Порушники ліги
Европав Кубки Полиграфия Футбол

AFC Miners 5:0 СКТ "Глобус"-Axxon Cash Point 0:5 Profit Rocket Power 5:6 «Універсал» МФК «Горняк» 4:6 «МаксБудЕнерго» FC Olymp 5:0 Hammers Underdog 2:4 «Шулявка Юнайтед» S.K.I.L.L. 5:8 «Гермес» AFC Staff 3:4 МФК "Сервіт" Playtech 5:0 АФК «Хунта NEXT» «Ібіс» 5:2 Бригантина Playtika 3:6 ФК Фаворит Spice 4:2 FC NIKUNIT «Прем’єр Палац» 1:6 «Любі Друзі» Bravo+ 4:3 FC Vtoris+ Restorator 0:4 «Скіф» ФК «Бортничі» 0:5 АФК «Хунта» Generals 3:1 «Авентин» MFC Donbasenergo 4:2 АФК НК ФК «Талан PC» 2:1 FC Milky Dogs FC Phoenix 2:3 FC Dragons ФК «Талан» 2:4 «Укрелітцентр» FC Sorry Бабушка 5:0 FC Warriors Ajax 4:3 «Бандерлона» FC Getman Kyiv 0:5 «Фокстрот ГК» Wolves 2:1 МФК «Парма» PZU K1 0:8 Unity AFC San Grano 4:5 «Ф-Енерджі» FC Pegas 9:8 FC Messa Перун 4:10 АФК «Миротворець» Linevich Group 3:2 FC Atletico «Миротворець NewSchool» 1:5 Алюр FC Vtoris 5:0 FC Partizan Kyiv


Таблиця

і о
1УРАГАН (Київ)922
2Bravo+ (Київ)920
3FC SORRY БАБУШКА (Київ)917
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Меленевский 8 12 1.5
2 Нечепуренко 9 11 1.22
3 Серокуров 9 10 1.11
дивитись

Дискваліфікація

1 Ткачьов
дивитись


ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ

Ткачьов Володимир

Bravo+ (Київ)

9 Тур

ПОРУШЕННЯ

Доля
Руслан

МИРОТВОРЕЦЬ OLD BOYS (Київ)

1 тур3 тур3 тур5 тур

Матющенков
Николай

Profit (Київ)

1 тур1 тур

Онищенко
Павло

FC SORRY БАБУШКА (Київ)

1 тур1 тур

Ткачьов
Володимир

Bravo+ (Київ)

9 тур

Муха
Борислав

Ібіс (Київ)

1 тур3 тур7 тур2 тур

Березюк
Юрій

УРАГАН (Київ)

2 тур7 тур8 тур

Войхевич
Руслан

Ібіс (Київ)

1 тур3 тур

Воронков
Віталій

МИРОТВОРЕЦЬ OLD BOYS (Київ)

5 тур8 тур

Грачов
Максим

FC VTORIS (Київ)

2 тур3 тур

Кацапенко
Олег

Ібіс (Київ)

1 тур3 тур

Меленевский
Максим

TEC VIT EXPORT (Київ)

3 тур5 тур

Мітленко
Констянтин

МИРОТВОРЕЦЬ OLD BOYS (Київ)

5 тур8 тур

Остапенко
Сергій

Bravo+ (Київ)

1 тур9 тур

Паненко
Максим

Profit (Київ)

3 тур7 тур

Сачок
Ростислав

УРАГАН (Київ)

2 тур8 тур

Свіщов
Віталій

Ібіс (Київ)

6 тур8 тур

Соколюк
Дмитро

Profit (Київ)

9 тур

Халупа
Юрій

УРАГАН (Київ)

1 тур6 тур

Юречко
Дмитро

FC VTORIS (Київ)

1 тур

Алієв
Емін

FC VTORIS (Київ)

3 тур

Бодров
Ельдар

FC SORRY БАБУШКА (Київ)

7 тур

Бурячок
Виктор

TEC VIT EXPORT (Київ)

1 тур

Волошин
Іван

Ібіс (Київ)

1 тур

Гончарук
Александр

FC VTORIS (Київ)

8 тур

Джурилюк
Роман

FC GETMAN KYIV (Київ)

1 тур

Землянський
Ігор

FC SORRY БАБУШКА (Київ)

1 тур

Зубленко
Руслан

FC SORRY БАБУШКА (Київ)

5 тур

Карімлі
Юніс

МИРОТВОРЕЦЬ OLD BOYS (Київ)

2 тур

Карпенко
Олександр

FC GETMAN KYIV (Київ)

2 тур

Ковальчук
Сергій

УРАГАН (Київ)

1 тур

Козаков
Андрій

FC GETMAN KYIV (Київ)

1 тур

Мороз
Максим

MFC DONBASENERGO (Київ)

2 тур

Мусаев
Денис

TEC VIT EXPORT (Київ)

5 тур

Назаров
Андрій

УРАГАН (Київ)

5 тур

Нехин
Андрей

Profit (Київ)

3 тур

Нечепуренко
Дмитро

Bravo+ (Київ)

6 тур

Опанасюк
Сергій

МИРОТВОРЕЦЬ OLD BOYS (Київ)

7 тур

Пастушенко
Владислав

TEC VIT EXPORT (Київ)

3 тур

Переверзєв
Сергій

MFC DONBASENERGO (Київ)

5 тур

Полюхович
Богдан

УРАГАН (Київ)

8 тур

Прибуток
Антон

Profit (Київ)

9 тур

Слободян
Євгеній

УРАГАН (Київ)

2 тур

Степанчук
Сергій

Bravo+ (Київ)

5 тур

Сюзев
Роман

FC SORRY БАБУШКА (Київ)

7 тур

Тимчик
Роман

FC VTORIS (Київ)

7 тур

Хіргій
Геннадій

MFC DONBASENERGO (Київ)

4 тур

Хомяков
Дмитро

FC GETMAN KYIV (Київ)

2 тур

Яценко
Максим

FC SORRY БАБУШКА (Київ)

3 тур