Календар матчів міста
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
Olympia Sport Vuso Колонки Полиграфия
Фаворит Спорт Европав Eldorado Футбол
SELECT Фаворит Спорт

ФК Фурніком 0:3 ФК "Joga Bonito" ФК Кварцит 2:1 «Шулявка Юнайтед» JYSK 8:3 OLX B2B МФК Филлер 1:2 Park Lakers Team Hammers 4:3 AFC EVRAZTRADE ПБФ 5:7 AFC STAFF+ «Дракони» 9:4 ФК Фаворит MFC Athletic 0:7 Центральний офіс FC Soccer 2:3 ФК Донецк ФК Талан 3:2 Partstore БФ "Товариство разом за життя" 3:1 VUSO «Прем’єр Палац» 4:3 Крилья Донбасса BarbershopGC 2:2 МФК "Старая Гвардия" AVIS 1:3 FC DOMINUS Парі-Матч 5:1 FC Pegas МаксБудЕнерго 3:2 Інтергал-Буд ФК ВИЯР 2:7 АФК НК Salateira 3:3 Оболонь НПУ "Десна" 3:1 «Любі Друзі» MFC Ataman 3:3 Deportivo 2D 2:3 «Маттерхорн» Никос 3:5 FC Getman Kyiv ФК Металлист-Киев 3:4 Underdog TURBO 7:1 FC Messa AFC Miners 0:5 Rastafari Mustang Taxi 12:0 AFC San Grano Ikarus 6:4 FC Olymp АФК «Хунта» 2:3 Check Point Ajax 7:9 АГРОСЕМ ФК Авіаліга 1:1 FC Vtoris+ ФК «Троя» 6:4 FC Soccer КБТ 3:8 «Бандерлона» «Скіф» 0:2 МФК "Рух" Rocket Power 1:2 Generals Eldorado 6:3 AFC Staff Wolves 3:5 «Ібіс» Restorator 4:5 FC Binotel Profit 3:6 FC Talisman Перун 1:4 АФК «Миротворець» FC Sorry Бабушка 0:3 «Укрелітцентр» MFC Donbasenergo 7:1 FC Vtoris


Таблиця

і о
1Energy FC00
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Кудлык 3 18 6
2 Тимчик 4 18 4.5
3 Колесников 5 18 3.6
дивитись

