Порушники ліги

(093)273-57-67
Вияр Фурніком Укркубок Parimatch
Футбол Soccer Parimatch Seco

«Київ НКС» 10:4 Variant Agro Build Otium 5:8 Чиста Вода Olympic private club 0:4 FC Endorphine BT-Ukraine 4:5 МФК «Филлер» Kyiv United 4:3 «Оболонь» CARLEONE 8:2 ФК «Фаворит» FC Goodfellas 2:4 AFC Start Tenders Agromat 5:2 Hammers Digital Choo 1:4 «Приход» BarbershopGC 4:0 Goal center ФК «Работнички» 0:2 ФК «Талан» DEPS 4:2 «Кава Про» «КБТ» 2:2 РСК Флагман Sam Family 4:0 S.K.I.L.L. Whaleapp 2:2 «Славутич» Lontano 1:7 FC Dominus+ Underdog 1:1 АФК «Хунта» «Токіо» 1:5 «Фокстрот+» AFC San Grano 4:2 Vartis Abilardo 2:3 ФК «Металіст-Київ» AFC Bender 2:3 FC VITSTROY «Пироговая Николай» 2:3 Astound «Київ НКС» 6:0 AFC Evraztrade FC Vtoris III 2:5 «ПБФ» Noosphere Kyiv 3:0 AFC Wintel AFC Staff+ 4:1 FC Olymp MIF 0:0 «Фокстрот» Medium Tactics 1:9 BOSS S.K.I.L.L. 0:6 BarbershopGC «Комфорт Таун» 4:2 ShowTime ФК «Трудові резерви» 5:4 SLC FC Getman Kyiv 3:2 TEC VIT EXPORT Partstore 0:6 МФК "Citrus" «Бандерлона» 1:3 A.F.C Svyatosh ЕвроЛогистикУкраина 8:2 «Никос» ST Wood 4:1 «Агросем» «УкрЕлітЦентр» 3:3 AFC Staff ФК «ВіЯр» 1:3 «Віді-трейд» FC Sorry Бабушка 0:4 FC Comfort Life «Перун» 5:3 Talisman Taxi Tigers «Ібіс» 1:8 МФК «Рух» FC Dominus 8:1 Bronto FC Vtoris 1:6 FC Sofiya-City Avis 4:0 МФК «Монолит» Carleone-VPK_Group 4:4 DragonsAutoSchoolTalisman ФК «Фурніком» 3:5 AFC Sparta ФК «Донецк» 1:5 Mustang Taxi «Сталь ТМК» 3:5 FC Pegas FC United 4:1 Coffeelat Variant Agro Build 2:1 «Любі друзі»


Таблиця

і о
1Эпицентр К3412
2Profit512
3ВЕККА СК47
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Рибін 4 10 2.5
1 Кудлык 4 10 2.5
2 Єременко 3 9 3
дивитись

Дискваліфікація

дивитись



ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ
ПОРУШЕННЯ

Давыденко
Вячеслав

Перун

2 тур4 тур

Соколюк
Дмитро

Profit

3 тур

Баканов
Андрій

КБТ

2 тур

Бачурин
Андрій

Никос ФК

1 тур

Бондаренко
Алексей

Right Bank Crew

2 тур

Burduja
Dumitru

Троещинские псы

2 тур

Власов
Леонід

ВЕККА СК

4 тур

Войхевич
Руслан

Ібіс

3 тур

Волошин
Іван

Ібіс

2 тур

Герасименко
Сергій

Никос ФК

1 тур

Горбач
Ігор

Троещинские псы

1 тур

Дністровський
Віталій

Никос ФК

1 тур

Євдощук
Дмитро

Хунта

3 тур

Єременко
Олександр

Ібіс

1 тур

Кожухов
Руслан

Миротворець Old Boys

2 тур

Козаченко
Михаил

ВЕККА СК

3 тур

Красник
Сергей

Эпицентр К3

3 тур

Криворучко
Ігор

Getman Kyiv FC

1 тур

Лукіянчук
Виталий

Profit

4 тур

Пироговський
Антон

КБТ

2 тур

Рибін
Юрій

ВЕККА СК

3 тур


ВЕККА СК

4 тур

Саградян
Самвел

Ібіс

2 тур

Садіков
Дмитро

Атлетико

2 тур

Сас
Артем

Ібіс

3 тур

Сеськін
Олександр

УК ГКФ

2 тур

Соловей
Андрій

УК ГКФ

1 тур

Стогній
Руслан

Хунта

2 тур

Тераз
Андрей

Sorry Бабушка

2 тур

Тріска
Тарас

Хунта

2 тур

Трускало
Олег

Атлетико

2 тур

Шевченко
Ярослав

Ібіс

2 тур

Шеремета
Віталій

Profit

1 тур

Шустенко
Олег

ВЕККА СК

3 тур

Якимчук
Виталий

Right Bank Crew

2 тур