Команда з мініфутболу

(093)273-57-67
Soccer Укркубок Parimatch Вияр
Віді-Трейд Футбол Parimatch Фурніком
Parimatch3 Seco

«Славутич» 1:3 KFC Leon «Приход» 3:4 KFC Leon ФК «Нова» 7:8 «Славутич» Whaleapp 0:5 Digital Choo FC EXMO 0:2 Бандерлона U20 Otium 0:5 Coffeelat Бандерлона U20 6:0 FC EXMO «Будівельна Гільдія» 7:2 FC Vtoris Left Coast Golden Lions Talisman 3:1 FC ProfiTent Lontano 2:4 МФК «Монолит» Київ Біо Клімат 4:2 FC Goodfellas Lontano 1:3 Golden Lions Talisman FC ProfiTent 1:5 МФК «Монолит» МФК «Монолит» 2:1 Golden Lions Talisman FC ProfiTent 1:5 Lontano LABA 1:0 FC Getman Kyiv LABA 2:3 AFC Sparta Variant Agro Build 0:5 LABA FC Vtoris 1:2 «ПБФ» «Фокстрот» 2:1 AFC Staff «Беличи-Арей» 3:4 Дружба Medium Tactics 2:1 FC Liv-Comfort FC Getman Kyiv 1:2 AFC Evraztrade AFC Sparta 3:2 ФК «ВіЯр» «Чиста вода» 8:7 Variant Agro Build ФК «Поліція Києва» 5:0 LABA ФК «Богданiвка» 0:2 «Інтергал-Буд» «Никос» 1:0 МФК «Горняк» ФК «Дніпро» 6:5 «Токіо» «Комфорт Таун» 2:3 «Ф-Енерджи» FC EXMO 5:0 FC ProfiTent Бандерлона U20 0:1 Golden Lions Talisman Lontano 0:4 «ПБФ» МФК «Монолит» 1:2 «Фокстрот» Дружба 3:1 AFC Evraztrade Medium Tactics 1:4 AFC Sparta «Чиста вода» 2:0 «Никос» ФК «Поліція Києва» 5:6 «Інтергал-Буд» «Ф-Енерджи» 2:3 Golden Lions Talisman ФК «Дніпро» 4:2 FC EXMO «Фокстрот» 3:0 AFC Sparta «ПБФ» 1:0 Дружба «Чиста вода» 3:1 ФК «Дніпро» «Інтергал-Буд» 1:2 Golden Lions Talisman AFC Sparta 3:0 «Інтергал-Буд» Дружба 2:0 ФК «Дніпро» «Фокстрот» 1:3 Golden Lions Talisman «ПБФ» 3:4 «Чиста вода» FC Comfort Life 3:1 МФК «Рух» FC Vtoris 7:0 FC Sorry Бабушка «Віді-трейд» 1:6 Mustang Taxi ФК «Фурніком» 3:4 ФК «ВіЯр» MIF 1:4 «Ібіс» FC Sofiya-City 4:5 Talisman Taxi Tigers Carleone-VPK_Group 3:7 DragonsAutoSchoolTalisman


Таблиця

і о
1Golazo923
2San Grano АФК922
3Атлетик 2921
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Мринський 9 33 3.67
2 Некрасов 8 15 1.88
3 Петрецкий 6 14 2.33
дивитись

Дискваліфікація

1 Соколовський Андрій
дивитись




Пантера

Тур Дата Час Поле Матч
9 тур 30 Липня 14:00 2 Joker FC 4 : 5 Пантера
8 тур 24 Липня 17:00 1 Пантера 1 : 1 Атлетик 2
4 тур 23 Липня 15:00 2 Пантера 3 : 2 ВУСО
7 тур 16 Липня 14:00 2 Оникс 5 : 6 Пантера
6 тур 10 Липня 15:00 1 Вилла Ривьера 2 : 14 Пантера
5 тур 02 Липня 19:00 2 Пантера 3 : 8 Golazo
3 тур 11 Червня 18:00 2 Phoenix 4 : 4 Пантера
2 тур 04 Червня 20:00 1 Пантера 3 : 6 San Grano АФК
1 тур 29 Травня 17:00 1 Bravo 6 : 9 Пантера

Марков Єгор Сергійович 1993-02-11 6 2
Суровицький Михайло Сергійович 1991-10-29 7 11
Джихад Дабабса Жабами 1900-01-01 4 9 1 1
Burduja Dumitru 1983-12-09 9 7 2
Коробенко Вадим Анатолійович 1985-06-26 9 5 1
Любарець Павло Сергійович 1993-12-28 8 5
Романюк Артем 1900-01-01 4 4 1
Носачьов Артем 1900-01-01 2 2 1
Береза Юрій Абулфатович 1984-11-14 8 1 2
Герасименко Даниил Алексеевич 1991-04-16 3 1
Саитов Магомед Салах 1990-01-01 1
Шинкарчук Микола Дмитрович 1993-09-06 6
Карпенко Олег 1900-01-01 5
Коваль Максим Андрійович 1991-01-04 3
Кашпировский Евгений Владимирович 1992-05-03 1
Самійленко Владислав Анатолійович 1993-02-25 1