(067)451-20-81
Фаворит Спорт Колонки Eldorado Полиграфия
Фаворит Спорт Европав SELECT Vuso
Футбол

МФК "Старая Гвардия" 6:4 FC Getman Kyiv «Шулявка Юнайтед» 6:0 Hammers AFC EVRAZTRADE 3:5 JYSK V.S.P 0:7 FC Goodfellas Sharks 1:6 BarbershopGC ФК Кварцит 2:3 «Маттерхорн» Никос 1:3 ФК Талан «Дракони» 5:0 FC Pegas Крилья Донбасса 0:13 Check Point ФК Металлист-Киев 1:6 Park Lakers Team

1 Охременко Антон

Знову звертаємо свій погляд на відбіркову групу D столичного турніру, адже там, як на наш погляд, зібрано найсильніший та найцікавіший склад учасників. А хто на цю мить лідирує в цій

Читати

Дуже конкурентоспроможний колектив приєднався до загалу «В9ку» столичного чемпіонату «В9ку» з цього сезону. Це МФК «Рух», який веде боротьбу за найвищі місця у відбірковій групі А. І чим далі –

Читати

Минулого тижня в столичному чемпіонаті «В9ку» відразу три команди вийшли на поле в новісінькій екіпіровці – зовсім не такими, якими ми звикли їх бачити. І всі три перемогли! А найпримітніше те,

Читати

МАТЧ ТУРУ. AFC Troya 3:1 МФК «Філер» На цьому тижні матч між AFC Troya та МФК «Філер» виявився єдиним, в якому прослідковувалася якась боротьба та була присутня інтрига. Решта поєдинків

Читати

МАТЧ ТУРУ. Hammers 5:6 «Прем’єр Палац» До цього матчу жодна з команд не могла похизуватися перемогою. «Молотобійці» мали в своєму активі один заліковий бал, а їх суперник, хоч одну і

Читати

МАТЧ ТУРУ. ФК «Талан» 3:4 «Крила Донбасу» У першому таймі цього матчу глядачі побачили всього лише один гол – на 14-й хвилині Роман Ключко вивів «Крила Донбасу» вперед. Після перерви гості

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Центральний офіс» 1:2 AFC Evraztrade Матч між цими суперниками вийшов досить напруженим, з невеликою кількістю забитих м’ячів, але з драматичним фіналом. Кожна з команд воліла перемогти, і це природно.

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Любі друзі» 3:6 AFC Sparta У цьому відборі справи «друзяк» складаються значно ліпше, ніж у декількох попередніх, і команда підійшла до зустрічі проти лідера явно не в статусі аутсайдера,

Читати

МАТЧ ТУРУ. FC Phoenix 4:5 AFC San Grano Поєдинок між цими колективами прогнозовано став результативним, адже у складі обох команд є виконавці, які хочуть і вміють забивати. Один з таких відкрив