(093)273-57-67
Фурніком Віді-Трейд Укркубок Parimatch
Parimatch Вияр Soccer Футбол
Seco

Vartis 6:1 AFC Wintel Astound 10:2 Abilardo «Фокстрот» 3:2 «Бандерлона» «Никос» 5:1 «Комфорт Таун» ФК «Металіст-Київ» 3:2 Olympic private club «Любі друзі» 2:7 FC United МФК «Филлер» 1:5 «Київ НКС» Ф-Енерджи 5:1 Kyiv United FC Endorphine 5:4 «Пироговая Николай» Hammers 2:4 Underdog «ПБФ» 4:8 «Токіо» АФК «Хунта» 3:6 CARLEONE Чиста Вода 6:3 BT-Ukraine «Фокстрот+» 7:1 Tenders Agromat Coffeelat 0:4 Otium S.K.I.L.L. 1:2 DEPS FC Dominus+ 5:3 ФК «Работнички» ФК «Талан» 2:5 «КБТ» «Славутич» 3:5 Digital Choo

МАТЧ ТУРУ. «Скіф» 2:1 ShowTime
Дуже сміливо та наполегливо розпочали «шоумени» гру з без п’яти хвилин чемпіоном «Скіфом». Але є в суперника козирі – терплячість і досвід, і все це підкріплено індивідуальною майстерністю. Яким же шикарним пострілом здалеку зі штрафного майже від бічної лінії увігнав м’яч у ближню дев’ятку Олексій Потапов! У середині тайму «чорно-білі» рахунок зрівняли. Андрій Кузьмін пройшов правим флангом, сильно пробив-прострілив на дальню стійку, де Роман Степанюк переправив снаряд за призначенням. І чесно кажучи, важко було по такій грі віддати комусь перевагу, тому що обидві команди демонстрували гру високого ґатунку, поперемінно атакуючи й доволі вправно обороняючись. Тому й рахунок довгий час лишався незмінним. Аж через 25 хвилин після попереднього взяття воріт стався ще один гол. За п’ять хвилин до завершення гри Сергій Кочетов, якого прихованим пасом п’ятою вивів на ворота Євген Жила, надав «прокурорам» перевагу. Здобувши важку перемогу 2:1, «Скіф», залишившись непереможеним, зі спокійною та легкою душею може відсвяткувати заслужене чемпіонство. А ShowTime – молодці! Хороший сезон провели. З наскоку у п’ятірці кращих у Лізі Silver фінішували. І гідний бій чемпіонові дали.

ГРАВЕЦЬ/ГОЛКІПЕР ТУРУ. Максим Дем’яненко («Скіф»)
Про що казати, якщо саме воротаря «прокурорів» було визнано гравцем матчу?!

«ТОТАЛ МЕНШЕ» ТУРУ. FC Vtoris+ 1:1 Partstore
Partstore робив усе, аби не завершити сезон без перемог. І хоча для FC Vtoris+ результат не мав жодного значення, ні про яку «здачу» не могло йти мови! «Переробники» і склад непоганий зібрали, і грали в своєму стилі – звісно, що на максимальний результат. Важко було обом… Рахунок на 13-й хвилині матчу після дивної помилки Павла Овдієнка відкрив Олександр Ткаченко, надавши перевагу, в тому числі психологічну, «синьо-чорним». Надалі кіпер зібрався, виручав, до атак долучався. На початку другого тайму Станіслав Лашков поновив паритет у матчі, замкнувши простріл від Андрія Шаманського. Величезне бажання суперників вийти переможцем було очевидним. Але час минав, а голів не було ні туди, ні сюди… «Переробники» так і взагалі на гру у п’ять польових перейшли. Навіть на останній хвилині суперники по черзі могли вирвати перемогу. Але ні. Нічия. Бойова. І справедлива.
ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. Ukrmedias
Як і очікувалося, гра вийшла рівною. Отримавши в середині першого тайму право на перспективний штрафний, Ukrmedias отримав гол. Але у власні ворота! Владислав Тичина потягнув удар Олександра Вишневького, а в стрімкій контратаці Антон Комедев зробив усе (і воротаря обіграв), виклав м’яч як на блюдечку на порожні ворота під останній дотик Владиславу Пліщуку. З мінімальною перевагою «помаранчево-чорних» завершився перший тайм. «Білі» відігралися завдяки голу Олександра Янка. Потім сталося вилучення Юрія Берези, і «Цитрус» не зумів реалізувати більшість. Втім, здавалося, що якщо хтось і вийде переможцем, то це буде команда Алішера Шоєва. Але не шукайте логіки... На останній хвилині двобою, залучивши до атаки голкіпера, «трикотажники» зусиллями Володимира Вовнянка здобули повновісні три очки!
ПОДІЯ ТУРУ. Бронза для Bronto
Зустрівшись з конкурентом, «Нікосом», який у разі перемоги сам би бронзу взяв, «бронтозаври» довели свою перевагу – 4:1.

Автор: Віктор Петрушов