Мини футбол LIVE V9KY

(093)273-57-67
Parimatch3 Parimatch Віді-Трейд Чиста Вода
Seco Soccer Фурніком Parimatch
Вияр Укркубок Футбол

FC Pegas 3:2 FC Astor «Атлетіко» 2:6 ФК АКВЕСТЕЛ BT-Ukraine 4:3 Olympic Kyiv «Кава Про» 3:2 FC Aviator FC Vtoris 5:3 ФК «ВіЯр» ММТ 2:3 Abilardo Lontano 2:4 «Ощадбанк» RCD Mallorca 5:2 FC New Generals «Ощадбанк» 2:1 FC RESPUBLIKA Победа 4:1 ГеоЕкосистеми BEERLAND 1:6 Rest ДЮСШ-25 4:1 «Приход» ФК «Антарес» 5:3 ФК «Работнички» ФК «Партизан» 3:1 S.K.I.L.L. ФК «Сула» 4:4 «Дружба» Kapelou 4:0 ФК «Бортничі» МФК «Филлер» 0:3 «Машінтех+» «КБТ» 3:5 Fireteam ФК «Талан» 2:4 ARP 410 FDG 1:2 AFC Staff+ МФК «Рух-2» 11:2 «КСК» «Укроргсинтез» 3:6 Medium Tactics AFC Evraztrade 2:5 FC Liv-Comfort FC Leaders 3:4 РСК «Флагман» «Любі друзі» 2:1 Noosphere Kyiv Clearwater 4:2 AFC Start «Київ НКС» 5:2 «Фокстрот+» «Токіо» 0:8 Kyiv United «Нікос» 2:7 «Ф-Енерджи» ФК «ВіЯр+» 5:3 AFC San Grano FC United 6:4 Walzer FC Vtoris+ 1:0 FC Getman Kyiv «Комфорт Таун» 5:4 МФК «Монолит» «Скіф» 3:0 AFC Staff «Фокстрот» 1:0 «Фігаро» MIF 4:0 «Бандерлона» FC Vtoris Mania 1:4 КИЙ АВІА ФК «Фурніком» 4:2 Generals «Віді-трейд» 3:3 FC VIT EXPORT Avis 2:3 ФК «Троя» «Імперія Холдинг» 2:1 FC VITSTROY FC Drive 1:1 SLC ФК «ВіЯр» 5:2 Carleone-VPK_Group MFC Terratek 5:1 «Ібіс» ФК «Поліція Києва» 2:2 МФК «Рух» FC Vtoris 3:3 FC Sofiya-City Tenders Penotrade 5:3 ФК «Время Газа» МФК «Парма» 4:1 AFC White City Underdog 5:2 Syndicate Variant Agro Build 3:11 «Сталь ТМК»


Таблиця

і о
1Energy FC00
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Кудлык 3 18 6
2 Тимчик 4 18 4.5
3 Колесников 5 18 3.6
дивитись

Дискваліфікація

1 Шубський Андрій
1 Петрущак Владислав
1 Дяченко Ілля
дивитись



LIVE
Місто Тур Дата Час Поле Матч
Очікуються
Місто Тур Дата Час Поле Матч
Київ 4 тур 01 Квітня 14:30 1 Profit VS ФК «Троя»
Київ 6 тур 23 Жовтня 19:30 X-Парк 1 FC Vtoris Left Coast VS FC EXMO
Київ 6 тур 23 Жовтня 20:20 X-Парк 1 «Талан» + Hardbat VS Semalt
Київ 6 тур 23 Жовтня 21:10 X-Парк 1 FC Goodfellas VS «Пироговая Николай»
Київ 7 тур 24 Жовтня 08:45 Х-Парк 3 FC EXMO VS «Талан» + Hardbat
Київ 7 тур 24 Жовтня 09:00 X-Парк 1 FC Olymp VS BT-Ukraine
