<<Выбор тура Тур №9 Воскресенье 22 Ноября 2015 10:00 ФотоВидеоСоставы команд


 Владение мячом
49%  51%
Удары
16  28
Удары в створ
 17
Пасы
145  148
Угловые
 17
Фолы
 4
ИГРОК МАТЧА
Чумаченко
Виталий
     
 Чумаченко  Виталий 9'
 Шандор  Денис  13'
 Антощук  Дмитрий 16'
 Чумаченко  Виталий 35'
 Гайдаревский  Максим Автогол43'
   
 Нечепорук  Богдан 22'
 Черкашин  Андрей  39'
 Мазур  Сергей  45'
 


3-й тайм

Команди відіграли так, як ми, загалом, і прогнозували. ATHLETIC здобули вольову перемогу, а разом з нею – одноосібне 8-ме місце підсумкової турнірної таблиці. Три перемоги дозволили «баскам» відірватися від переслідувачів.
Командам судилося розпочинати програму заключного, дев’ятого туру. А оскільки вночі столицею пройшов дощик – підлаштовуватися під вогкий газон та неслухняний м’яч. Особливо важко було голкіперові ATHLETIC Павлові Мисику – зафіксувати м’яч вдавалося лише з другої спроби, а кожен експеримент піти в обводку з гравцем суперників закінчувався ледь не голом у власні ворота.
Втім, такий стан речей не завадив «баскам» ще в першому таймі відірватися в рахунку: голи в активі Віталія Чумаченка та Дмитра Антощука. Однак, на 22-й хвилині найкращий у цьому сезоні в складі PHOENIX Богдан Нечипорук створив міні-шедевр: розкрутивши по черзі два-три гравці суперника, Нечипорук невідпорно пробив у незахищений Мисиком кут воріт! Браво!!!
У другому таймі загальний малюнок гри не надто змінився – команди сповідували силовий футбол і обмінялися голами. В підсумку, ATHLETIC знайшли у собі сили втримати останній штурм суперника і покинули поле в статусі переможця. 3:2, і PHOENIX з 6-ма очками фінішує на передостанньому місці турнірної таблиці.


Анонс

Матч, який практично не несе в собі жодного турнірного значення. Колективи займають місця внизу турнірної таблиці, тож на кону цієї гри стоятиме лише «титул» передостанньої команди чемпіонату для того, хто програє. Щоправда, варто зазначити: як ATHLETIC, так і PHOENIX сповідують непоступливий футбол на посередніх швидкостях. Тож, очікуємо цікавого протистояння у чомусь дуже схожих команд! І щось мені підказує, що рахунок звітного матчу не буде «баскетбольним» і навіть «хокейним».
 
 

Футбол 1, Футбол 2

vivat

Игры разума

REAL MADRID FOUNDATION

ТАЛИСМАН