Окунь   Максим 14'
  Дрозд  Павел 17'
  Єрошенко  Алексей 27'

3-й тайм

Саме той випадок, коли порядок побив клас. На кону цього матчу стояла путівка у ТОП-дивізіон, і жодна з команд не збиралася її дарувати супернику. Але саме питання збору і функціональної готовності стало вирішальним – кращими в цьому компоненті виявилися «бобри».
За вже звичною традицією, «бравіссімо» мали серйозні кадрові проблеми: на лавці запасних цієї команди лише один футболіст, а капітан Макс Мамедов, від якого цілком і повністю залежить командний малюнок, змушений грати з температурю. У «Прибориста» все чудово – на місці і голкіпер, і провідні польові гравці. Зробивши ставку на контратаки, BRAVO доволі швидко змогли втілити свій задум у реальність – на 7-й хвилині прудконогий форвард «бьянко-нері» Максим  Вовк втік на побачення з Олійником і відкрив рахунок. На жаль для прихильників BRAVO, далі можна було спостерігати, як просто на очах господарі «сідають» функціонально і не встигають відновлюватися.
«Приборист» адаптувався до виснаженого суперника доволі швидко: ще в першому таймі Максим Окунь та Павло Дрозд забили по одному м’ячу і вивели команду вперед. А коли Олексій Єрошенко одразу по перерві втретє засмутив Ткачьова – стало зрозуміло, що BRAVO цього вечора нічого не світить.
Єдина втіха для господарів – це ще один гол Вовка. А також впевнена гра Артура Мелконяна. І якби в резерві було би хоч троє футболістів замість одного – хто зна, чим би закінчився цей поєдинок. А по факту 3:2 на користь «бобрів»! За недисциплінованість у зборі BRAVO несе справедливе покарання і відправляється у Вищу лігу. Своєю чергою, до еліти впевненим поступом крокує ФК «Приборист».

Игрок команды BRAVO : Мелконян Артур

Капитан команды ФК ПРИБОРИСТ : Єрошенко Сергей

Анонс

Битва «Давида і Голіафа» за місце у ТОП-дивізіоні. Приємно, що саме в очній дуелі команди вирішуватимуть долю другої путівки до Вищої ліги. «Прибористи» заявили про себе на повен голос, ледь не обікравши «Миротворець» у попередньому турі. Тож, віддамо статус фаворита саме «бобрам». Щодо «бравіссімо», то їхня головна проблема – збір на гру. І якщо цього разу Мамедов все ж таки скличе «повний комплект» - може бути цікаво. З боку іншого, чи потрібне BRAVO місце в еліті? – ще те питання! Жодних натяків на «злив» - так, всього лише на «розслаблені булки»)))))