<<Выбор тура Тур №3 Воскресенье 20 Сентября 2015 17:30 ФотоВидеоВладение мячом
50%  50%
Удары
21  30
Удары в створ
15  20
Пасы
168  165
Угловые
12  7
Фолы
 7
ИГРОК МАТЧА
Поляков
Олег
     
 Поляков  Олег  5'
 Поляков  Олег 38'
 Поляков  Олег 40'
  Каримли  Юнис  41'
  Опанасюк  Сергей 48'
     
 Кочарян  Михаил 25'
 Лопес  Эпифанио  32'
 Саградян  Самвел 35'
 Кочарян  Михаил  41'
 Лопес  Эпифанио  48'
 


3-й тайм

Один з найкращих матчів ігрового дня. «Євразія» вкотре довела, що в неї все добре з морально-вольовими якостями, тоді як «Аракс» підтвердив небезпідставність свого перебування серед команд еліти, давши справжній бій лідерам групи.
В звітному протистоянні Мурадмусаєву і партнерам в стратегічному плані вже нічого не було потрібно. Команда заздалегідь забронювала путівку до Суперліги. А щоби скласти їм компанію, вірменам необхідно як мінімум не програти з різницею пропущених м’ячів -5. До честі обох колективів зазначимо, що, здавалося б, доволі компромісний поєдинок вони перетворили на справжнє «побоїще» з усіма складовими яскравого футбольного спектаклю.
«Аракс», схоже, вирішили свою хронічну проблему – в складі команди з’явився майстерний та стабільний голкіпер Олександр Парицький, який пройшов відмінний підготовчий табір з «Миротворцем». Перший номер додав Саакяну і партнерам неабиякої впевненості: команда мала надійний тил і охоче пішла в атаку. 
35-та хвилина зустрічі - рахунок 2:0 на користь гостей (Кочарян, Саградян). І, напевне, нічого б не завадило «Аракс» повезти додому перемогу або як мінімум нічию (за 10 хвилин до кінця матчу «Євразія» зрівняла рахунок), якби не їхній же гравець, венесуелець Лопес Епіфаніо. Здоровенний двометровий чолов'яга з горою м’язів – ні сіло, ні впало – заходився грати у «вибивного» і відверто грубити на футбольному полі. «Вставивши» чи не кожному гравцеві «Євразії» по кілька разів, Лопес з рештою отримав дві жовті картки і пішов відпочивати. А «Євро» не треба просити двічі – чисельну більшість за 2 хвилини до фінального свистка реалізував Сергій Опанасюк.
Тож, 3:2 для «Євразії» і обидві команди крокують у Суперлігу і нас чекає «другий тайм» цього запеклого протистояння.


Вратарь команды ЕВРАЗИЯ : Каримли ЮнисКапитан команды ФК АРАКСАнонс

«Играю – на все!». Для ФК «Аракс» цієї неділі наступить момент істини… Команді потрібно як мінімум не програти, і путівка до «вишки» у них в кишені! Своєю чергою, господарям, у стратегічному плані, від цього матчу не потрібно анічогісінько: «Євро» заздалегідь оформили собі путівку до наступного раунду. Однак, це саме той випадок, коли на полі зійдуться принципові суперники і можна очікувати безкомпромісний, «чоловічий» футбол. Тим цікавіше для вболівальника!
 
 

Футбол 1, Футбол 2

vivat

Игры разума

REAL MADRID FOUNDATION

ТАЛИСМАН