Київ 7 тур 24 Жовтня 09:30 Х-Парк 3 Abilardo VS FC Pegas
Київ 7 тур 24 Жовтня 09:40 X-Парк 1 FC Aviator VS ММТ
Київ 7 тур 24 Жовтня 10:20 Х-Парк 3 Olympic Kyiv VS «Кава Про»
Київ 7 тур 24 Жовтня 10:30 X-Парк 1 FC Astor VS Goal center
Київ 5 тур 24 Жовтня 11:20 X-Парк 1 «Ібіс» VS ФК «ВіЯр»
Київ 7 тур 24 Жовтня 12:10 X-Парк 1 Beta AutoTrade VS «Імперія Холдинг»
Київ 7 тур 24 Жовтня 12:30 СК Спартак «Ощадбанк» VS RCD Mallorca
Київ 7 тур 24 Жовтня 13:00 X-Парк 1 «Пироговая Николай» VS МСК Україна
Київ 7 тур 24 Жовтня 13:20 СК Спартак ГеоЕкосистеми VS BEERLAND
Київ 7 тур 24 Жовтня 13:50 X-Парк 1 Semalt VS FC Goodfellas
Київ 7 тур 24 Жовтня 14:10 СК Спартак FC RESPUBLIKA VS Победа
Київ 7 тур 24 Жовтня 14:40 X-Парк 1 FC VITSTROY VS FC Vtoris Left Coast
Київ 7 тур 24 Жовтня 14:40 X-Парк 1 «Фокстрот+» VS «Укроргсинтез»
Київ 7 тур 24 Жовтня 15:00 СК Спартак Rest VS Lontano
Київ 7 тур 24 Жовтня 17:25 СК Чемпіон 1 «Приход» VS ФК «Сула»
Київ 7 тур 24 Жовтня 17:25 СК Чемпіон 2 ФК «Работнички» VS ФК «Партизан»
Київ 7 тур 24 Жовтня 18:10 СК Чемпіон 2 Fireteam VS FDG
Київ 7 тур 24 Жовтня 18:10 СК Чемпіон 1 ARP 410 VS МФК «Рух-2»
Київ 7 тур 24 Жовтня 19:00 СК Чемпіон 2 «Дружба» VS МФК «Филлер»
Київ 7 тур 24 Жовтня 19:00 СК Чемпіон 1 «Машінтех+» VS ФК «Талан»
Київ 7 тур 24 Жовтня 19:50 СК Чемпіон 1 S.K.I.L.L. VS Kapelou
Київ 7 тур 24 Жовтня 19:50 СК Чемпіон 2 ФК «Бортничі» VS «КБТ»
Київ 7 тур 24 Жовтня 20:40 СК Чемпіон 2 AFC Staff+ VS ФК «Антарес»
Київ 7 тур 24 Жовтня 20:40 СК Чемпіон 1 «КСК» VS ДЮСШ-25
Київ 7 тур 25 Жовтня 09:00 Х-Парк 3 Noosphere Kyiv VS «Київ НКС»
Київ 7 тур 25 Жовтня 09:50 X-Парк 1 РСК «Флагман» VS «Любі друзі»
Київ 7 тур 25 Жовтня 09:50 Х-Парк 3 FC Liv-Comfort VS FC Leaders
Київ 7 тур 25 Жовтня 10:40 X-Парк 1 Medium Tactics VS AFC Evraztrade
Київ 7 тур 25 Жовтня 10:40 Х-Парк 3 AFC Start VS «Токіо»
Київ 4 тур 25 Жовтня 11:30 Х-Парк 3 КИЙ АВІА VS «Атлетіко»
Київ 7 тур 25 Жовтня 11:30 X-Парк 1 «Ф-Енерджи» VS ФК «ВіЯр+»
Київ 7 тур 25 Жовтня 12:20 Х-Парк 3 AFC San Grano VS Clearwater
Київ 7 тур 25 Жовтня 12:20 X-Парк 1 Kyiv United VS «Інтергал-Буд»
Київ 7 тур 25 Жовтня 13:10 X-Парк 1 Walzer VS FC Vtoris+
Київ 7 тур 25 Жовтня 13:10 Х-Парк 3 МФК «Монолит» VS «Фокстрот»