Дискваліфікація

1 Шубський Андрій
1 Петрущак Владислав
1 Дяченко Ілля
дивитись

Тур Дата Ліга Час Поле Матч
2 тур 22 Липня Вища ліга 17:20 1 WinWinCars VS «Віді-трейд»
2 тур 22 Липня Вища ліга 18:20 1 ФК Донецк VS Фокстрот
2 тур 22 Липня Вища ліга 19:10 1 Playtech VS МФК «Горняк»
2 тур 22 Липня Ліга Silver 20:00 1 Playtika VS AFC Sparta
2 тур 22 Липня Ліга A 20:50 1 Креди Агриколь Банк VS МФК "Рваний Кед"
3 тур 26 Липня Вища ліга 20:00 3 «Віді-трейд» VS Ikarus
3 тур 28 Липня Ліга B 11:45 3 ФК "Joga Bonito" VS BarbershopGC
3 тур 28 Липня Ліга A 12:10 1 «Шулявка Юнайтед» VS Креди Агриколь Банк
3 тур 28 Липня Ліга C 12:35 3 AFC EVRAZTRADE VS JYSK
3 тур 28 Липня Ліга Bronze 13:00 1 Інтергал-Буд VS ФК Талан
3 тур 28 Липня Ліга B 13:25 3 Центральний офіс VS ФК Фурніком
3 тур 28 Липня Ліга C 13:50 1 OLX B2B VS Никос
3 тур 28 Липня Ліга B 14:15 3 Park Lakers Team VS MFC Athletic
3 тур 28 Липня Ліга A 14:40 1 «Любі Друзі» VS ФК Кварцит
3 тур 28 Липня Ліга A 15:15 3 FC Pegas VS AVIS
3 тур 28 Липня Ліга Silver 15:40 1 АГРОСЕМ VS «Дракони»
3 тур 28 Липня Ліга Gold 16:05 3 VUSO VS ФК Авіаліга
3 тур 28 Липня Ліга C 16:30 1 FC Goodfellas VS Hammers
3 тур 28 Липня Ліга A 16:55 3 «Маттерхорн» VS Парі-Матч
3 тур 28 Липня Ліга B 17:20 1 МФК "Старая Гвардия" VS ПБФ
3 тур 28 Липня Ліга Bronze 17:55 3 АФК НК VS МаксБудЕнерго
3 тур 28 Липня Ліга Bronze 18:20 1 Partstore VS MFC Ataman
3 тур 28 Липня Ліга Bronze 18:45 3 Deportivo VS Salateira
3 тур 28 Липня Ліга Bronze 19:10 1 Крилья Донбасса VS ФК ВИЯР
3 тур 28 Липня Ліга Bronze 19:35 3 Оболонь VS «Прем’єр Палац»
3 тур 28 Липня Ліга A 20:00 1 FC DOMINUS VS НПУ "Десна"
1 тур 28 Липня Суперліга 20:25 3 Eldorado VS Profit
3 тур 29 Липня Ліга A 09:40 1 МФК "Рваний Кед" VS 2D
3 тур 29 Липня Ліга B 10:00 3 AFC STAFF+ VS Restorator
3 тур 29 Липня Ліга C 10:30 1 Underdog VS UKRMEDIAS
3 тур 29 Липня Ліга C 10:55 3 FC Getman Kyiv VS ФК Металлист-Киев
3 тур 29 Липня Ліга Silver 11:20 1 ФК Фаворит VS «Скіф»
3 тур 29 Липня Вища ліга 11:45 3 МФК «Горняк» VS FC Milky Dogs
3 тур 29 Липня Ліга Gold 12:10 1 FC Messa VS БФ "Товариство разом за життя"
3 тур 29 Липня Ліга Gold 12:35 3 FC Vtoris+ VS AFC Miners
3 тур 29 Липня Ліга Silver 13:00 1 МФК "Рух" VS Playtika
3 тур 29 Липня Ліга Gold 13:25 3 Generals VS КБТ
3 тур 29 Липня Ліга Silver 13:50 1 AFC San Grano VS АФК «Хунта»
3 тур 29 Липня Вища ліга 14:15 3 FC Olymp VS ФК Донецк
3 тур 29 Липня Ліга Silver 14:40 1 AFC Sparta VS Mustang Taxi
3 тур 29 Липня Ліга Gold 15:15 3 «Бандерлона» VS TURBO
3 тур 29 Липня Суперліга 15:40 1 «Ібіс» VS Eldorado
3 тур 29 Липня Суперліга 16:05 3 AFC Staff VS Profit
3 тур 29 Липня Вища ліга 16:30 1 Фокстрот VS ФК «Троя»
3 тур 29 Липня Ліга C 16:55 3 Medium Tactics VS S.K.I.L.L.
3 тур 29 Липня Прем"єр ліга 17:20 1 «Укрелітцентр» VS Перун
3 тур 29 Липня Суперліга 17:55 3 FC Talisman VS Wolves
3 тур 29 Липня Вища ліга 18:20 1 FC Soccer VS Playtech
3 тур 29 Липня Ліга Gold 18:45 3 Rastafari VS Rocket Power
3 тур 29 Липня Ліга B 19:10 1 FC Binotel VS МФК Филлер
3 тур 29 Липня Вища ліга 19:35 3 A.F.C Svyatosh VS WinWinCars
3 тур 18 Серпня Прем"єр ліга 20:50 1 АФК «Миротворець» VS MFC Donbasenergo