Календар матчів міста
Полиграфия Европав Футбол Фоктрот

«Легіон» 1:3 VUSO FC Sorry Бабушка 1:3 ФК «Талан PC» FC Pegas 0:4 «Віді-трейд» «Фокстрот ГК» 1:3 Bravo+ FC Getman Kyiv 3:14 «Укрелітцентр» АФК «Миротворець» 4:5 MFC Donbasenergo ST Wood 1:3 Перун Generals 2:4 АФК НК АФК «Хунта» 6:3 МФК «Парма» МФК "Сервіт" 9:1 ФК Фаворит Underdog 0:11 FC Phoenix FC Milky Dogs 6:5 Ajax Dresdner 7:3 MFC Ataman «Скіф» 2:2 PTG «Прем’єр Палац» 5:6 «Маттерхорн» АФК «Хунта NEXT» 5:4 MFC Athletic ФК «Талан» 3:5 FC Olymp ФК «Бортничі» 0:3 FC Messa Cash Point 5:0 Hammers Unity 9:1 S.K.I.L.L. AFC San Grano 0:3 «Шулявка Юнайтед» FC Partizan Kyiv 5:7 КБТ FC Dragons 4:2 «Бандерлона» «Любі Друзі» 4:4 AFC Miners AFC Bender 1:7 Spice PZU K1 0:3 Salateira A.F.C Svyatosh 3:2 «Гермес» Rocket Power 5:4 МФК «Горняк» Wolves 5:4 «Авентин» Playtika 6:4 FC Warriors СКТ "Глобус"-Axxon 1:1 «Ф-Енерджі» AFC Staff 3:4 «МаксБудЕнерго» FC Vtoris 2:3 «Миротворець NewSchool» «Атлант» 1:6 Restorator


Таблиця

і о
1Эпицентр К31128
2DAXX1125
3Миротворець АФК1123
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Кудлык 11 32 2.91
2 Гулордава 4 23 5.75
3 Нечепуренко 10 19 1.9
дивитись

Дискваліфікація

1 Недощак
1 Ручко Андрей
1 Боярчук Денис
дивитись


Тур Дата Ліга Час Поле Матч
7 тур 19 Серпня Ліга Перспективи 16:30 2 ФК Фаворит VS Бригантина
3 тур 19 Серпня Друга ліга Silver 17:20 2 VUSO VS PZU K1
7 тур 19 Серпня Ліга Перспективи 17:20 1 Перун VS МФК "Сервіт"
3 тур 19 Серпня Перша ліга Gold 18:10 2 «Ф-Енерджі» VS FC Pegas
12 тур 19 Серпня Суперліга 18:10 1 «Миротворець NewSchool» VS FC Sorry Бабушка
12 тур 19 Серпня Суперліга 19:00 1 ФК «Талан PC» VS АФК «Миротворець»
12 тур 19 Серпня Вища ліга 19:00 2 АФК НК VS ФК «Талан»
3 тур 19 Серпня Вища ліга 19:50 2 «Укрелітцентр» VS Generals
12 тур 19 Серпня Суперліга 19:50 1 «Фокстрот ГК» VS Talisman
12 тур 19 Серпня Суперліга 20:40 1 Bravo+ VS FC Vtoris
12 тур 19 Серпня Вища ліга 20:40 2 МФК «Парма» VS FC Getman Kyiv
7 тур 19 Серпня Ліга Перспективи 21:30 1 Linevich Group VS ST Wood
3 тур 20 Серпня Перша ліга Bronze 10:50 1 «Гермес» VS Dresdner
3 тур 20 Серпня Друга ліга Gold 10:50 2 FC Messa VS Underdog
3 тур 20 Серпня Друга ліга Gold 11:40 1 FC Phoenix VS Cash Point
3 тур 20 Серпня Друга ліга Gold 11:40 2 «Маттерхорн» VS ФК «Бортничі»
3 тур 20 Серпня Друга ліга Gold 12:30 1 КБТ VS «Прем’єр Палац»
3 тур 20 Серпня Друга ліга Silver 12:30 2 Restorator VS АФК «Хунта NEXT»
3 тур 20 Серпня Перша ліга Silver 13:20 2 «Авентин» VS FC Milky Dogs
3 тур 20 Серпня Друга ліга Gold 13:20 1 Hammers VS FC Partizan Kyiv
3 тур 20 Серпня Перша ліга Silver 14:10 1 «Шулявка Юнайтед» VS FC Dragons
3 тур 20 Серпня Друга ліга Silver 14:10 2 MFC Athletic VS «Легіон»
3 тур 20 Серпня Перша ліга Silver 15:00 1 МФК «Горняк» VS AFC San Grano
12 тур 20 Серпня Вища ліга 15:00 2 FC Olymp VS Playtech
3 тур 20 Серпня Перша ліга Silver 15:50 1 «Бандерлона» VS Wolves
3 тур 20 Серпня Перша ліга Bronze 15:50 2 Spice VS A.F.C Svyatosh
3 тур 20 Серпня Перша ліга Bronze 16:40 2 AFC Miners VS AFC Bender
3 тур 20 Серпня Перша ліга Bronze 16:40 1 MFC Ataman VS Playtika
3 тур 20 Серпня Перша ліга Bronze 17:30 2 FC Warriors VS «Любі Друзі»
3 тур 20 Серпня Перша ліга Silver 17:30 1 Ajax VS Rocket Power
3 тур 20 Серпня Друга ліга Silver 18:20 1 Salateira VS Unity
3 тур 20 Серпня Перша ліга Gold 18:20 2 PTG VS СКТ "Глобус"-Axxon
3 тур 20 Серпня Перша ліга Gold 19:10 2 «МаксБудЕнерго» VS FC Vtoris+
3 тур 20 Серпня Друга ліга Silver 19:10 1 S.K.I.L.L. VS «Атлант»
12 тур 20 Серпня Суперліга 20:00 2 MFC Donbasenergo VS «Ібіс»
3 тур 20 Серпня Перша ліга Gold 20:00 1 «Віді-трейд» VS AFC Staff
3 тур 20 Серпня Кубок 20:50 1 Profit VS ФК «Талан PC»
3 тур 20 Серпня Вища ліга 20:50 2 ФК «Троя» VS АФК «Хунта»
3 тур 20 Серпня Кубок 21:40 1 «Укрелітцентр» VS «Фокстрот ГК»
3 тур 20 Серпня Кубок 21:40 2 Bravo+ VS «Скіф»