<<Выбор тура Тур №9 Воскресенье 22 Ноября 2015 15:00 ФотоВидеоСоставы команд


          
Баулин  Артем 
Буртасов  Владимир 
Грушецкий  Владимир 
Зуев  Евгений Владимирович
Моисеенко  Владимир 
Несмих  Сергей 
Паламарчук  Юрий 
Скляренко  Дмитрий 
Уросов  Виталий 
Ходневич  Александр 
           
Бабийчук  Александр 
Базелюк  Денис 
Бебых  Сергей 
Бурлаков  Денис 
Квасов  Андрей 
Марчук  Юрий 
Подолянко  Ярослав 
Рошко  Иван 
Саенко  Андрей 
Терлецкий  Вячеслав 
Ященко  Константин 
 Владение мячом
49%  51%
Удары
31  27
Удары в створ
15  15
Пасы
138  146
Угловые
16  7
Фолы
 8
ИГРОК МАТЧА
Квасов
Андрей
  
 Паламарчук  Юрий 10'
 Несмих  Сергей Автогол50'
    
 Квасов  Андрей 3'
 Базелюк  Денис 31'
 Квасов  Андрей 37'
 Бабийчук  Александр 41'
 


3-й тайм

Гості здобули тактичну перемогу і в підсумку завоювали так звані «дерев’яні» медалі за четверте місце! Цей результат можна назвати справжнім проривом команди-дебютанта нашого чемпіонату, яка вже по ходу змагань віднайшла свій футбол.
Що стосується безпосередньо гри, то варто зазначити, що гра УК ГКФ поки що цілком і повністю залежить від її лідерів. Не лідера, а саме лідерів, адже поодинці Грушецький, Сеськін та Зуєв все ж таки не можуть витягнути матч. «Хунта» виглядає більш гармонічно, а її лідер Андрій Квасов завжди знаходиться у тому на місці, де потрібен! Прекрасним ударом Квас відкрив рахунок на 3-й хвилині, а на 37-й забив ще один гол-красень! Загалом, якби в нас була номінація «Найестетичніший голеадор», то, без сумніву лідер «повалювачів режиму» здобув би в ній беззаперечну перемогу. Адже таку кількість саме красивих голів не забивав жоден футболіст нашого турніру. 
У підсумку перемога «Хунти» з рахунком 5:1! Тепер у команд є два тижні для того, щоби попрацювати над проблемними позиціями і ми з нетерпінням чекаємо їх на зимовому чемпіонаті!


Анонс

Бій за центр! На кону поєдинку – «ватерлінія», 5-та позиція турнірної таблиці. А за певного розкладу – навіть 4-та! Тож, як бачимо, поборотися є за що. В таборі УК ГКФ традиційно все залежатиме від збору та присутності-відсутності «солодкої парочки» Сеськін-Грушецький. У «Хунти» зі збором справи йдуть набагато стабільніше, але гра команди багато в чому залежить від настрою лідера Андрія Квасова. Коли його «Прихвачують» суперники – починаються проблеми.
Загалом, це саме той випадок, коли віддамо командам шанс на перемогу в співвідношенні 50 на 50. М’яч – круглий, поле – рівне…
 
 

Футбол 1, Футбол 2

vivat

Игры разума

REAL MADRID FOUNDATION

ТАЛИСМАН