Київ 7 тур 25 Жовтня 14:30 Х-Парк 3 FC Getman Kyiv VS «Скіф»
Київ 7 тур 25 Жовтня 14:30 X-Парк 1 AFC Staff VS «Комфорт Таун»
Київ 7 тур 25 Жовтня 15:20 X-Парк 1 «Фігаро» VS FC United
Київ 7 тур 25 Жовтня 15:20 Х-Парк 3 «Бандерлона» VS ФК «Фурніком»
Київ 7 тур 25 Жовтня 16:10 Х-Парк 3 AFC Sparta VS «Віді-трейд»
Київ 7 тур 25 Жовтня 16:10 X-Парк 1 FC VIT EXPORT VS Avis
Київ 4 тур 25 Жовтня 17:00 X-Парк 1 ФК АКВЕСТЕЛ VS FC Vtoris Mania
Київ 7 тур 25 Жовтня 17:00 Х-Парк 3 ФК «Троя» VS MIF
Київ 7 тур 25 Жовтня 17:50 X-Парк 1 «Ібіс» VS FC Vtoris
Київ 7 тур 25 Жовтня 17:50 Х-Парк 3 МФК «Рух» VS Dragons
Київ 7 тур 25 Жовтня 18:40 X-Парк 1 Carleone-VPK_Group VS MFC Terratek
Київ 6 тур 25 Жовтня 18:40 Х-Парк 3 МСК Україна VS Beta AutoTrade
Київ 7 тур 25 Жовтня 19:30 Х-Парк 3 SLC VS Tenders Penotrade
Київ 7 тур 25 Жовтня 19:30 X-Парк 1 FC Sofiya-City VS ФК «Поліція Києва»
Київ 7 тур 25 Жовтня 20:20 X-Парк 1 Syndicate VS Variant Agro Build
Київ 7 тур 25 Жовтня 20:20 Х-Парк 3 AFC White City VS Underdog
Київ 7 тур 25 Жовтня 21:10 Х-Парк 3 «Сталь ТМК» VS FC Drive
Київ 7 тур 25 Жовтня 21:10 X-Парк 1 ФК «Время Газа» VS МФК «Парма»
Київ 7 тур 30 Жовтня 19:00 X-Парк 1 Dragons VS Mustang Taxi
Київ 4 тур 30 Жовтня 19:50 X-Парк 1 ФК «ВіЯр» VS FC Sofiya-City
Київ 5 тур 30 Жовтня 20:40 X-Парк 1 Avis VS MIF
Київ 5 тур 30 Жовтня 21:30 X-Парк 1 «Атлетіко» VS FC Vtoris Mania
Київ 8 тур 31 Жовтня 09:00 X-Парк 1 FC Pegas VS FC Aviator
Київ 8 тур 31 Жовтня 09:30 Х-Парк 3 «Кава Про» VS FC Olymp
Київ 8 тур 31 Жовтня 09:40 X-Парк 1 ММТ VS Olympic Kyiv
Київ 8 тур 31 Жовтня 10:15 Х-Парк 3 Goal center VS BT-Ukraine
Київ 8 тур 31 Жовтня 10:30 X-Парк 1 FC Astor VS Abilardo
Київ 5 тур 31 Жовтня 11:05 Х-Парк 3 КИЙ АВІА VS ФК АКВЕСТЕЛ
Київ 8 тур 31 Жовтня 11:20 X-Парк 1 «Імперія Холдинг» VS «Пироговая Николай»
Київ 8 тур 31 Жовтня 12:10 X-Парк 1 FC Goodfellas VS FC EXMO
Київ 8 тур 31 Жовтня 12:30 СК Спартак BEERLAND VS FC RESPUBLIKA
Київ 8 тур 31 Жовтня 13:00 X-Парк 1 МСК Україна VS Semalt
Київ 8 тур 31 Жовтня 13:20 СК Спартак Rest VS ГеоЕкосистеми
Київ 8 тур 31 Жовтня 13:50 X-Парк 1 FC Vtoris Left Coast VS «Талан» + Hardbat
Київ 8 тур 31 Жовтня 14:10 СК Спартак Победа VS FC New Generals
