Порушники ліги
Европав Кубки Футбол Полиграфия

ФК Фаворит 1:6 Перун SPARTA 0:12 Linevich Group «Укрелітцентр» 0:1 АФК «Хунта» FC Getman Kyiv 4:4 Olymp ФК «Талан PC» 7:3 FC Vtoris МФК «Парма» 3:6 АФК НК ФК «Талан» 0:5 Playtech FC Sorry Бабушка 5:2 Talisman Generals 3:5 ФК «Троя» «Миротворець NewSchool» 2:2 MFC Donbasenergo ST Wood 5:4 «Гетьман 30+» АФК «Миротворець» 3:2 Bravo+ «Миротворець OldBoys» 2:3 «Фокстрот ГК» АФК «Хунта XXX» 3:7 «Універсал» Бригантина 3:1 ST Wood Underdog 3:7 «Ф-Енерджі» MFC Athletic 1:5 Spice FC Pegas 3:3 «Скіф» Dresdner 1:3 AFC San Grano «Гермес» 2:5 VUSO MFC Ataman 8:4 Salateira FC Messa 2:6 Rastafari FC Phoenix 2:5 «Шулявка Юнайтед» «Маттерхорн» 2:6 PTG PZU K1 2:14 СКТ "Глобус"-Axxon FC Milky Dogs 5:3 «Любі Друзі» «Бандерлона» 1:3 «Авентин» AFC Miners 3:2 «Віді-трейд» FC Partizan Kyiv 3:4 AFC Bender «МаксБудЕнерго» 3:2 Restorator Wolves 8:3 AFC Staff FC Vtoris+ 2:1 «Атлант» Hammers 5:3 FC Warriors «Прем’єр Палац» 6:4 АФК «Хунта NEXT» S.K.I.L.L. 1:10 КБТ Rocket Power 4:2 Playtika FC Atletico 10:4 Friends Club Cash Point 2:3 «Легіон» МФК «Горняк» 7:5 Ajax Unity 4:5 ФК «Бортничі» «Ібіс» 6:3 «Фокстрот ГК»


Таблиця

і о
1Эпицентр К3412
2Profit512
3ВЕККА СК47
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Рибін 4 10 2.5
1 Кудлык 4 10 2.5
2 Єременко 3 9 3
дивитись

Дискваліфікація

дивитись
ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ
ПОРУШЕННЯ

Давыденко
Вячеслав

Перун

2 тур4 тур

Соколюк
Дмитро

Profit

3 тур

Баканов
Андрій

КБТ

2 тур

Бачурин
Андрей

Никос ФК

1 тур

Бондаренко
Алексей

Right Bank Crew

2 тур

Burduja
Dumitru

Троещинские псы

2 тур

Власов
Леонід

ВЕККА СК

4 тур

Войхевич
Руслан

Ібіс

3 тур

Волошин
Іван

Ібіс

2 тур

Герасименко
Сергій

Никос ФК

1 тур

Горбач
Ігор

Троещинские псы

1 тур

Днистровский
Виталий

Никос ФК

1 тур

Євдощук
Дмитро

Хунта

3 тур

Єременко
Олександр

Ібіс

1 тур

Кожухов
Руслан

Миротворець Old Boys

2 тур

Козаченко
Михаил

ВЕККА СК

3 тур

Красник
Сергей

Эпицентр К3

3 тур

Криворучко
Ігор

Getman Kyiv FC

1 тур

Лукіянчук
Виталий

Profit

4 тур

Пироговський
Антон

КБТ

2 тур

Рибін
Юрій

ВЕККА СК

3 тур


ВЕККА СК

4 тур

Саградян
Самвел

Ібіс

2 тур

Садіков
Дмитро

Атлетико

2 тур

Сас
Артем

Ібіс

3 тур

Сеськін
Олександр

УК ГКФ

2 тур

Соловей
Андрій

УК ГКФ

1 тур

Стогній
Руслан

Хунта

2 тур

Тераз
Андрей

Sorry Бабушка

2 тур

Тріска
Тарас

Хунта

2 тур

Трускало
Олег

Атлетико

2 тур

Шевченко
Ярослав

Ібіс

2 тур

Шеремета
Віталій

Profit

1 тур

Шустенко
Олег

ВЕККА СК

3 тур

Якимчук
Виталий

Right Bank Crew

2 тур