(067)451-20-81
Фаворит Спорт Olympia Sport SELECT Eldorado
Европав Футбол Колонки Фаворит Спорт
Vuso

FC Olymp 4:8 WinWinCars FC Binotel 6:1 ПБФ ФК Фурніком 2:3 BarbershopGC MFC Athletic 2:2 МФК "Старая Гвардия" ФК Талан 8:2 MFC Ataman AFC STAFF+ 3:5 Park Lakers Team Крилья Донбасса 3:5 Salateira Restorator 1:3 Центральний офіс Никос 3:4 Medium Tactics МФК Филлер 1:6 ФК "Joga Bonito" МаксБудЕнерго 4:7 Deportivo «Шулявка Юнайтед» 0:5 «Маттерхорн» Фокстрот 6:7 Ikarus ФК Металлист-Киев 0:9 FC Goodfellas Креди Агриколь Банк 7:1 FC Pegas «Прем’єр Палац» 0:13 Інтергал-Буд OLX B2B 3:8 Hammers ФК ВИЯР 5:4 Partstore Парі-Матч 4:3 «Любі Друзі» Оболонь 3:7 АФК НК AVIS 1:4 НПУ "Десна" AFC EVRAZTRADE 1:5 FC Getman Kyiv JYSK 4:8 Underdog 2D 3:2 FC DOMINUS FC Messa 1:14 КБТ ФК Авіаліга 1:1 Generals AFC Sparta 5:6 Check Point «Бандерлона» 9:2 VUSO Mustang Taxi 2:3 АГРОСЕМ TURBO 4:4 FC Vtoris+ АФК «Хунта» 12:2 ФК Фаворит БФ "Товариство разом за життя" 1:1 Rastafari AFC San Grano 0:5 Playtika FC Milky Dogs 0:5 FC Olymp «Дракони» 1:4 «Скіф» Eldorado 5:0 Wolves Ikarus 0:5 FC Soccer МФК «Горняк» 0:5 «Віді-трейд» Ajax 4:9 МФК "Рух" WinWinCars 7:5 Фокстрот A.F.C Svyatosh 1:5 Playtech ФК Донецк 6:5 ФК «Троя» AFC Miners 3:1 Rocket Power MFC Donbasenergo 8:2 Перун AFC Staff 3:3 FC Talisman FC Sorry Бабушка 4:0 АФК «Миротворець» Profit 1:2 «Ібіс» FC Vtoris 1:7 «Укрелітцентр» UKRMEDIAS 1:0 S.K.I.L.L. МФК "Рваний Кед" 0:0 ФК Кварцит

МАТЧ ТУРУ. АФК «Миротворець» 4:4 FC Sorry Бабушка
У минулих експрес-підсумках ми тільки звернули увагу на те, що «Миротворець» став новим, як одразу ж команда зіграла в своєму старому-доброму стилі. Якщо ж говорити серйозно, то поєдинок з FC Sorry Бабушка видався для «воїнів» поки найважчим у всьому сезоні. Хоча номінальні господарі й відкрили першими рахунок у зустрічі, все для них досить швидко змінилося не в найкращий бік. За дві хвилини після пропущеного голу Ельдар Бодров відновив паритет, а в середині першого тайму Олександр Кравченко зрізав м’яча в сітку власних воріт, і на перерву суперники пішли за мінімальної переваги гостей. На початку другої двадцятихвилинки команди обмінялися забитими м’ячами, а потім влучний постріл Максима Приходька дозволив «клаберам» збільшити власну перемогу, і тут «Миротворець» вже кинувся в погоню по-справжньому. Хлопці досить швидко скоротили відставання в рахунку, а от зрівняти цифри на табло вдалося лише за п’ять хвилин до фінального свистка. Господарі поля розуміли, що їм потрібна тільки перемога, щоби продовжити йти паралельним курсом з MFC Donbasenergo, але за відведений час «воїни» так і не змогли завдати вирішальний удар.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Дмитро Нечепуренко (АФК «Миротворець»)
Дмитро, як завжди, зробив великий обсяг роботи на футбольному полі. Не забував допомагати партнерам під час захисту власних воріт і, звичайно ж, активно проявив себе в атаці. Саме Нечепуренко відкрив рахунок у матчі проти FC Sorry Бабушка, він же оперативно скоротив відставання своєї команди на початку другого тайму. Взагалі ж був одним з найкращих протягом матчу серед гравців обох цих колективів.

ГОЛКІПЕР ТУРУ. Олександр Щуріков (FC Vtoris)
Після тривалої перерви до «переробників» повернувся Олександр Щуріков, який зайняв місце у воротах команди. Олексій Луганський, як сказав Владислав Мамалат, «пішов на підвищення» до FC Vtoris+, а його місце посів, відповідно, Щуріков. Голкіпер провів сильний поєдинок проти «Укрелітцентр», проявивши себе якнайкраще, навіть не зважаючи на два пропущених голи.
ЗАХИСНИК ТУРУ. Денис Боярчук (АФК «Миротворець»)
РОЗЧАРУВАННЯ ТУРУ. «Перун»
ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. FC Vtoris
До перерви «Укрелітцентр» вів у рахунку в матчі проти FC Vtoris 2:0. Нічого команді не віщувало біди, навіть навпаки, здавалося, що колектив лише додає. Однак «переробники», вгамувавши свої нерви, змогли спочатку відновити паритет на початку другого тайму, а потім протягом матчу відзначилися ще двічі та вирвали довгоочікувану перемогу 4:2. Робити висновків про те, чи повернувся клуб на стежку звитяг, не будемо, але за проявлений характер хлопців неодмінно треба похвалити.