Київ 8 тур 31 Жовтня 14:40 X-Парк 1 FC VITSTROY VS Beta AutoTrade
Київ 8 тур 31 Жовтня 15:00 СК Спартак Lontano VS RCD Mallorca
Київ 8 тур 31 Жовтня 17:25 СК Чемпіон 2 AFC Staff+ VS Fireteam
Київ 8 тур 31 Жовтня 17:25 СК Чемпіон 1 МФК «Рух-2» VS «Машінтех+»
Київ 8 тур 31 Жовтня 18:10 СК Чемпіон 2 Kapelou VS ФК «Работнички»
Київ 8 тур 31 Жовтня 18:10 СК Чемпіон 1 МФК «Филлер» VS «Приход»
Київ 8 тур 31 Жовтня 19:00 СК Чемпіон 1 ФК «Талан» VS «Дружба»
Київ 8 тур 31 Жовтня 19:00 СК Чемпіон 2 «КБТ» VS S.K.I.L.L.
Київ 8 тур 31 Жовтня 19:50 СК Чемпіон 2 ФК «Антарес» VS ФК «Партизан»
Київ 8 тур 31 Жовтня 19:50 СК Чемпіон 1 ДЮСШ-25 VS ФК «Сула»
Київ 8 тур 31 Жовтня 20:40 СК Чемпіон 2 FDG VS ФК «Бортничі»
Київ 8 тур 31 Жовтня 20:40 СК Чемпіон 1 «КСК» VS ARP 410
Київ 8 тур 01 Листопада 09:00 Х-Парк 3 FC Leaders VS Medium Tactics
Київ 8 тур 01 Листопада 09:00 X-Парк 1 «Київ НКС» VS РСК «Флагман»
Київ 8 тур 01 Листопада 09:50 Х-Парк 3 «Укроргсинтез» VS AFC Evraztrade
Київ 8 тур 01 Листопада 09:50 X-Парк 1 «Любі друзі» VS FC Liv-Comfort
Київ 8 тур 01 Листопада 10:40 X-Парк 1 «Фокстрот+» VS Noosphere Kyiv
Київ 8 тур 01 Листопада 10:40 Х-Парк 3 ФК «ВіЯр+» VS LABA
Київ 8 тур 01 Листопада 11:30 Х-Парк 3 «Нікос» VS Kyiv United
Київ 8 тур 01 Листопада 11:30 X-Парк 1 «Інтергал-Буд» VS AFC Start
Київ 8 тур 01 Листопада 12:20 Х-Парк 3 AFC San Grano VS «Ф-Енерджи»
Київ 8 тур 01 Листопада 12:20 X-Парк 1 Clearwater VS «Токіо»
Київ 8 тур 01 Листопада 13:10 Х-Парк 3 «Скіф» VS Walzer
Київ 8 тур 01 Листопада 13:10 X-Парк 1 «Фокстрот» VS AFC Staff
Київ 8 тур 01 Листопада 14:30 X-Парк 1 «Комфорт Таун» VS FC Getman Kyiv
Київ 8 тур 01 Листопада 14:30 Х-Парк 3 FC United VS FC Vtoris+
Київ 8 тур 01 Листопада 15:20 X-Парк 1 «Фігаро» VS МФК «Монолит»
Київ 8 тур 01 Листопада 15:20 Х-Парк 3 Avis VS AFC Sparta
Київ 8 тур 01 Листопада 16:10 Х-Парк 3 «Віді-трейд» VS Generals
Київ 6 тур 01 Листопада 16:10 X-Парк 1 Goal center VS FC Olymp
Київ 8 тур 01 Листопада 17:00 X-Парк 1 MIF VS ФК «Фурніком»
Київ 8 тур 01 Листопада 17:00 Х-Парк 3 ФК «Троя» VS FC VIT EXPORT
Київ 8 тур 01 Листопада 17:50 Х-Парк 3 ФК «ВіЯр» VS МФК «Рух»
