Порушники ліги
Полиграфия Европав Футбол Фоктрот

ФК Фаворит 4:5 Бригантина VUSO 9:2 PZU K1 Перун 5:7 МФК "Сервіт" «Ф-Енерджі» 14:5 FC Pegas «Миротворець NewSchool» 2:2 FC Sorry Бабушка ФК «Талан PC» 4:6 АФК «Миротворець» АФК НК 1:1 ФК «Талан» «Укрелітцентр» 8:1 Generals «Фокстрот ГК» 3:1 Talisman Bravo+ 6:3 FC Vtoris МФК «Парма» 11:4 FC Getman Kyiv Linevich Group 3:2 ST Wood «Гермес» 3:5 Dresdner FC Messa 2:0 Underdog FC Phoenix 6:1 Cash Point «Маттерхорн» 3:3 ФК «Бортничі» КБТ 1:4 «Прем’єр Палац» Restorator 1:5 АФК «Хунта NEXT» «Авентин» 4:0 FC Milky Dogs Hammers 9:4 FC Partizan Kyiv «Шулявка Юнайтед» 3:7 FC Dragons MFC Athletic 4:4 «Легіон» МФК «Горняк» 6:2 AFC San Grano FC Olymp 2:6 Playtech «Бандерлона» 5:2 Wolves Spice 3:8 A.F.C Svyatosh AFC Miners 3:4 AFC Bender MFC Ataman 1:2 Playtika FC Warriors 5:4 «Любі Друзі» Ajax 3:8 Rocket Power Salateira 2:5 Unity PTG 3:5 СКТ "Глобус"-Axxon «МаксБудЕнерго» 1:1 FC Vtoris+ S.K.I.L.L. 1:11 «Атлант» MFC Donbasenergo 5:0 «Ібіс» «Віді-трейд» 7:0 AFC Staff Profit 2:1 ФК «Талан PC» ФК «Троя» 7:4 АФК «Хунта» «Укрелітцентр» 3:4 «Фокстрот ГК» Bravo+ 2:1 «Скіф»


Таблиця

і о
1УК ГКФ1128
2КЗПТО1127
3Миротворець New School1126
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Севастьянов 11 28 2.55
2 Сеськін 9 19 2.11
3 Букін 9 16 1.78
дивитись

Дискваліфікація

1 Притыка
дивитись


ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ

Притыка Александр

Breeze

11 Тур

ПОРУШЕННЯ

Жуковський
Богдан

Любі друзі

1 тур2 тур4 тур10 тур

Кіфорук
Артем

Getman Kyiv FC

3 тур8 тур8 тур

Притыка
Александр

Breeze

1 тур11 тур11 тур

Смовж
Євген

Бастион

3 тур4 тур7 тур

Соловей
Андрій

УК ГКФ

5 тур10 тур

Дяченко
Павло

НК ФК

3 тур

Зарічнюк
Сергій

Любі друзі

1 тур2 тур4 тур7 тур10 тур

Мицюра
Олег

НК ФК

8 тур

Рудь
Александр

УК ГКФ

5 тур

Стадник
Василь

Любі друзі

4 тур

Чередніченко
Максим

Olymp

9 тур

Глинчук
Евгений

Narikela Lounge

2 тур3 тур5 тур8 тур

Джурилюк
Роман

Getman Kyiv FC

3 тур5 тур8 тур9 тур

Ніколайчук
Данил

Olymp

2 тур6 тур8 тур

Віжунов
Василь*

Миротворець New School

6 тур11 тур

Галаган
Дмитро

КЗПТО

1 тур10 тур

Гасанов
Алескер

Getman Kyiv FC

8 тур9 тур

Горбач
Ігор

Breeze

3 тур7 тур

Кравченко
Олександр

Миротворець New School

4 тур6 тур

Мисів
Тарас

НК ФК

2 тур4 тур

Омелянчук
Богдан

Apache AFC

5 тур8 тур

Охонько
Павел

Olymp

2 тур7 тур

Стрельченко
Максим

Breeze

7 тур

Фесенко
Олексій

УК ГКФ

2 тур9 тур

Альба
Сергей

Narikela Lounge

1 тур

Баулін
Артем

УК ГКФ

3 тур

Белоусов
Максим

Apache AFC

7 тур

Бельченко
Владислав

Narikela Lounge

8 тур

Борщ
Артем

Бастион

3 тур

Букін
Іван

Olymp

1 тур

Віжунов
Василь

Миротворець New School

8 тур

Витковский
Дмитрий

КЗПТО

2 тур

Галущак
Михаил

Getman Kyiv FC

2 тур

Дудник
Антон

НК ФК

11 тур

Жамакочян
Эдуард

Olymp

8 тур

Жданов
Дмитро

Athletic

9 тур

Зубарєв
Сергій

Breeze

2 тур

Іванцов
Володимир

Narikela Lounge

1 тур

Кичкир
Олександр

Бастион

1 тур

Ковальчук
Ростислав

Миротворець New School

4 тур

Колесник
Юрій

Apache AFC

5 тур

Красний
Ростислав

Любі друзі

5 тур

Красний
Олексій

Olymp

9 тур

Курінний
Олександр

Breeze

8 тур

Літвінець
Володимир

НК ФК

10 тур

Мельник
Олег

УК ГКФ

7 тур

Моісеєнко
Володимир

УК ГКФ

4 тур

Мисик
Павло

Athletic

6 тур

Митник
Денис

Athletic

2 тур

Новіков
Олексій

Любі друзі

4 тур

Нудик
Владимир

Breeze

11 тур

Овчаренко
Алексей

Narikela Lounge

4 тур

Паламарчук
Юрій

УК ГКФ

4 тур

Пономаренко
Анатолий

Athletic

2 тур

Семенченнко
Александр

Olymp

6 тур

Сергута
Олег

УК ГКФ

3 тур

Сироєдов
Максим

Миротворець New School

7 тур

Смовський
Сергій

Olymp

11 тур

Степаненко
Сергій

Apache AFC

8 тур

Студзинский
Дмитрий

КЗПТО

1 тур

Чумаченко
Віталій

Athletic

9 тур

Шавиро
Дмитрий

Любі друзі

6 тур

Шаповалов
Віталій

НК ФК

5 тур

Шуляк
Олег

Athletic

3 тур