<<Выбор тура Тур №9 Воскресенье 22 Ноября 2015 13:00 Фото

Составы команд

3-й тайм

«Приборист» здобув технічну перемогу з рахунком 3:0, адже ZOE не змогли зібратися на матч. А щоб виїзд на Осокорки не був марним – «бобри» звернулися до АФК «Миротворець» з пропозицією провести контрольний поєдинок.
За підсумками цього спарингу, «бійці» взяли переконливий реванш за поразку у минулому турі – перемога «Миротворця» з рахунком 10:5. За нічийного першого тайму (4:4), Шушковський і компанія не залишили суперникам жодного шансу по перерві і здобули від перемоги моральну насолоду.
Попри три очки в цьому матчі, «Прибористові» так і не вдалося здобути бронзу і команда залишається на четвертій позиції Суперліги. Для дебютанта – більш, ніж пристойний результат! Ми дякуємо «бобрам» за яскравий сезон і чекаємо на них вже за два тижні! Варто зазначити, що просто таки фантастичний сезон видав голкіпер цієї команди Денис Олійник! Саме «Приборист» пропустив найменше у цьому чемпіонаті, а його воротар по праву є одним з головних претендентів на «Золоту перчатку» Суперліги.

Анонс

Попри усю конкурентність та височенну інтригу, від цього матчу в підсумковому розкладі залежить мало що. «Бобрам», щоб втриматися на третьому місці, будь-що потрібна перемога над ZOE та невдача «Ібіса» в матчі проти НК. Для ZOE поєдинок взагалі нічого не вирішує: на команду не тиснутиме результат, тож Дунаміс та партнери гратимуть лише у задоволення. Обидва колективи сповідують цікавий, швидкісний футбол, тож навіть попри відсутність прямої турнірної мотивації можуть видати матч на-гора. Того і чекатимемо.