(093)273-57-67
Seco Parimatch Футбол Укркубок
Віді-Трейд Вияр Parimatch Soccer
Фурніком

Vartis 6:1 AFC Wintel «Фокстрот» 3:2 «Бандерлона» Astound 10:2 Abilardo «Никос» 5:1 «Комфорт Таун» ФК «Металіст-Київ» 3:2 Olympic private club «Любі друзі» 2:7 FC United МФК «Филлер» 1:5 «Київ НКС» Ф-Енерджи 5:1 Kyiv United FC Endorphine 5:4 «Пироговая Николай»

2019-08-14 19:29:10

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Східна конференція. Перша ліга. Заключні тури

МАТЧ ТУРУ. Whaleapp 1:9 FC Dominus+
Прогнозовано з перших хвилин FC Dominus+ захопив ініціативу, раз за разом створюючи небезпеку біля воріт Олександра Романова. «Синьо-чорні» довго трималися, але ближче до завершення стартової двадцятихвилинки все-таки не вистояли. Вадим Кухар сильно, а головне точно пробив з-за меж карного майданчика, а слідом за цим своє прізвище до протоколу записав Іван Колядюк. Отримавши два таких потужних удари, «кити», які до цього непогано трималися, дуже швидко попливли. Ще до перерви на табло горіло 4:0 на користь номінальних гостей. Ще по голу забили Руслан Кравченко та все той же Кухар. По суті, гру було зроблено, тож другий тайм перетворювався вже на формальність. Однак бориспільці не стали збавляти обертів і відвантажили у ворота суперника ще п’ять м’ячів. Господарі змогли відповісти тільки одним результативним пострілом за авторством Сергія Новікова. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу чемпіона з рахунком 9:1. Після гри до нас підходив Хані Маарефі та зауважив, що захисників майже ніколи не визнають кращими гравцями матчів, а постійно ставлять нападників. Редакція почула критику й обіцяє в новому сезоні виправитися.

ГРАВЕЦЬ/ГОЛКІПЕР ТУРУ. Ігор Стогній (Digital Choo)
Прапороносцем атак Digital Choo у другій грі  проти S.K.I.L.L. був Ігор Стогній. Воротар не тільки виконував свої безпосередні обов’язки в рамці, а ще й раз за разом тероризував оборону суперника. Голкіпер загострював, віддавав передачі, ще й забивав. І хоча перший номер відзначився всього лише одним результативним пострілом, але міг забити набагато більше. Цілком заслужено Ігоря можна визнати одночасно і воротарем, і гравцем заключного туру.
ЗАХИСНИК ТУРУ. Хані Маарефі (FC Dominus+)