<<Выбор тура Тур №9 Воскресенье 22 Ноября 2015 16:00 ФотоВидеоСоставы команд


      
Жуковський  Богдан 
Кричевський  Константин 
Кузнэцов  Александр 
Стадник  Василий 
Хакімулін  Валерий 
Чурилов  Евсей 
       
Гончаренко  Илья 
Заболотный  Сергей 
Кашпирко  Артем 
Клименко  Сергей 
Козаков  Андрей 
Стукало  Евгений 
Чепига  Александр 
 Владение мячом
53%  47%
Удары
46  24
Удары в створ
35  19
Пасы
194  170
Угловые
22  6
Фолы
 0
ИГРОК МАТЧА
Жуковський
Богдан
            
 Жуковський  Богдан 7'
 Жуковський  Богдан 9'
 Зарічнюк  Сергей 22'
 Жуковський  Богдан 28'
 Жуковський  Богдан 30'
 Жуковський  Богдан 32'
 Жуковський  Богдан 37'
 Чурилов  Евсей 39'
 Кричевський  Константин 40'
 Кузнэцов  Александр 41'
 Стадник  Василий 43'
 Кричевський  Константин 45'
   
 Стукало  Евгений 10'
 Стукало  Евгений 29'
 Клименко  Сергей 46'
 


3-й тайм

Фаворит «на коня» досхочу покуражився в матчі з аутсайдером, а шість голів лідера «друзів» Богдана Жуковського дозволили форвардові одноосібно очолити список бомбардирів Вищої ліги та завоювати «Золоту бутсу» чемпіонату В9ку сезону ОСІНЬ у своєму дивізіоні.
З самого початку і аж до кінця «ющенківці» монотонно прибивали суперника і відправляли у ворота Кашпірка-Заболотного м’ячі на різний смак. Розписувати голи та їх по черговість – не бачу сенсу. Скажу лишень, що, попри поразку, цей матч стане чи не найкращим з часів виступів на «дев’ятці» для капітана AFC Gladiators Євгена Стукала! В його активі – два м’ячі-красені та загалом непоганий рівень гри.
«Любі Друзі» здобувають бронзу та потирають долоні перед стартом нового сезону. Команда вже підтвердила свою участь в наступному чемпіонаті, де спробує забрати у долі всі борги (хто знає – той зрозуміє). Своєю чергою, AFC Gladiators теж не складають зброї! Команда готується до наступного сезону, а капітан по секрету повідомив мені особисто: «гладіатори» вже працюють на трансферному ринку і обіцяють справжню «бомбу»! Як кажуть, згораю від цікавості…


Анонс

«Друзів» жалко… Впродовж чемпіонату команда продемонструвала неабияку волю до перемоги, одначе кілька разів футбольна Феміда приймала несправедливе по відношенню до «ющенківців» рішення. Жуковський і компанія ані вище, ані нижче третього місця вже не опустяться. А для Gladiators даний матч – останній шанс утекти з останнього місця турнірної таблиці Вищої ліги! Тож, можемо спрогнозувати, що невмотивовані господарі гратимуть «на підспущених»: чи зможуть «гладіатори» з того витиснути щось для себе – ще те питання.
 
 

Футбол 1, Футбол 2

vivat

Игры разума

REAL MADRID FOUNDATION

ТАЛИСМАН