<<Выбор тура Тур №9 Воскресенье 22 Ноября 2015 14:00 ФотоВидеоСоставы команд


        
Беленок  Виталий 
Боровик  Евгений 
Бортник  Алексей 
Коротков  Дмитрий 
Пугач  Сергей 
Скакун  Игорь 
Скрипник   Андрей 
Шишкин  Анатолий 
        
Вознюк  Владимир 
Димитров  Анатолий 
Зубарев  Сергей 
Ковальчук  Максим 
Притыка  Александр 
Притыка   Алексей 
Савчук  Владимир 
Шоробура  Дмитрий 
 Владение мячом
39%  61%
Удары
27  18
Удары в створ
18  12
Пасы
147  231
Угловые
 13
Фолы
 5
ИГРОК МАТЧА
Скрипник
Андрей
        
 Скрипник   Андрей 2'
 Пугач  Сергей 9'
 Беленок  Виталий 10'
 Пугач  Сергей 17'
 Скакун  Игорь 19'
 Скрипник   Андрей 23'
 Скрипник   Андрей 25'
 Скакун  Игорь 40'
   
 Димитров  Игорь 43'
 Шоробура  Дмитрий 45'
 Кашуба   Ярослав 48'
 


3-й тайм

Зізнаюся, я відчував, що в цій парі «зі щитом» поле покине «Тема-Б». Проте, ніяк не міг би подумати, що не лише з власним щитом, а ще й прихопить щит суперника, його обладунки, коней, прикраси та бойовий прапор! Безапеляційна перемога «темальних» дозволила команді закінчити чемпіонат на цілком заслуженому 5-му місці.
З самого початку хлопці Ігоря Скакуна створили супернику купу проблем, які втілилися у забиті м’ячі. Гра BREEZE багато в чому залежить від присутності-відсутності Максима Стрельченка та Ігоря Горбача. Оскільки хлопців не було на полі – маємо доволі сумну картину. Гості програли, як то кажуть, без питань…
Таким чином, команди з різним настроєм ідуть на перепочинок. Наскільки мені відомо, як «Тема-Б», так і BREEZE вже подали свої заявки на участь на нашому зимовому турнірні, тож з нетерпінням чекаємо на їхні матчі. Дуже цікаво, яку кадрову роботу виконають колективи за ці дві тижні? Відповідь нам надасть лише час, тож набираємося терпіння і до нових зустрічей!


Анонс

Після головного поєдинку ігрового дня, на другому місці мого умовного рейтингу «гарячих» матчів стоїть саме це протистояння! «Тема-Б» дуже і дуже здорово прибавила під кінець чемпіонату: команда проводить грамотну кадрову роботу і збагачується кваліфікованими виконавцями, тримає темп, чимало забиває. BREEZE навпаки: дещо втратили ходу під завісу регулярки. Тож, очікуємо цікавого протиборства на високих швидкостях за доволі помірної результативності.
 
 

Футбол 1, Футбол 2

vivat

Игры разума

REAL MADRID FOUNDATION

ТАЛИСМАН