Шевченко  Ярослав  35'
 Войхевич  Руслан 40'

3-й тайм

«Король помер – нехай живе новий король!»
Матч, який зробив повний переворот в головах активістів турніру В9ку. Матч, який розірвав усі шаблони і претендує на звання найяскравішого протистояння в історії турніру. Матч, який подарував н6езабутній футбольний спектакль з інтригуючим дебютом, безкомпромісною зав’язкою, шаленою кульмінацією і просто таки фантастичною розв’язкою!
Востаннє REDMOND програвав у лютому цього року – команда у фіналі осінньо-зимового турніру склала зброю перед «Фортуною». Після сезону весна-літо, де Боярчук і партнери втратили лише два очки (нічия проти «Євразії»), більшість активістів сприймали чинних чемпіонів як того «ілліча в бронзі» або «Барселону» у футбольному світі. І тривало так аж до 20 вересня 2015 року.
Матч розпочався з обопільних атак – одразу стало зрозуміло, що в IBISа все в порядку з футбольною школою. Саме гості і відкрили рахунок на 8-й хвилині зусиллями Кацапенка. Щоправда, вже за три хвилини по тому Володимир Іванцов відновив паритет.
Здавалося б, REDMOND от-от «прорве» і команда накине супернику ще три-чотири сухеньких голи і буде відпочивати. А коли голкіпер «зброярів» Ділявер Османов отримав червону картку за гру рукою за межами свого штрафного майданчика – фантом розправи наростав над гостями з несамовитою швидкістю. На другий тайм місце у воротах IBISа зайняв польовий гравець Артем Сас. І хто би міг подумати, що цей кремезний чоловік стане героєм цього поєдинку, відстоїть на «0» та надихне свою команду на беззаперечну перемогу.
Віддавши центр поля суперникам, гості вибиралися в контратаки не часто, але зі смаком: відрізаючи по кілька гравців суперника, IBIS зміг забити три (!) сухих м’ячі у ворота Андрія Солов’я (Олександр Ковальов не приїхав на поєдинок через проблеми зі здоров’ям)! Але більше вражає не сам факт, а та легкість і впевненість у діях «зелених». Другий тайм Войхевич і партнери виграли БЕЗ ПИТАНЬ і переграли суперника тактично, тож будь-які розмови про фарт або його відсутність залишимо бідним.
1:4 – «Акелло промахнулся!». REDMOND віддає умовну корону IBISу, але при цьому залишається чинним чемпіоном. Друзі, нас чекає дуже і дуже цікава розв’язка у Суперлізі.

Игрок команды REDMOND : Боярчук Денис

Капитан команды IBIS : Войхевич Руслан

Анонс

Матч, який має дати відповідь лише на одне питання: хто саме з цих двох колективів вийде до Вищої ліги з першого місця? Для REDMOND перемога – це справа честі! Адже «вершкових» до звитяги зобов’язує статус чинних чемпіонів В9ку та головних фаворитів на перемогу в сезоні ОСІНЬ. IBIS навпаки – почуватиметься розкутіше, адже питання виходу до елітного дивізіону вже знято, а завдання «гризти землю» за перемогу в матчі з фаворитом перед «зброярами» навряд чи будуть ставити. Тож, чекаємо красивого, змістовного і результативного футболу від обох колективів!