Київ 8 тур 01 Листопада 17:50 X-Парк 1 FC Vtoris VS Carleone-VPK_Group
Київ 8 тур 01 Листопада 18:40 Х-Парк 3 ФК «Поліція Києва» VS Dragons
Київ 8 тур 01 Листопада 18:40 X-Парк 1 MFC Terratek VS Mustang Taxi
Київ 8 тур 01 Листопада 19:30 Х-Парк 3 Variant Agro Build VS AFC White City
Київ 8 тур 01 Листопада 19:30 X-Парк 1 FC Sofiya-City VS «Ібіс»
Київ 8 тур 01 Листопада 20:20 Х-Парк 3 Underdog VS ФК «Время Газа»
Київ 8 тур 01 Листопада 20:20 X-Парк 1 МФК «Парма» VS SLC
Київ 8 тур 01 Листопада 21:10 Х-Парк 3 «Сталь ТМК» VS Syndicate
Київ 8 тур 01 Листопада 21:20 X-Парк 1 FC Drive VS Tenders Penotrade
Київ 6 тур 07 Листопада 08:15 X-Парк 1 КИЙ АВІА VS FC Vtoris Mania
Київ 6 тур 07 Листопада 08:45 Х-Парк 3 ФК АКВЕСТЕЛ VS «Атлетіко»
Київ 9 тур 07 Листопада 09:00 X-Парк 1 Abilardo VS Goal center
Київ 9 тур 07 Листопада 09:30 Х-Парк 3 FC Aviator VS FC Astor
Київ 9 тур 07 Листопада 09:40 X-Парк 1 Olympic Kyiv VS FC Pegas
Київ 9 тур 07 Листопада 10:20 Х-Парк 3 FC Olymp VS ММТ
Київ 9 тур 07 Листопада 10:30 X-Парк 1 BT-Ukraine VS «Кава Про»
Київ 9 тур 07 Листопада 11:10 Х-Парк 3 ФК «ВіЯр+» VS «Інтергал-Буд»
Київ 9 тур 07 Листопада 11:20 X-Парк 1 Beta AutoTrade VS FC Vtoris Left Coast
Київ 9 тур 07 Листопада 12:10 X-Парк 1 «Пироговая Николай» VS FC VITSTROY
Київ 9 тур 07 Листопада 12:30 СК Спартак ГеоЕкосистеми VS Lontano
Київ 9 тур 07 Листопада 13:00 X-Парк 1 Semalt VS «Імперія Холдинг»
Київ 9 тур 07 Листопада 13:20 СК Спартак FC RESPUBLIKA VS Rest
Київ 9 тур 07 Листопада 13:50 X-Парк 1 FC EXMO VS МСК Україна
Київ 9 тур 07 Листопада 14:10 СК Спартак FC New Generals VS BEERLAND
Київ 9 тур 07 Листопада 14:40 X-Парк 1 «Талан» + Hardbat VS FC Goodfellas
Київ 9 тур 07 Листопада 15:00 СК Спартак «Ощадбанк» VS Победа
Київ 9 тур 07 Листопада 17:25 СК Чемпіон 1 Fireteam VS ФК «Антарес»
Київ 9 тур 07 Листопада 17:25 СК Чемпіон 2 ФК «Работнички» VS «КБТ»
Київ 9 тур 07 Листопада 18:10 СК Чемпіон 2 ФК «Бортничі» VS AFC Staff+
Київ 9 тур 07 Листопада 18:10 СК Чемпіон 1 S.K.I.L.L. VS FDG
Київ 9 тур 07 Листопада 19:00 СК Чемпіон 2 ARP 410 VS ДЮСШ-25
Київ 9 тур 07 Листопада 19:00 СК Чемпіон 1 ФК «Партизан» VS Kapelou
Київ 9 тур 07 Листопада 19:50 СК Чемпіон 2 «Дружба» VS МФК «Рух-2»
