Календар матчів міста
Европав Полиграфия Футбол Фоктрот

FC Vtoris+ 2:0 Rastafari ST Wood 6:2 ФК Фаворит Linevich Group 2:4 Перун VUSO 9:1 S.K.I.L.L. ФК «Троя» 8:0 FC Getman Kyiv Bravo+ 2:3 FC Sorry Бабушка «Фокстрот ГК» 1:13 АФК «Миротворець» АФК НК 0:5 «Укрелітцентр» Talisman 4:11 «Миротворець NewSchool» АФК «Хунта» 2:1 ФК «Талан» Playtech 5:2 Generals


Таблиця

і о
1УРАГАН (Київ)922
2Bravo+ (Київ)920
3FC SORRY БАБУШКА (Київ)917
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Меленевский 8 12 1.5
2 Нечепуренко 9 11 1.22
3 Серокуров 9 10 1.11
дивитись

Дискваліфікація

1 Ткачьов Володимир
дивитись


Тур Дата Ліга Час Поле Матч
12 тур 23 Вересня Ліга Перспективи 21:30 1 МФК "Сервіт" VS SPARTA
8 тур 24 Вересня Друга ліга Gold 10:00 1 FC Messa VS Hammers
17 тур 24 Вересня Вища ліга 10:00 2 FC Olymp VS МФК «Парма»
8 тур 24 Вересня Друга ліга Gold 10:50 1 Underdog VS «Прем’єр Палац»
8 тур 24 Вересня Перша ліга Silver 10:50 2 AFC San Grano VS FC Milky Dogs
8 тур 24 Вересня Друга ліга Gold 11:40 1 FC Phoenix VS FC Partizan Kyiv
8 тур 24 Вересня Перша ліга Gold 11:40 2 FC Pegas VS «Скіф»
8 тур 24 Вересня Друга ліга Silver 12:30 2 Unity VS «Легіон»
8 тур 24 Вересня Друга ліга Gold 12:30 1 Cash Point VS ФК «Бортничі»
8 тур 24 Вересня Друга ліга Gold 13:20 1 «Маттерхорн» VS КБТ
8 тур 24 Вересня Друга ліга Silver 13:20 2 MFC Athletic VS Restorator
8 тур 24 Вересня Перша ліга Silver 14:10 1 МФК «Горняк» VS «Бандерлона»
8 тур 24 Вересня Перша ліга Bronze 14:10 2 «Гермес» VS FC Warriors
8 тур 24 Вересня Перша ліга Bronze 15:00 2 Dresdner VS AFC Bender
8 тур 24 Вересня Друга ліга Silver 15:00 1 PZU K1 VS АФК «Хунта NEXT»
8 тур 24 Вересня Перша ліга Silver 15:50 1 «Шулявка Юнайтед» VS Wolves
8 тур 24 Вересня Перша ліга Bronze 15:50 2 MFC Ataman VS «Любі Друзі»
8 тур 24 Вересня Перша ліга Bronze 16:40 1 Spice VS AFC Miners
8 тур 24 Вересня Перша ліга Bronze 16:40 2 Playtika VS A.F.C Svyatosh
8 тур 24 Вересня Перша ліга Silver 17:30 1 Ajax VS «Авентин»
8 тур 24 Вересня Перша ліга Silver 17:30 2 FC Dragons VS Rocket Power
8 тур 24 Вересня Перша ліга Gold 18:20 2 СКТ "Глобус"-Axxon VS FC Vtoris+
8 тур 24 Вересня Перша ліга Gold 18:20 1 PTG VS «Віді-трейд»
8 тур 24 Вересня Перша ліга Gold 19:10 1 «Ф-Енерджі» VS AFC Staff
8 тур 24 Вересня Друга ліга Silver 19:10 2 Salateira VS «Атлант»
8 тур 24 Вересня Перша ліга Gold 20:00 1 Rastafari VS «МаксБудЕнерго»
6 тур 24 Вересня Кубок 20:00 2 Playtech VS Wolves
6 тур 24 Вересня Кубок 20:50 2 Bravo+ VS Profit
1 тур 24 Вересня Перша ліга Gold 20:50 1 Rastafari VS AFC Staff