турах і вже зараз потроху готуються до виступів у Першій лізі. Однак, гості, як на мене, віддадуть багато сил задля того, щоб здобути бодай одну перемогу в груповому турнірі. Своєю чергою, УК ГКФ має останній шанс зробити перевірку боєм і поекспериментувати з тактикою.
 
 

Футбол 1, Футбол 2

vivat

Игры разума

REAL MADRID FOUNDATION

ТАЛИСМАН