Порушники ліги
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
SELECT Фаворит Спорт Olympia Sport Eldorado
Колонки Европав Фаворит Спорт Футбол
Vuso

ФК Фурніком 0:6 AFC STAFF+ AVIS 5:3 «Шулявка Юнайтед» ФК Металлист-Киев 5:4 JYSK MFC Athletic 1:3 Restorator UKRMEDIAS 9:1 AFC EVRAZTRADE BarbershopGC 1:3 FC Binotel МФК "Старая Гвардия" 4:2 Park Lakers Team ПБФ 3:4 МФК Филлер ФК "Joga Bonito" 4:6 Центральний офіс Salateira 1:4 ФК ВИЯР Hammers 2:4 Никос Generals 7:1 VUSO МаксБудЕнерго 7:2 «Прем’єр Палац» «Любі Друзі» 4:2 «Маттерхорн» ФК Талан 6:5 Оболонь Парі-Матч 0:0 Креди Агриколь Банк MFC Ataman 3:4 Крилья Донбасса FC DOMINUS 5:8 FC Pegas Deportivo 2:7 АФК НК Partstore 4:4 Інтергал-Буд «Дракони» 10:5 AFC Sparta АФК «Миротворець» 3:7 MFC Donbasenergo S.K.I.L.L. 11:0 OLX B2B Medium Tactics 14:0 Underdog ФК Кварцит 4:4 2D ФК Фаворит 1:13 АГРОСЕМ Rastafari 0:1 FC Vtoris+ ФК Авіаліга 6:1 TURBO Ajax 6:4 Mustang Taxi Ikarus 8:6 FC Milky Dogs AFC Miners 2:0 «Бандерлона» «Скіф» 4:0 AFC San Grano Rocket Power 4:1 FC Messa МФК "Рух" 2:2 Check Point Фокстрот 1:5 FC Olymp Playtika 2:1 АФК «Хунта» КБТ 2:4 БФ "Товариство разом за життя" НПУ "Десна" 6:2 МФК "Рваний Кед" Profit 2:5 Eldorado FC Goodfellas 4:1 FC Getman Kyiv Wolves 2:5 AFC Staff ФК Донецк 4:1 МФК «Горняк» FC Talisman 3:4 «Ібіс» ФК «Троя» 2:1 A.F.C Svyatosh FC Sorry Бабушка 1:1 MFC Donbasenergo FC Soccer 3:1 «Віді-трейд» Перун 3:5 FC Vtoris Playtech 3:3 WinWinCars «Укрелітцентр» 8:5 АФК «Миротворець»


Таблиця

і о
1УК ГКФ1128
2КЗПТО1127
3Миротворець New School1126
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Севастьянов 11 28 2.55
2 Сеськін 9 19 2.11
3 Букін 9 16 1.78
дивитись

Дискваліфікація

1 Притыка Александр
дивитись

ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ

Притыка Александр

Breeze

11 Тур

ПОРУШЕННЯ

Жуковський
Богдан

Любі друзі

1 тур2 тур4 тур10 тур

Кіфорук
Артем

Getman Kyiv FC

3 тур8 тур8 тур

Притыка
Александр

Breeze

1 тур11 тур11 тур

Смовж
Євген

Бастион

3 тур4 тур7 тур

Соловей
Андрій

УК ГКФ

5 тур10 тур

Дяченко
Павло

НК ФК

3 тур

Зарічнюк
Сергій

Любі друзі

1 тур2 тур4 тур7 тур10 тур

Мицюра
Олег

НК ФК

8 тур

Рудь
Александр

УК ГКФ

5 тур

Стадник
Василь

Любі друзі

4 тур

Чередніченко
Максим

Olymp

9 тур

Глинчук
Евгений

Narikela Lounge

2 тур3 тур5 тур8 тур

Джурилюк
Роман

Getman Kyiv FC

3 тур5 тур8 тур9 тур

Ніколайчук
Данил

Olymp

2 тур6 тур8 тур

Віжунов
Василь*

Миротворець New School

6 тур11 тур

Галаган
Дмитро

КЗПТО

1 тур10 тур

Гасанов
Алескер

Getman Kyiv FC

8 тур9 тур

Горбач
Ігор

Breeze

3 тур7 тур

Кравченко
Олександр

Миротворець New School

4 тур6 тур

Мисів
Тарас

НК ФК

2 тур4 тур

Омелянчук
Богдан

Apache AFC

5 тур8 тур

Охонько
Павел

Olymp

2 тур7 тур

Стрельченко
Максим

Breeze

7 тур

Фесенко
Олексій

УК ГКФ

2 тур9 тур

Альба
Сергій

Narikela Lounge

1 тур

Баулін
Артем

УК ГКФ

3 тур

Белоусов
Максим

Apache AFC

7 тур

Бельченко
Владислав

Narikela Lounge

8 тур

Борщ
Артем

Бастион

3 тур

Букін
Іван

Olymp

1 тур

Віжунов
Василь

Миротворець New School

8 тур

Витковский
Дмитрий

КЗПТО

2 тур

Галущак
Михаил

Getman Kyiv FC

2 тур

Дудник
Антон

НК ФК

11 тур

Жамакочян
Эдуард

Olymp

8 тур

Жданов
Дмитро

Athletic

9 тур

Зубарєв
Сергій

Breeze

2 тур

Іванцов
Володимир

Narikela Lounge

1 тур

Кичкир
Олександр

Бастион

1 тур

Ковальчук
Ростислав

Миротворець New School

4 тур

Колесник
Юрій

Apache AFC

5 тур

Красний
Ростислав

Любі друзі

5 тур

Красний
Олексій

Olymp

9 тур

Курінний
Олександр

Breeze

8 тур

Літвінець
Володимир

НК ФК

10 тур

Мельник
Олег

УК ГКФ

7 тур

Моісеєнко
Володимир

УК ГКФ

4 тур

Мисик
Павло

Athletic

6 тур

Митник
Денис

Athletic

2 тур

Новіков
Олексій

Любі друзі

4 тур

Нудик
Владимир

Breeze

11 тур

Овчаренко
Алексей

Narikela Lounge

4 тур

Паламарчук
Юрій

УК ГКФ

4 тур

Пономаренко
Анатолій

Athletic

2 тур

Семенченнко
Александр

Olymp

6 тур

Сергута
Олег

УК ГКФ

3 тур

Сироєдов
Максим

Миротворець New School

7 тур

Смовський
Сергій

Olymp

11 тур

Степаненко
Сергій

Apache AFC

8 тур

Студзинський
Дмитро

КЗПТО

1 тур

Чумаченко
Віталій

Athletic

9 тур

Шавиро
Дмитрий

Любі друзі

6 тур

Шаповалов
Віталій

НК ФК

5 тур

Шуляк
Олег

Athletic

3 тур