Новини турніру
Футбол Европав Полиграфия Фоктрот

FC Vtoris+ 3:4 «Скіф» FC Getman Kyiv 3:15 Playtech ФК Фаворит 0:2 Linevich Group Restorator 2:5 VUSO МФК «Парма» 2:9 ФК «Троя» FC Sorry Бабушка 3:2 «Фокстрот ГК» ФК «Талан PC» 6:5 Talisman Rastafari 3:6 FC Pegas «Миротворець NewSchool» 0:7 Bravo+ АФК НК 1:3 АФК «Хунта» Generals 1:1 ФК «Талан» Playtika 3:3 AFC Bender Бригантина 4:5 МФК "Сервіт" АФК «Миротворець» 5:0 «Ібіс» FC Partizan Kyiv 7:0 Underdog FC Milky Dogs 7:7 Rocket Power «Укрелітцентр» 6:4 FC Olymp КБТ 0:0 FC Messa Hammers 5:7 FC Phoenix S.K.I.L.L. 8:6 Salateira «Атлант» 7:0 PZU K1 «Прем’єр Палац» 5:0 ФК «Бортничі» «Маттерхорн» 0:5 Cash Point MFC Athletic 3:6 Unity АФК «Хунта NEXT» 2:1 «Легіон» AFC Bender 4:6 A.F.C Svyatosh AFC Miners 4:1 «Гермес» «Любі Друзі» 1:3 Dresdner «Бандерлона» 4:1 «Шулявка Юнайтед» FC Warriors 6:5 MFC Ataman Wolves 5:6 AFC San Grano «Авентин» 4:2 МФК «Горняк» Spice 0:5 Playtika Ajax 3:10 FC Dragons MFC Donbasenergo 6:3 FC Vtoris «МаксБудЕнерго» 5:4 PTG «Віді-трейд» 6:2 «Ф-Енерджі» AFC Staff 4:4 СКТ "Глобус"-Axxon Salateira 2:14 VUSO SPARTA 0:5 ST Wood Talisman 0:2 «Ібіс» Playtech 5:6 Bravo+ Profit 4:3 Wolves


Таблиця

і о
1УРАГАН (Київ)922
2Bravo+ (Київ)920
3FC SORRY БАБУШКА (Київ)917
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Меленевский 8 12 1.5
2 Нечепуренко 9 11 1.22
3 Серокуров 9 10 1.11
дивитись

Дискваліфікація

1 Ткачьов Володимир
дивитись2017-08-17 11:12:01

«Матч життя і смерті» для претендентів на корону чемпіонату Дніпра

Наближається центральний поєдинок туру, другого кола, всього чемпіонату Дніпра! Хоча до фінішу ще далеченько, можливо, він стане вирішальним у боротьбі цих суперників за чемпіонську корону і путівку до Києва на фінальний турнір.

Успіх непереможних досі Acorns збільшить відрив «жолудів» від головного конкурента до шести 
очок (а як долати ФК УФЛ вони вже знають). Перемога команди В’ячеслава Штамбурга вирівняє шанси клубів, а може й надасть перевагу – для цього потрібно виграти з різницею більше, ніж в один гол. Нагадаємо, що в першому колі «жолуді» з рахунком 4:3 здолали ФК УФЛ, для якого то була єдина втрата очок в поточному сезоні, а відрив від найближчого переслідувача нині сягає дев’яти пунктів.

Капітан Acorns Олександр Вершинін: «Згоден з тим, що це матч за золото. Суперника ми добре знаємо, дивилися практично всі ігри за його участі. Розуміємо, що опонент буде надмотивований, тож чекаємо на боротьбу з першої до останньої секунди, можливо, буде велика кількість фолів. Нічого такого особливого застосовувати ми не плануємо, «заготовок» не робимо. Тактичних варіантів в арсеналі нашої команди і так маємо чимало. Більше настроюємося психологічно, морально готуючись до серйозної гри. Для нас це матч життя і смерті».

В’ячеслав Штамбург, керманич ФК УФЛ: «Фактично це поєдинок за перше місце. Посилено готуємося до цієї вирішальної гри. Зберемо на цей матч увесь наявний склад, всіх найкращих виконавців, а не так, як це було в першій грі проти цієї команди. Суперник – сильний, суперник – грамотний, в цьому ми переконалися. Маємо намір виграти, і виграти переконливо – з різницею більшою, ніж в один гол. Вірю, що так і буде! Хоча перемога з мінімальним рахунком нас також влаштує, адже ми маємо значно кращу різницю м’ячів, аніж Acorns, яким тоді буде важко нас наздогнати. Виробляємо індивідуальний план саме під цю команду – для кожного гравця і для всього нашого колективу загалом».

Як бачимо, про можливість нічиєї ніхто навіть не згадав, бодай подумки не припускаючись подібного варіанту розвитку подій. Чекаємо на цей поєдинок, затамувавши подих!