<<Выбор тура Тур №3 Воскресенье 20 Сентября 2015 18:30 ФотоВидеоВладение мячом
64%  36%
Удары
33  27
Удары в створ
26  17
Пасы
224  126
Угловые
 11
Фолы
 4
ИГРОК МАТЧА
Санкох
Адив
            
 Дунамис   Эдгар 14'
 Санкох   Адив 15'
 Санкох   Адив 21'
 Максоуди   Мустафа 24'
 Санкох   Адив 26'
 Максоуди   Мустафа 28'
 Санкох   Адив 33'
 Камбаров   Хуршид 35'
 Камбаров   Хуршид 38'
 Дунамис   Эдгар 39'
 Камбаров   Хуршид 40'
 Наем   Осама 45'
       
 Боднар  Артем 8'
  Снежко  Максим 12'
 Воробьёв  Анатолий  20'
  Карпенко  Олег 24'
 Воробьёв  Анатолий 35'
  Степаненко  Сергей  41'
  Шавиро  Дмитрий  41'
 


3-й тайм

Чергова беззаперечна перемога ZOE з великим рахунком. Чергова гра APACHE, де команда проявляє неабияку волю до перемоги і відзначається колективізмом. Черговий матч, в якому гравці господарів напитують собі все більше і більше ворогів та неприятелів, які сплять і бачать поразку цієї команди.
На правду, дивитися за клоунадою у виконанні гравців ZOE і слухати їхні воплі набридло всім, окрім, власне, самих гравців ZOE.  Всі ми родом з дитинства, і більшість з нас пам’ятає уривки з пісень ДеЦЛа: «Никогда не плюй в разбитое лицо – даже если превосходство четыре против одного». Сьогодні ці речі викликають лише посмішку на наших вустах та спогади про недопитий портвейн за хлібним ларьком. Але чомусь самі це рядки першими приходять у голову, коли спостерігаєш за конвульсіями футболістів ZOE в шаманських танцях та несамовитим вереском після надцятого голу в ворота значно слабшого суперника.
По грі. Рахунок каже сам за себе. Попри очікування боротьби, різниця в класі між командами величезна. Навіть той факт, що «індіанці» в дебюті скористалися відсутністю голкіпера та замін у складі суперника і повели 2:0, згадується зараз як щось нереально фартове. APACHE билися і робили все, що могли – за це їм велика подяка. Але могли вони того вечора, скажемо прямо, небагато.
Далі команди опиняться по різні сторони барикад. Дуже цікаво, як житиметься ZOE в ТОП-дивізіоні, де практично немає команд, на дві голови слабших за них? Відповідь на це питання дасть лише час. Своєю чергою, APACHE стають в ранг одного з головних фаворитів на медалі у Вищій лізі – для команди виступи у цьому дивізіоні стануть справжніми «мідними трубами» і перевіркою на міцність.


Анонс

Останній шанс для «індіанців». ZOE вже абсолютно нічого не потрібно в плані стратегії, адже команда заздалегідь вийшла з групи. APACHE, після поразки в стартовому турі від «віскарів», може врятувати лише перемога в звітному поєдинку і прийнятний результат в іншому матчі групи – тобто, поразка  DANIELS. Тоді в силу вступатиме математика і сухі підрахунки. Однак перед тим, як брати до рук калькулятора, Панфілов і партнери мають перемогти титулованого суперника. Зробити це їм буде ой як не просто…
 
 

Футбол 1, Футбол 2

vivat

Игры разума

REAL MADRID FOUNDATION

ТАЛИСМАН