Календар матчів міста
Поле Киев Фоктрот Полиграфия Европав
Футбол Колонки

LP Team 6:5 Телеканал Футбол 1,2 FC Goodfellas 4:7 «Шулявка Юнайтед» РСК Флагман 5:4 ПБФ AFC Lazio 8:3 ФТ Геркулес «Авентин» 1:5 FC Pegas МФК Филлер 3:1 Salateira ФК Металлист-Киев 4:8 КЗПТО-2 «Маттерхорн» 4:6 Київ Біо Клімат Unity 2:6 Cash Point Uptown 0:0 V.S.P УкрЕлітЦентр 2 4:5 AFC Troya AFC Sparta 4:2 Closer United Никос 3:6 FC ProfiTent Hurricane 0:10 Cash Point Монолит-ST Wood 5:0 ФК Родос Granda 1:4 Кристал Казакі 3:5 "Миротворець OldBoys" Бризореза 2:4 АФК НК SC Olympia Sport 4:2 FC DOMINUS KFC Leon 2:7 ФК Одесcа Ан Нур 0:5 FC Wings MFC Ataman 6:7 Бригантина MFC Athletic 5:7 Partstore ФК Авіаліга 2:2 СНВ Hurricane 1:3 S.K.I.L.L. FC Messa 3:5 WinWinCars Underdog 0:7 Мустанг FC Phoenix 4:7 TURBO FC Milky Dogs 2:8 Wolves ФК «Троя» 7:3 FC Olymp AFC Bender 4:7 БФ "Товариство разом за життя" Ciklum 6:9 ФК Талан «Любі Друзі» 4:2 Dresdner Rastafari 1:0 A.F.C Svyatosh МФК «Горняк» 2:2 AFC Miners Playtika 5:0 «Ф-Енерджі» ФК Фаворит 6:1 КБТ ST Wood 7:2 Rocket Power Ajax 5:4 ФК Донецк Перун 2:3 «Скіф» «Бандерлона» 6:4 VUSO Atletico 4:5 Ikarus AFC San Grano 5:0 «Hermes» «Фокстрот ГК» 2:3 FC Sorry Бабушка FC Warriors 8:3 Hammers AFC Staff 3:4 Breeze Bravo+ 2:3 FC Vtoris «Віді-трейд» 1:0 FC Vtoris+ «Ібіс» 4:2 «Укрелітцентр» Mustang Taxi 4:0 Restorator ФК Донбас+ 5:5 АФК «Хунта» Generals 4:7 FC Dragons АФК «Хунта NEXT» 1:2 «Прем’єр Палац»


Таблиця

і о
1АФК МИРОТВОРЕЦЬ (Київ)925
2ФК Талан (Київ)920
3УК ГКФ (Київ)920
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Доманський 9 21 2.33
2 Заставський 8 14 1.75
3 Грушецький 8 11 1.38
дивитись

Дискваліфікація

1 Кодацький Микола
1 Охременко Антон
дивитись


Тур Дата Ліга Час Поле Матч
6 тур 24 Лютого Ліга B 17:30 2 Торнадо VS Оболонь
6 тур 24 Лютого Ліга перспективи B 20:30 3 AFC «Flagman» VS Indigo project
15 тур 25 Лютого Суперліга 18:20 1 «Миротворець NewSchool» VS АФК «Миротворець»
7 тур 03 Березня Ліга перспективи A 13:00 3 ФК Родос VS LP Team
7 тур 03 Березня Ліга перспективи B 13:50 3 «Шулявка Юнайтед» VS Uptown
7 тур 03 Березня Ліга А 14:35 1 FC Pegas VS MFC Ataman
7 тур 03 Березня Ліга перспективи B 14:40 3 КЗПТО-2 VS FC Goodfellas
7 тур 03 Березня Ліга D 15:00 2 Salateira VS Unity
7 тур 03 Березня Ліга C 15:25 1 «Прем’єр Палац» VS MFC Athletic
