Нечепорук  Богдан 22'
 Черкашин  Андрей  39'
 Мазур  Сергей  45'

3-й тайм

Команди відіграли так, як ми, загалом, і прогнозували. ATHLETIC здобули вольову перемогу, а разом з нею – одноосібне 8-ме місце підсумкової турнірної таблиці. Три перемоги дозволили «баскам» відірватися від переслідувачів.
Командам судилося розпочинати програму заключного, дев’ятого туру. А оскільки вночі столицею пройшов дощик – підлаштовуватися під вогкий газон та неслухняний м’яч. Особливо важко було голкіперові ATHLETIC Павлові Мисику – зафіксувати м’яч вдавалося лише з другої спроби, а кожен експеримент піти в обводку з гравцем суперників закінчувався ледь не голом у власні ворота.
Втім, такий стан речей не завадив «баскам» ще в першому таймі відірватися в рахунку: голи в активі Віталія Чумаченка та Дмитра Антощука. Однак, на 22-й хвилині найкращий у цьому сезоні в складі PHOENIX Богдан Нечипорук створив міні-шедевр: розкрутивши по черзі два-три гравці суперника, Нечипорук невідпорно пробив у незахищений Мисиком кут воріт! Браво!!!
У другому таймі загальний малюнок гри не надто змінився – команди сповідували силовий футбол і обмінялися голами. В підсумку, ATHLETIC знайшли у собі сили втримати останній штурм суперника і покинули поле в статусі переможця. 3:2, і PHOENIX з 6-ма очками фінішує на передостанньому місці турнірної таблиці.

Анонс

Матч, який практично не несе в собі жодного турнірного значення. Колективи займають місця внизу турнірної таблиці, тож на кону цієї гри стоятиме лише «титул» передостанньої команди чемпіонату для того, хто програє. Щоправда, варто зазначити: як ATHLETIC, так і PHOENIX сповідують непоступливий футбол на посередніх швидкостях. Тож, очікуємо цікавого протистояння у чомусь дуже схожих команд! І щось мені підказує, що рахунок звітного матчу не буде «баскетбольним» і навіть «хокейним».