<<Выбор тура Тур №9 Воскресенье 22 Ноября 2015 19:00 ФотоВидеоСоставы команд


          
Аракелян  Артур 
Вовк  Максим 
Герасько  Олег 
Клименко  Никита 
Люткевич  Михаил 
Люткевич  Николай 
Мазур  Александр 
Мамедов  Максим 
Ткачев  Владимир 
Шостак  Александр 
          
Белоусов  Максим 
Воробьёв  Анатолий 
Карпенко  Олег 
Карпенко  Вячеслав 
Маковий  Денис 
Панфилов  Александр 
Перехрест  Виктор 
Снежко  Максим 
Степаненко  Сергей 
Шавиро  Дмитрий 
 Владение мячом
38%  62%
Удары
31  25
Удары в створ
18  15
Пасы
107  174
Угловые
 9
Фолы
11  5
ИГРОК МАТЧА
Люткевич
Михаил
       
 Люткевич  Николай 1'
 Люткевич  Михаил 3'
 Мамедов  Максим 12'
 Шостак  Александр 25'
 Люткевич  Михаил 41'
 Люткевич  Николай 41'
 Люткевич  Михаил 46'
     
 Снежко  Максим 4'
 Воробьёв  Анатолий 11'
 Панфилов  Александр  21'
 Степаненко  Сергей  38'
 Степаненко  Сергей 47'
 


3-й тайм

Гра, гідна фіналу! Від першої до останньої секунди команди билися «на смерть», а перемогу здобув більш організований колектив, який зміг впоратися зі своїми емоціями.
Вважав і вважаю, що за потенціалом саме APACHE є найсильнішою командою Вищої ліги! «Панфіловці» демонструють високі швидкості, грають красиво і невимушено… Але ви самі прекрасно знаєте, чим відрізняється симпатична, яскрава команда від справді класної команди. «Індіанці» так і не змогли запрацювати, як єдиний механізм. Навіть навпаки: замість гри по результату, вже з перших секунд APACHE збилися на внутрішні розбірки в стилі «дурак – сам дурак!».
BRAVO ж навпаки – відіграли так, як і потрібно гарти у фіналі. Максим Мамедов зміг налаштувати свій колектив на гру у футбол – без тиску за результат та чвари всередині колективу. Брати Люткевичі видали просто таки фантастичний матч і вкотре довели: команда, де грають футболісти такого рівня, має виступати в елітному дивізіоні!
Окремої уваги заслуговує гра голкіпера BRAVO Володимира Ткачьова. Вже давно ні для кого не секрет, що цей воротар є мега-стабільним та дуже вправним. Однак, потягнути два пенальті з гри у фіналі – це вперше на моїй пам’яті, друзі… Два пенальті, Карл!!!! Що тут можна сказати… Замість слів – мільйони оплесків без сумніву найкращому голкіперові Вищої ліги!
Ми дякуємо обом колективам за прекрасний сезон і з нетерпінням чекаємо зимового чемпіонату. В команд є два тижні, щоб перекрити проблемні позиції та навести лад у грі. Тож, до нових зустрічей, BRAVO та APACHE!


Анонс

Ви самі все розумієте, друзі! На відміну від розкладу в Суперлізі, доля золотих медалей «вишки» відкладена на самісінький кінець, а головні претенденти на «корону» зійдуться в очному протистоянні! Нереально справедлива ситуація, в якій переможець отримає все. Ткачов VS Шавіро, Клименко VS Білоусов, Люткевич VS Степаненко, Мамедов VS Панфілов! Справжнє чемпіонське дербі – буде купа емоцій, галасу, голів, сліз та апеляцій до арбітрів. Тож, усі – на футбол! З нетерпінням чекаємо головного матчу ігрового дня…
 
 

Футбол 1, Футбол 2

vivat

Игры разума

REAL MADRID FOUNDATION

ТАЛИСМАН