7 тур 03 Березня Ліга перспективи B 15:30 3 Indigo project VS ФК Металлист-Киев
7 тур 03 Березня Ліга B 15:50 2 Кристал VS УкрЕлітЦентр 2
7 тур 03 Березня Ліга C 16:15 1 "Миротворець OldBoys" VS AFC Sparta
7 тур 03 Березня Ліга перспективи B 16:20 3 V.S.P VS AFC Lazio
7 тур 03 Березня Ліга B 16:40 2 AFC Troya VS Торнадо
7 тур 03 Березня Ліга C 17:05 1 Мустанг VS Казакі
7 тур 03 Березня Ліга перспективи A 17:10 3 Телеканал Футбол 1,2 VS Ан Нур
7 тур 03 Березня Ліга D 17:30 2 ПБФ VS Hurricane
7 тур 03 Березня Ліга D 17:55 1 Cash Point VS SC Olympia Sport
7 тур 03 Березня Ліга перспективи A 18:00 3 АФК НК VS Монолит-ST Wood
7 тур 03 Березня Ліга А 18:20 2 ФК Одесcа VS «Авентин»
7 тур 03 Березня Ліга B 18:45 1 Київ Біо Клімат VS Mustang Taxi
7 тур 03 Березня Ліга перспективи A 18:50 3 FC Wings VS Никос
3 тур 03 Березня Ліга D 19:10 2 SC Olympia Sport VS Hurricane
7 тур 03 Березня Ліга D 19:35 1 FC DOMINUS VS РСК Флагман
7 тур 03 Березня Ліга перспективи B 19:40 3 ФТ Геркулес VS AFC «Flagman»
7 тур 03 Березня Ліга B 20:00 2 Оболонь VS «Маттерхорн»
7 тур 03 Березня Ліга А 20:25 1 Бригантина VS AFC Bender
7 тур 03 Березня Ліга перспективи A 20:30 3 FC ProfiTent VS Бризореза
7 тур 04 Березня Ліга D 09:10 1 S.K.I.L.L. VS МФК Филлер
7 тур 04 Березня Ліга C 09:35 2 Partstore VS Underdog
7 тур 04 Березня Ліга Bronze 10:00 1 СНВ VS FC Messa
7 тур 04 Березня Ліга А 10:25 2 БФ "Товариство разом за життя" VS «Любі Друзі»
7 тур 04 Березня Ліга Bronze 10:50 1 TURBO VS FC Warriors
7 тур 04 Березня Ліга Gold 11:15 2 «Скіф» VS FC Milky Dogs
16 тур 04 Березня Вища ліга 11:40 1 FC Olymp VS AFC Staff
7 тур 04 Березня Ліга А 12:05 2 Dresdner VS KFC Leon
16 тур 04 Березня Вища ліга 12:30 1 ФК Талан VS «Віді-трейд»
7 тур 04 Березня Ліга B 12:55 2 Restorator VS Granda
7 тур 04 Березня Ліга Gold 13:20 1 A.F.C Svyatosh VS Playtika
7 тур 04 Березня Ліга Silver 13:45 2 AFC Miners VS ФК Фаворит
7 тур 04 Березня Ліга Gold 14:10 1 Rocket Power VS Перун
7 тур 04 Березня Ліга Silver 14:35 2 ФК Донецк VS AFC San Grano
7 тур 04 Березня Ліга Gold 15:00 1 «Ф-Енерджі» VS ST Wood
7 тур 04 Березня Ліга Silver 15:25 2 КБТ VS «Бандерлона»
7 тур 04 Березня Ліга Gold 15:50 1 Wolves VS Rastafari
7 тур 04 Березня Ліга Bronze 16:15 2 Ikarus VS ФК Авіаліга
7 тур 04 Березня Ліга Bronze 16:40 1 WinWinCars VS FC Phoenix
7 тур 04 Березня Ліга Silver 17:05 2 VUSO VS Ajax
