<<Выбор тура Тур №9 Воскресенье 22 Ноября 2015 18:00 ФотоВидеоСоставы команд


       
Дабобса  Джехад  
Каримли  Юнис 
Кушнір  Роман 
Мурадмусаев  Мухаммади 
Шахларов  Яшар 
Хайдаров  Навруз 
Шинкаренко  Андрей 
      
Вершинин  Алексей 
Дубовик  Алекс 
Мельник  Олег 
Сторчеус  Евгений 
Шевченко  Алексей 
Щербатюк  Миро 
 Владение мячом
64%  36%
Удары
38  24
Удары в створ
21  13
Пасы
215  121
Угловые
13  6
Фолы
 4
ИГРОК МАТЧА
Каримли
Юнис
    
 Мурадмусаев  Мухаммади 24'
 Дабобса  Джехад  27'
 Каримли  Юнис 44'
 Мурадмусаев  Мухаммади 45'
    
 Вершинин  Алексей 7'
 Вершинин  Алексей Автогол21'
 Вершинин  Алексей  38'
 Щербатюк  Миро 49'
 


3-й тайм

«Євразія» здобуває перемогу, а разом з нею третє з кінця місце у турнірній таблиці Суперліги. J.DANIEL’S вдалося відкрити рахунок у цьому протистоянні і тримати його практично весь перший тайм. Однак, надалі команда лише пропускала. Гол наприкінці матчу від Мирослава Щербатюка – хіба що слабенька втіха для його автора.
Що далі? Ще те питання… З J.DANIEL’S все зрозуміло: команда є амбітноюї, проте потрапила, як то кажуть, трошки не в ту компанію... Я переконаний, що, виступаючи у Вищій лізі, «віскарі» фінішували б приблизно всередині турнірної таблиці. Тож, ми чекаємо, що J.DANIEL’S підсилить свій склад за ці два тижні, які лишилися до старту зимового сезону і покаже свій найкращий футбол. 
«Євразія»… Не знаю, що й казати. Після феєричного виступу в сезоні весна-літо, срібних медалей, нічиєї з Редмондом та відмінного ігрового малюнку команда в пух і прах провалила осінній регулярний чемпіонат. Причин є багато, однак їх завжди можна знайти… Питання в іншому. Чи зможе команда повернутися на колишній рівень? Зможе, однак для цього потрібно багато працювати. А якщо все залишити так, як є – особисто я не бачу сенсу для «Євразії» продовжувати участь у будь-яких турнірах. Для ще не так давно грізного колективу це мука, а не футбол... Тож, у Гончара, Мурадмусаєва і компанії є два тижні для того, щоб дати собі відповідь на це дуже серйозне запитання.


Анонс

Все втрачено, окрім престижу! Обидві команди перебувають у підвалинах турнірної таблиці і втратили будь-які шанси піднятися на місце вище 8-го. Інтрига єдина: чи зможе «Євразія» виграти цей «чемпіонат з трьох останніх» і набрати 6 очок? Одне можна сказати точно: якщо місце у воротах «віскарів» знову займе Олег Мельник – Керімлі та компанії буде непереливки… Очікуємо також участі в матчі капітана «Євро» Сашка Гончара, який повернувся на поле після важкої травми. Щось мені підказує, що «зі щитом» футбольне поле все ж таки покине більш згуртований J.DANIEL’S… А ви як вважаєте?
 
 

Футбол 1, Футбол 2

vivat

Игры разума

REAL MADRID FOUNDATION

ТАЛИСМАН