Порушники ліги

(093)273-57-67
Віді-Трейд Укркубок Parimatch Вияр
Parimatch Фурніком Parimatch3 Seco
Футбол Soccer

DEPS 1:3 Sam Family ФК «Трудові резерви» 7:1 «Сталь ТМК» BarbershopGC 1:1 S.K.I.L.L. AFC Bender 3:2 FC Pegas «Кава Про» 2:5 Goal center SLC 4:1 FC VITSTROY FC Endorphine 2:8 Astound МФК «Рух» 0:1 FC Sorry Бабушка FC Sofiya-City 5:3 «Ібіс» FC Pulse 5:1 Будівельна гільдія J. Daniel’s 1:6 Kraft ФК «Донецк» 1:5 FC Comfort Life Astound 4:4 «Пироговая Николай» AFC Evraztrade 2:0 Coffeelat BT-Ukraine 0:5 FC United ФК «Металіст-Київ» 0:5 Abilardo «Київ НКС» 6:3 «Любі друзі» Underdog 2:2 «Токіо» FC Pegas 6:3 «Сталь ТМК» МФК «Филлер» 0:2 «Чиста вода» «Ф-Енерджи» 2:4 AFC Start ФК «Фаворит» 1:11 «Фокстрот+» Carleone 3:4 «ПБФ» «Приход» 2:4 ФК «Талан» Goal center 3:10 BarbershopGC Whaleapp 4:2 ФК «Работнички» «Кава Про» 3:10 DEPS Digital Choo 4:7 FC Dominus+ S.K.I.L.L. 0:5 Sam Family Lontano 0:6 «КБТ» «Славутич» 4:0 РСК «Флагман» «Інтергал-Буд» 2:0 AFC San Grano Kyiv United 5:0 AFC Wintel Noosphere Kyiv 5:0 FC Goodfellas «Оболонь» 2:11 Vartis FC Vtoris III 3:2 Tenders Agromat FC VITSTROY 3:0 AFC Bender Medium Tactics 6:1 «Никос» ST Wood 2:1 FC Getman Kyiv Euro Logistics UA 3:1 AFC Staff+ «Бандерлона» 1:5 «Скіф» Partstore 2:5 «Комфорт Таун» SLC 6:2 ФК «Трудові резерви» MIF 3:3 «Агросем» «Фокстрот» 4:6 FC Vtoris+ BOSS 5:0 ShowTime A.F.C Svyatosh 1:1 TEC VIT EXPORT MFC Citrus 8:3 FC Olymp FC Comfort Life 2:2 Mustang Taxi ФК «Фурніком» 1:3 FC Dominus Avis 1:1 «Перун» МФК «Рух» 1:6 «Віді-трейд» «УкрЕлітЦентр» 0:5 AFC Sparta FC Sofiya-City 5:1 Carleone-VPK_Group AFC Staff 4:3 Talisman Taxi Tigers DragonsAutoSchoolTalisman 2:0 ФК «Донецк» Variant Agro Build 2:2 Otium FC Sorry Бабушка 4:2 ФК «ВіЯр» МФК «Монолит» 3:4 Bronto «Ібіс» 0:5 FC Vtoris


Таблиця

і о
1УРАГАН (Київ)922
2Bravo+ (Київ)920
3FC SORRY БАБУШКА (Київ)917
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Меленевский 8 12 1.5
2 Нечепуренко 9 11 1.22
3 Серокуров 9 10 1.11
дивитись

Дискваліфікація

1 Ткачьов Володимир (паук)
дивитись



ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ

Ткачьов Володимир (паук)

Bravo+ (Київ)

9 Тур

ПОРУШЕННЯ

Доля
Руслан

МИРОТВОРЕЦЬ OLD BOYS (Київ)

1 тур3 тур3 тур5 тур

Матющенков
Микола

Profit (Київ)

1 тур1 тур

Онищенко
Павло

FC SORRY БАБУШКА (Київ)

1 тур1 тур

Ткачьов
Володимир (паук)

Bravo+ (Київ)

9 тур

Муха
Борислав

Ібіс (Київ)

1 тур3 тур7 тур2 тур

Березюк
Юрій

УРАГАН (Київ)

2 тур7 тур8 тур

Войхевич
Руслан

Ібіс (Київ)

1 тур3 тур

Воронков
Віталій

МИРОТВОРЕЦЬ OLD BOYS (Київ)

5 тур8 тур

Грачов
Максим

FC VTORIS (Київ)

2 тур3 тур

Кацапенко
Олег

Ібіс (Київ)

1 тур3 тур

Меленевский
Максим

TEC VIT EXPORT (Київ)

3 тур5 тур

Мітленко
Констянтин

МИРОТВОРЕЦЬ OLD BOYS (Київ)

5 тур8 тур

Остапенко
Сергій

Bravo+ (Київ)

1 тур9 тур

Паненко
Максим

Profit (Київ)

3 тур7 тур

Сачок
Ростислав

УРАГАН (Київ)

2 тур8 тур

Свіщов
Віталій

Ібіс (Київ)

6 тур8 тур

Соколюк
Дмитро

Profit (Київ)

9 тур

Халупа
Юрій

УРАГАН (Київ)

1 тур6 тур

Юречко
Дмитро

FC VTORIS (Київ)

1 тур

Алієв
Емін

FC VTORIS (Київ)

3 тур

Бодров
Ельдар

FC SORRY БАБУШКА (Київ)

7 тур

Бурячок
Виктор

TEC VIT EXPORT (Київ)

1 тур

Волошин
Іван

Ібіс (Київ)

1 тур

Гончарук
Олександр

FC VTORIS (Київ)

8 тур

Джурилюк
Роман

FC GETMAN KYIV (Київ)

1 тур

Землянський
Ігор

FC SORRY БАБУШКА (Київ)

1 тур

Зубленко
Руслан

FC SORRY БАБУШКА (Київ)

5 тур

Карімлі
Юніс

МИРОТВОРЕЦЬ OLD BOYS (Київ)

2 тур

Карпенко
Олександр

FC GETMAN KYIV (Київ)

2 тур

Ковальчук
Сергій

УРАГАН (Київ)

1 тур

Козаков
Андрій

FC GETMAN KYIV (Київ)

1 тур

Мороз
Максим

MFC DONBASENERGO (Київ)

2 тур

Мусаев
Денис

TEC VIT EXPORT (Київ)

5 тур

Назаров
Андрій

УРАГАН (Київ)

5 тур

Нехин
Андрей

Profit (Київ)

3 тур

Нечепуренко
Дмитро

Bravo+ (Київ)

6 тур

Опанасюк
Сергій

МИРОТВОРЕЦЬ OLD BOYS (Київ)

7 тур

Пастушенко
Владислав

TEC VIT EXPORT (Київ)

3 тур

Переверзєв
Сергій

MFC DONBASENERGO (Київ)

5 тур

Полюхович
Богдан

УРАГАН (Київ)

8 тур

Прибуток
Антон

Profit (Київ)

9 тур

Слободян
Євгеній

УРАГАН (Київ)

2 тур

Степанчук
Сергій

Bravo+ (Київ)

5 тур

Сюзев
Роман

FC SORRY БАБУШКА (Київ)

7 тур

Тимчик
Роман

FC VTORIS (Київ)

7 тур

Хіргій
Геннадій

MFC DONBASENERGO (Київ)

4 тур

Хомяков
Дмитро

FC GETMAN KYIV (Київ)

2 тур

Яценко
Максим

FC SORRY БАБУШКА (Київ)

3 тур