16 тур 04 Березня Суперліга 17:30 1 «Укрелітцентр» VS ФК Донбас+
7 тур 04 Березня Ліга Silver 17:55 2 «Hermes» VS МФК «Горняк»
16 тур 04 Березня Суперліга 18:20 1 FC Sorry Бабушка VS «Ібіс»
16 тур 04 Березня Вища ліга 18:45 2 FC Dragons VS Ciklum
16 тур 04 Березня Суперліга 19:10 1 АФК «Хунта» VS «Миротворець NewSchool»
16 тур 04 Березня Вища ліга 19:35 2 FC Vtoris+ VS ФК «Троя»
16 тур 04 Березня Суперліга 20:00 1 АФК «Миротворець» VS Bravo+
7 тур 04 Березня Ліга Bronze 20:25 2 Hammers VS Atletico
16 тур 04 Березня Суперліга 20:50 1 FC Vtoris VS «Фокстрот ГК»
16 тур 04 Березня Вища ліга 21:15 2 Breeze VS Generals
7 тур 04 Березня Ліга C 21:40 1 Closer United VS АФК «Хунта NEXT»
8 тур 10 Березня Ліга перспективи B 13:00 3 V.S.P VS «Шулявка Юнайтед»
8 тур 10 Березня Ліга перспективи A 13:50 3 LP Team VS АФК НК
8 тур 10 Березня Ліга D 14:35 1 РСК Флагман VS Cash Point
8 тур 10 Березня Ліга перспективи B 14:40 3 Uptown VS КЗПТО-2
8 тур 10 Березня Ліга B 15:00 2 Granda VS Київ Біо Клімат
8 тур 10 Березня Ліга B 15:25 1 УкрЕлітЦентр 2 VS Торнадо
8 тур 10 Березня Ліга перспективи B 15:30 3 ФК Металлист-Киев VS ФТ Геркулес
8 тур 10 Березня Ліга А 15:50 2 AFC Bender VS FC Pegas
8 тур 10 Березня Ліга C 16:15 1 MFC Athletic VS Closer United
8 тур 10 Березня Ліга перспективи B 16:20 3 FC Goodfellas VS Indigo project
8 тур 10 Березня Ліга C 16:40 2 "Миротворець OldBoys" VS Мустанг
8 тур 10 Березня Ліга B 17:05 1 «Маттерхорн» VS AFC Troya
8 тур 10 Березня Ліга перспективи A 17:10 3 Ан Нур VS ФК Родос
8 тур 10 Березня Ліга D 17:30 2 ПБФ VS FC DOMINUS
8 тур 10 Березня Ліга D 17:55 1 Hurricane VS МФК Филлер
8 тур 10 Березня Ліга перспективи A 18:00 3 Монолит-ST Wood VS FC ProfiTent
8 тур 10 Березня Ліга D 18:20 2 SC Olympia Sport VS Salateira
8 тур 10 Березня Ліга C 18:45 1 Казакі VS Partstore
8 тур 10 Березня Ліга перспективи B 18:50 3 AFC Lazio VS AFC «Flagman»
8 тур 10 Березня Ліга А 19:10 2 MFC Ataman VS ФК Одесcа
4 тур 10 Березня Ліга D 19:35 1 Hurricane VS Salateira
8 тур 10 Березня Ліга перспективи A 19:40 3 Никос VS Бризореза
8 тур 10 Березня Ліга А 20:00 2 «Любі Друзі» VS Бригантина
8 тур 10 Березня Ліга B 20:25 1 Mustang Taxi VS Оболонь
8 тур 10 Березня Ліга перспективи A 20:30 3 FC Wings VS Телеканал Футбол 1,2
8 тур 11 Березня Ліга C 09:10 1 Underdog VS «Прем’єр Палац»
8 тур 11 Березня Ліга D 09:35 2 Unity VS S.K.I.L.L.
