Календар матчів міста
Поле Киев Футбол Полиграфия Колонки
Европав Фоктрот

Dresdner 0:5 Ikarus «Маттерхорн» 0:5 СНВ «Любі Друзі» 4:5 WinWinCars AFC Bender 0:5 TURBO MFC Ataman 2:5 ФК Донецк МФК «Горняк» 10:3 Hammers FC Phoenix 2:6 AFC Miners FC Warriors 4:5 ФК Фаворит FC Messa 3:5 КБТ FC Pegas 1:6 VUSO Playtika 5:7 AFC San Grano Rastafari 5:3 «Hermes» Бригантина 0:5 A.F.C Svyatosh «Ф-Енерджі» 6:7 Ajax Bravo+ 3:3 «Фокстрот ГК» «Бандерлона» 2:7 Rocket Power FC ProfiTent 7:3 Indigo project ФК Донбас+ 2:2 АФК «Миротворець»


Таблиця

і о
1УК ГКФ1128
2КЗПТО1127
3Миротворець New School1126
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Севастьянов 11 28 2.55
2 Сеськін 9 19 2.11
3 Букін 9 16 1.78
дивитись

Дискваліфікація

1 Притыка Александр
дивитись


Тур Дата Ліга Час Поле Матч
1 тур 20 Січня Ліга перспективи B 13:00 3 «Шулявка Юнайтед» VS КЗПТО-2
1 тур 20 Січня Ліга перспективи A 13:50 3 LP Team VS Бризореза
1 тур 20 Січня Ліга А 14:35 1 AFC Bender VS «Авентин»
1 тур 20 Січня Ліга перспективи B 14:40 3 Uptown VS ФТ Геркулес
1 тур 20 Січня Ліга А 15:00 2 Dresdner VS FC Pegas
1 тур 20 Січня Ліга C 15:25 1 MFC Athletic VS AFC Sparta
1 тур 20 Січня Ліга перспективи B 15:30 3 V.S.P VS Indigo project
1 тур 20 Січня Ліга D 15:50 2 ПБФ VS Salateira
1 тур 20 Січня Ліга B 16:15 1 «Маттерхорн» VS УкрЕлітЦентр 2
1 тур 20 Січня Ліга перспективи A 16:20 3 Ан Нур VS FC ProfiTent
1 тур 20 Січня Ліга B 16:40 2 Петарда VS Торнадо
1 тур 20 Січня Ліга C 17:05 1 "Миротворець OldBoys" VS «Прем’єр Палац»
1 тур 20 Січня Ліга перспективи B 17:10 3 ФК Металлист-Киев VS AFC Lazio
1 тур 20 Січня Ліга B 17:30 2 Granda VS AFC Troya
1 тур 20 Січня Ліга А 17:55 1 «Любі Друзі» VS ФК Одесcа
1 тур 20 Січня Ліга перспективи A 18:00 3 Телеканал Футбол 1,2 VS ФК Родос
1 тур 20 Січня Ліга D 18:20 2 FC DOMINUS VS Cash Point
1 тур 20 Січня Ліга C 18:45 1 Казакі VS Closer United
1 тур 20 Січня Ліга перспективи B 18:50 3 ДФК Славные парни VS AFC «Flagman»
1 тур 20 Січня Ліга B 19:10 2 Кристал VS Оболонь
1 тур 20 Січня Ліга D 19:35 1 SC Olympia Sport VS МФК Филлер
1 тур 20 Січня Ліга перспективи A 19:40 3 FC Wings VS АФК НК
1 тур 20 Січня Ліга C 20:00 2 Мустанг VS Partstore
1 тур 20 Січня Ліга А 20:25 1 БФ "Товариство разом за життя" VS Бригантина
1 тур 21 Січня Ліга Bronze 10:00 1 FC Messa VS Atletico
1 тур 21 Січня Ліга А 10:25 2 MFC Ataman VS KFC Leon
1 тур 21 Січня Ліга Bronze 10:50 1 TURBO VS WinWinCars
1 тур 21 Січня Ліга Gold 11:15 2 FC Milky Dogs VS A.F.C Svyatosh
1 тур 21 Січня Ліга Bronze 11:40 1 Hammers VS СНВ
1 тур 21 Січня Ліга D 12:05 2 РСК Флагман VS S.K.I.L.L.
1 тур 21 Січня Ліга Bronze 12:30 1 FC Phoenix VS ФК Авіаліга
1 тур 21 Січня Вища ліга 12:55 2 FC Olymp VS ФК Талан
1 тур 21 Січня Ліга Gold 13:20 1 «Скіф» VS Rocket Power
1 тур 21 Січня Ліга Silver 13:45 2 AFC San Grano VS AFC Miners
1 тур 21 Січня Ліга Gold 14:10 1 Перун VS Playtika
1 тур 21 Січня Ліга Silver 14:35 2 «Бандерлона» VS МФК «Горняк»
1 тур 21 Січня Ліга Bronze 15:00 1 FC Warriors VS Ikarus
1 тур 21 Січня Ліга Silver 15:25 2 Ajax VS ФК Фаворит
1 тур 21 Січня Ліга Gold 15:50 1 Wolves VS «Ф-Енерджі»
1 тур 21 Січня Ліга B 16:15 2 Restorator VS Київ Біо Клімат
1 тур 21 Січня Ліга Silver 16:40 1 ФК Донецк VS VUSO
1 тур 21 Січня Ліга Gold 17:05 2 ST Wood VS Rastafari
1 тур 21 Січня Суперліга 17:30 1 «Миротворець NewSchool» VS ФК Донбас+
1 тур 21 Січня Ліга Silver 17:55 2 «Hermes» VS КБТ
1 тур 21 Січня Суперліга 18:20 1 FC Sorry Бабушка VS АФК «Миротворець»
1 тур 21 Січня Вища ліга 18:45 2 AFC Staff VS FC Dragons
1 тур 21 Січня Суперліга 19:10 1 Bravo+ VS «Ібіс»
1 тур 21 Січня Вища ліга 19:35 2 Breeze VS FC Vtoris+
1 тур 21 Січня Суперліга 20:00 1 «Фокстрот ГК» VS «Укрелітцентр»
1 тур 21 Січня Вища ліга 20:25 2 ФК «Троя» VS Generals
1 тур 21 Січня Суперліга 20:50 1 FC Vtoris VS АФК «Хунта»
1 тур 21 Січня Вища ліга 21:15 2 «Віді-трейд» VS Ciklum
1 тур 21 Січня Ліга C 21:40 1 Underdog VS АФК «Хунта NEXT»