(067)451-20-81
SELECT Vuso Колонки Вияр
Футбол Фаворит Спорт Благо Olympia Sport
Фаворит Спорт Футбольная экипировка Европав

AFC Evraztrade 2:1 Jysk КБТ 2:7 Mustang Taxi AFC Bender 6:13 FC Comfort Life ПБФ 3:1 Tenders Agromat МФК «Горняк» 4:3 ФК Фурніком Арсенал-17 6:2 Underdog MFC Athletic 3:4 BarbershopGC АФК «Хунта» 3:3 АФК НК Ukrmedias 1:4 Kyiv United ФК Здвиж 5:6 FC Binotel Zeppelin 0:5 Ф - Енерджи Tokyo 2:1 Vartis Medium Tactics 5:0 ДоброБуд Капітал Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району 4:0 «Бандерлона» AFC San Grano 3:2 НПУ "Десна" Хилти 3:2 ФК Талан FC Unknown 0:0 SC Olympia Sport «Укрелітцентр» 8:1 AFC Spartan FC Dominus 2:3 Avis Никос 5:1 Coffeelat Київ Біо Клімат 1:2 Славутич FC Imperial 5:1 Полк поліції особливого призначення № 2 ГУНП у м. Києві A.F.C Svyatosh 6:2 FC Vtoris+ ФК "ВіЯр 1:2 Оболонь Hammers 2:1 FC Sporting FC Vtoris 2:2 ФК Донецк FC Sorry Бабушка 4:3 FC Breeze FC Olymp 0:2 AFC Staff WinWinCars 2:8 ФК «Троя» АФК «Миротворець» 1:2 «Ібіс» Перун 10:2 Ikarus Фокстрот 1:3 «Віді-трейд» Wolves 5:4 FC Milky Dogs Rastafari 2:1 VUSO МФК Филлер 1:3 Горняк + Інтергал-Буд 4:8 «Дракони»

МАТЧ ТУРУ. АФК «Миротворець» 4:4 FC Sorry Бабушка
У минулих експрес-підсумках ми тільки звернули увагу на те, що «Миротворець» став новим, як одразу ж команда зіграла в своєму старому-доброму стилі. Якщо ж говорити серйозно, то поєдинок з FC Sorry Бабушка видався для «воїнів» поки найважчим у всьому сезоні. Хоча номінальні господарі й відкрили першими рахунок у зустрічі, все для них досить швидко змінилося не в найкращий бік. За дві хвилини після пропущеного голу Ельдар Бодров відновив паритет, а в середині першого тайму Олександр Кравченко зрізав м’яча в сітку власних воріт, і на перерву суперники пішли за мінімальної переваги гостей. На початку другої двадцятихвилинки команди обмінялися забитими м’ячами, а потім влучний постріл Максима Приходька дозволив «клаберам» збільшити власну перемогу, і тут «Миротворець» вже кинувся в погоню по-справжньому. Хлопці досить швидко скоротили відставання в рахунку, а от зрівняти цифри на табло вдалося лише за п’ять хвилин до фінального свистка. Господарі поля розуміли, що їм потрібна тільки перемога, щоби продовжити йти паралельним курсом з MFC Donbasenergo, але за відведений час «воїни» так і не змогли завдати вирішальний удар.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Дмитро Нечепуренко (АФК «Миротворець»)
Дмитро, як завжди, зробив великий обсяг роботи на футбольному полі. Не забував допомагати партнерам під час захисту власних воріт і, звичайно ж, активно проявив себе в атаці. Саме Нечепуренко відкрив рахунок у матчі проти FC Sorry Бабушка, він же оперативно скоротив відставання своєї команди на початку другого тайму. Взагалі ж був одним з найкращих протягом матчу серед гравців обох цих колективів.

ГОЛКІПЕР ТУРУ. Олександр Щуріков (FC Vtoris)
Після тривалої перерви до «переробників» повернувся Олександр Щуріков, який зайняв місце у воротах команди. Олексій Луганський, як сказав Владислав Мамалат, «пішов на підвищення» до FC Vtoris+, а його місце посів, відповідно, Щуріков. Голкіпер провів сильний поєдинок проти «Укрелітцентр», проявивши себе якнайкраще, навіть не зважаючи на два пропущених голи.
ЗАХИСНИК ТУРУ. Денис Боярчук (АФК «Миротворець»)
РОЗЧАРУВАННЯ ТУРУ. «Перун»
ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. FC Vtoris
До перерви «Укрелітцентр» вів у рахунку в матчі проти FC Vtoris 2:0. Нічого команді не віщувало біди, навіть навпаки, здавалося, що колектив лише додає. Однак «переробники», вгамувавши свої нерви, змогли спочатку відновити паритет на початку другого тайму, а потім протягом матчу відзначилися ще двічі та вирвали довгоочікувану перемогу 4:2. Робити висновків про те, чи повернувся клуб на стежку звитяг, не будемо, але за проявлений характер хлопців неодмінно треба похвалити.