<<Выбор тура Тур №9 Воскресенье 22 Ноября 2015 17:00 ФотоВидеоСоставы команд


         
Брылко  Сергей 
Годзула  Василий 
Дяченко  Павел 
Кравцов  Игорь 
Литвинец  Владимир 
Мысив  Тарас 
Остапчук  Назар 
Чуков  Александр 
Шаповалов  Виталий 
         
Войхевич  Руслан 
Волошин   Иван 
Кацапенко  Олег 
Муха  Борислав 
Свищев  Виталий 
Ступнев  Александр 
Шевченко  Ярослав 
Шелевер  Иван 
Щур  Максим 
 Владение мячом
49%  51%
Удары
21  34
Удары в створ
17  20
Пасы
197  207
Угловые
 7
Фолы
 3
ИГРОК МАТЧА
Муха
Борислав
      
 Шаповалов  Виталий 10'
 Годзула  Василий  17'
 Шаповалов  Виталий 18'
 Шаповалов  Виталий 21'
 Остапчук  Назар 22'
 Литвинец  Владимир 45'
         
 Кацапенко  Олег 1'
 Шелевер  Иван 7'
 Муха  Борислав 26'
 Муха  Борислав 27'
 Войхевич  Руслан 31'
 Муха  Борислав 32'
 Щур  Максим 43'
 Муха  Борислав 46'
 Шелевер  Иван 49'
 


3-й тайм

«Ібіс» здобуває тактичну перемогу на класі, а разом з нею – бронзові медалі регулярного чемпіонату В9ку серед команд Суперліги.
Через технічну перемогу «Прибориста» кількома годинами раніше, ФК НК втратили навіть теоретичні шанси на третє місце, однак команда вийшла на звітний матч по-бойовому налаштованою! За традицією, «новатори» для початку пропустили два голи на старті, однак згодом команда розігналася і ще до перерви чотири рази розписалася у воротах Ступнєва. Найбільше постарався Віталій Шаповалов, який оформив хет-трик і вкотре довів, що є одним з найбільш талановитих футболістів нашого чемпіонату.
Проте, це саме той випадок, коли «+» потрапив на «+», адже «Ібісу» також спочатку треба напускати у власні ворота – тоді лише команда починає «рятувати світ». Яскрава гра Борислава Мухи дозволила «зброярам» не лише зрівняти рахунок, а й здобути беззаперечну перемогу. В підсумку 9:5 – «Ібіс» готується до примірки бронзових нагород.


Анонс

Найбільш інтригуюче протистояння ігрового дня у Суперлізі! На кону – не мало, не багато, а бронзові медалі елітного дивізіону. Для НК ситуація більш туманна: команді замало буде здобути перемогу, «новаторам» ще потрібна поразка «Прибориста» у матчі проти ZOE. Своє чергою, для «Ібіса» все просто: виграв – посів третє місце без питань, програв – відійшов в сторону. З тим рівнем футболу, який «зброярі» демонструють під кінець чемпіонату, віддамо перевагу саме їм. Схоже, команда приловчилася відмінно грати навіть при п’яти-шести виконавцях. Тож, запасаємо чіпсами та кока-колою і очікуємо на боротьбу двох тактик…
 
 

Футбол 1, Футбол 2

vivat

Игры разума

REAL MADRID FOUNDATION

ТАЛИСМАН