Київ 9 тур 07 Листопада 19:50 СК Чемпіон 1 «Машінтех+» VS «КСК»
Київ 9 тур 07 Листопада 20:40 СК Чемпіон 2 ФК «Сула» VS МФК «Филлер»
Київ 9 тур 07 Листопада 20:40 СК Чемпіон 1 «Приход» VS ФК «Талан»
Київ 7 тур 07 Листопада 21:40 СК Чемпіон 2 Mustang Taxi VS ФК «ВіЯр»
Київ 9 тур 08 Листопада 09:00 Х-Парк 3 РСК «Флагман» VS «Фокстрот+»
Київ 9 тур 08 Листопада 09:00 X-Парк 1 Noosphere Kyiv VS «Укроргсинтез»
Київ 9 тур 08 Листопада 09:50 Х-Парк 3 Medium Tactics VS «Любі друзі»
Київ 9 тур 08 Листопада 09:50 X-Парк 1 FC Liv-Comfort VS «Київ НКС»
Київ 9 тур 08 Листопада 10:40 Х-Парк 3 «Ф-Енерджи» VS Clearwater
Київ 9 тур 08 Листопада 10:40 X-Парк 1 AFC Evraztrade VS FC Leaders
Київ 9 тур 08 Листопада 11:30 X-Парк 1 LABA VS AFC San Grano
Київ 9 тур 08 Листопада 11:30 Х-Парк 3 Kyiv United VS ФК «ВіЯр+»
Київ 9 тур 08 Листопада 12:20 Х-Парк 3 «Токіо» VS «Інтергал-Буд»
Київ 9 тур 08 Листопада 12:20 X-Парк 1 AFC Start VS «Нікос»
Київ 9 тур 08 Листопада 13:10 Х-Парк 3 AFC Staff VS «Фігаро»
Київ 9 тур 08 Листопада 13:10 X-Парк 1 МФК «Монолит» VS FC United
Київ 9 тур 08 Листопада 14:30 Х-Парк 3 Walzer VS «Комфорт Таун»
Київ 9 тур 08 Листопада 14:30 X-Парк 1 FC Getman Kyiv VS «Фокстрот»
Київ 9 тур 08 Листопада 15:20 X-Парк 1 FC Vtoris+ VS «Скіф»
Київ 9 тур 08 Листопада 15:20 Х-Парк 3 FC VIT EXPORT VS MIF
Київ 9 тур 08 Листопада 16:10 X-Парк 1 AFC Sparta VS ФК «Троя»
Київ 9 тур 08 Листопада 16:10 Х-Парк 3 Generals VS Avis
Київ 9 тур 08 Листопада 17:00 Х-Парк 3 «Бандерлона» VS «Віді-трейд»
Київ 9 тур 08 Листопада 17:00 X-Парк 1 «Ібіс» VS ФК «Поліція Києва»
Київ 9 тур 08 Листопада 17:50 Х-Парк 3 Mustang Taxi VS FC Vtoris
Київ 9 тур 08 Листопада 17:50 X-Парк 1 Carleone-VPK_Group VS FC Sofiya-City
Київ 9 тур 08 Листопада 18:40 Х-Парк 3 Dragons VS ФК «ВіЯр»
Київ 9 тур 08 Листопада 18:40 X-Парк 1 МФК «Рух» VS MFC Terratek
Київ 9 тур 08 Листопада 19:30 X-Парк 1 Syndicate VS FC Drive
Київ 9 тур 08 Листопада 19:50 Х-Парк 3 AFC White City VS «Сталь ТМК»
Київ 9 тур 08 Листопада 20:20 X-Парк 1 SLC VS Underdog
Київ 9 тур 08 Листопада 20:20 Х-Парк 3 Tenders Penotrade VS МФК «Парма»
Київ 9 тур 08 Листопада 21:10 X-Парк 1 ФК «Время Газа» VS Variant Agro Build