8 тур 11 Березня Ліга Bronze 10:00 1 Hammers VS TURBO
8 тур 11 Березня Ліга А 10:25 2 KFC Leon VS «Авентин»
8 тур 11 Березня Ліга Bronze 10:50 1 FC Messa VS Ikarus
8 тур 11 Березня Ліга Gold 11:15 2 FC Milky Dogs VS Rocket Power
17 тур 11 Березня Вища ліга 11:40 1 ФК «Троя» VS ФК Талан
8 тур 11 Березня Ліга А 12:05 2 Dresdner VS БФ "Товариство разом за життя"
17 тур 11 Березня Вища ліга 12:30 1 FC Olymp VS Breeze
8 тур 11 Березня Ліга Bronze 12:55 2 Atletico VS ФК Авіаліга
8 тур 11 Березня Ліга Gold 13:20 1 ST Wood VS A.F.C Svyatosh
8 тур 11 Березня Ліга Silver 13:45 2 «Бандерлона» VS AFC Miners
8 тур 11 Березня Ліга Gold 14:10 1 Перун VS «Ф-Енерджі»
8 тур 11 Березня Ліга Silver 14:35 2 Ajax VS КБТ
8 тур 11 Березня Ліга Gold 15:00 1 Rastafari VS Playtika
8 тур 11 Березня Ліга Silver 15:25 2 МФК «Горняк» VS ФК Фаворит
8 тур 11 Березня Ліга Gold 15:50 1 Wolves VS «Скіф»
8 тур 11 Березня Ліга Silver 16:15 2 AFC San Grano VS VUSO
8 тур 11 Березня Ліга Bronze 16:40 1 FC Warriors VS WinWinCars
8 тур 11 Березня Ліга Silver 17:05 2 «Hermes» VS ФК Донецк
17 тур 11 Березня Суперліга 17:30 1 FC Vtoris VS FC Sorry Бабушка
8 тур 11 Березня Ліга Bronze 17:55 2 FC Phoenix VS СНВ
17 тур 11 Березня Суперліга 18:20 1 «Миротворець NewSchool» VS «Укрелітцентр»
17 тур 11 Березня Вища ліга 18:45 2 AFC Staff VS FC Vtoris+
17 тур 11 Березня Суперліга 19:10 1 «Фокстрот ГК» VS АФК «Миротворець»
17 тур 11 Березня Вища ліга 19:35 2 «Віді-трейд» VS FC Dragons
17 тур 11 Березня Суперліга 20:00 1 Bravo+ VS АФК «Хунта»
17 тур 11 Березня Вища ліга 20:25 2 Ciklum VS Generals
17 тур 11 Березня Суперліга 20:50 1 ФК Донбас+ VS «Ібіс»
8 тур 11 Березня Ліга B 21:15 2 Кристал VS Restorator
8 тур 11 Березня Ліга C 21:40 1 AFC Sparta VS АФК «Хунта NEXT»
9 тур 17 Березня Ліга перспективи A 13:00 3 FC ProfiTent VS LP Team
9 тур 17 Березня Ліга перспективи B 13:50 3 «Шулявка Юнайтед» VS AFC Lazio
9 тур 17 Березня Ліга D 14:35 1 Salateira VS РСК Флагман
9 тур 17 Березня Ліга перспективи B 14:40 3 КЗПТО-2 VS V.S.P
9 тур 17 Березня Ліга D 15:00 2 Cash Point VS ПБФ
9 тур 17 Березня Ліга D 15:25 1 МФК Филлер VS Unity
9 тур 17 Березня Ліга перспективи B 15:30 3 Indigo project VS Uptown
9 тур 17 Березня Ліга А 15:50 2 FC Pegas VS «Любі Друзі»
9 тур 17 Березня Ліга C 16:15 1 «Прем’єр Палац» VS Казакі
9 тур 17 Березня Ліга перспективи B 16:20 3 ФТ Геркулес VS FC Goodfellas
9 тур 17 Березня Ліга B 16:40 2 Київ Біо Клімат VS Кристал
9 тур 17 Березня Ліга B 17:05 1 Торнадо VS «Маттерхорн»
9 тур 17 Березня Ліга перспективи B 17:10 3 AFC «Flagman» VS ФК Металлист-Киев
