Саградян  Самвел 35'
 Кочарян  Михаил  41'
 Лопес  Эпифанио  48'

3-й тайм

Один з найкращих матчів ігрового дня. «Євразія» вкотре довела, що в неї все добре з морально-вольовими якостями, тоді як «Аракс» підтвердив небезпідставність свого перебування серед команд еліти, давши справжній бій лідерам групи.
В звітному протистоянні Мурадмусаєву і партнерам в стратегічному плані вже нічого не було потрібно. Команда заздалегідь забронювала путівку до Суперліги. А щоби скласти їм компанію, вірменам необхідно як мінімум не програти з різницею пропущених м’ячів -5. До честі обох колективів зазначимо, що, здавалося б, доволі компромісний поєдинок вони перетворили на справжнє «побоїще» з усіма складовими яскравого футбольного спектаклю.
«Аракс», схоже, вирішили свою хронічну проблему – в складі команди з’явився майстерний та стабільний голкіпер Олександр Парицький, який пройшов відмінний підготовчий табір з «Миротворцем». Перший номер додав Саакяну і партнерам неабиякої впевненості: команда мала надійний тил і охоче пішла в атаку.
35-та хвилина зустрічі - рахунок 2:0 на користь гостей (Кочарян, Саградян). І, напевне, нічого б не завадило «Аракс» повезти додому перемогу або як мінімум нічию (за 10 хвилин до кінця матчу «Євразія» зрівняла рахунок), якби не їхній же гравець, венесуелець Лопес Епіфаніо. Здоровенний двометровий чолов'яга з горою м’язів – ні сіло, ні впало – заходився грати у «вибивного» і відверто грубити на футбольному полі. «Вставивши» чи не кожному гравцеві «Євразії» по кілька разів, Лопес з рештою отримав дві жовті картки і пішов відпочивати. А «Євро» не треба просити двічі – чисельну більшість за 2 хвилини до фінального свистка реалізував Сергій Опанасюк.
Тож, 3:2 для «Євразії» і обидві команди крокують у Суперлігу і нас чекає «другий тайм» цього запеклого протистояння.

Вратарь команды ЕВРАЗИЯ : Каримли Юнис

Капитан команды ФК АРАКС

Анонс

«Играю – на все!». Для ФК «Аракс» цієї неділі наступить момент істини… Команді потрібно як мінімум не програти, і путівка до «вишки» у них в кишені! Своєю чергою, господарям, у стратегічному плані, від цього матчу не потрібно анічогісінько: «Євро» заздалегідь оформили собі путівку до наступного раунду. Однак, це саме той випадок, коли на полі зійдуться принципові суперники і можна очікувати безкомпромісний, «чоловічий» футбол. Тим цікавіше для вболівальника!