9 тур 17 Березня Ліга C 17:30 2 Мустанг VS AFC Sparta
9 тур 17 Березня Ліга А 17:55 1 ФК Одесcа VS AFC Bender
9 тур 17 Березня Ліга перспективи A 18:00 3 Телеканал Футбол 1,2 VS Никос
9 тур 17 Березня Ліга А 18:20 2 Бригантина VS Dresdner
9 тур 17 Березня Ліга D 18:45 1 FC DOMINUS VS Hurricane
9 тур 17 Березня Ліга перспективи A 18:50 3 ФК Родос VS FC Wings
9 тур 17 Березня Ліга B 19:10 2 AFC Troya VS Mustang Taxi
9 тур 17 Березня Ліга B 19:35 1 Оболонь VS Granda
9 тур 17 Березня Ліга перспективи A 19:40 3 АФК НК VS Ан Нур
9 тур 17 Березня Ліга C 20:00 2 Partstore VS "Миротворець OldBoys"
9 тур 17 Березня Ліга перспективи A 20:30 3 Бризореза VS Монолит-ST Wood
9 тур 18 Березня Ліга Bronze 09:10 1 TURBO VS Atletico
9 тур 18 Березня Ліга C 09:35 2 Closer United VS Underdog
9 тур 18 Березня Ліга Bronze 10:00 1 ФК Авіаліга VS FC Messa
9 тур 18 Березня Ліга А 10:25 2 БФ "Товариство разом за життя" VS KFC Leon
9 тур 18 Березня Ліга Bronze 10:50 1 WinWinCars VS Hammers
9 тур 18 Березня Ліга А 11:15 2 «Авентин» VS MFC Ataman
9 тур 18 Березня Ліга Bronze 11:40 1 СНВ VS FC Warriors
9 тур 18 Березня Ліга D 12:05 2 S.K.I.L.L. VS SC Olympia Sport
9 тур 18 Березня Ліга Bronze 12:30 1 Ikarus VS FC Phoenix
9 тур 18 Березня Ліга B 12:55 2 Restorator VS УкрЕлітЦентр 2
9 тур 18 Березня Ліга Gold 13:20 1 «Ф-Енерджі» VS FC Milky Dogs
9 тур 18 Березня Ліга Silver 13:45 2 ФК Донецк VS МФК «Горняк»
9 тур 18 Березня Ліга Gold 14:10 1 «Скіф» VS Rastafari
9 тур 18 Березня Ліга Silver 14:35 2 КБТ VS AFC San Grano
9 тур 18 Березня Ліга Gold 15:00 1 Rocket Power VS Wolves
9 тур 18 Березня Ліга Silver 15:25 2 AFC Miners VS Ajax
9 тур 18 Березня Ліга Gold 15:50 1 A.F.C Svyatosh VS Перун
9 тур 18 Березня Ліга Silver 16:15 2 VUSO VS «Hermes»
9 тур 18 Березня Ліга Gold 16:40 1 Playtika VS ST Wood
9 тур 18 Березня Ліга Silver 17:05 2 ФК Фаворит VS «Бандерлона»
18 тур 18 Березня Суперліга 17:30 1 FC Sorry Бабушка VS ФК Донбас+
18 тур 18 Березня Вища ліга 17:55 2 FC Vtoris+ VS FC Olymp
18 тур 18 Березня Суперліга 18:20 1 «Ібіс» VS «Миротворець NewSchool»
18 тур 18 Березня Вища ліга 18:45 2 Generals VS «Віді-трейд»
18 тур 18 Березня Суперліга 19:10 1 АФК «Миротворець» VS FC Vtoris
18 тур 18 Березня Вища ліга 19:35 2 FC Dragons VS ФК «Троя»
18 тур 18 Березня Суперліга 20:00 1 «Укрелітцентр» VS Bravo+
18 тур 18 Березня Вища ліга 20:25 2 ФК Талан VS AFC Staff
18 тур 18 Березня Суперліга 20:50 1 АФК «Хунта» VS «Фокстрот ГК»
18 тур 18 Березня Вища ліга 21:15 2 Breeze VS Ciklum
9 тур 18 Березня Ліга C 21:40 1 АФК «Хунта NEXT» VS MFC Athletic