Порушники ліги

(098)427-71-85
Фаворит Спорт Колонки Vuso Европав
Вияр Футбольная экипировка Благо Футбол
Olympia Sport Фаворит Спорт SELECT

BarbershopGC 4:3 НПУ "Десна" ФК Талан 6:3 Kyiv United FC Vtoris 4:2 «Віді-трейд» Carleone-VPK_Group 1:1 Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району Medium Tactics 2:1 AFC Miners TEC VIT EXPORT 0:7 FC Comfort Life Abilardo 3:4 AFC Evraztrade ФК Фурніком 8:3 AFC San Grano «Скіф» 6:2 Underdog Никос 5:4 Kyiv United FC VITSTROY 8:2 BT-Ukraine FC Unknown 2:4 FC Kung Lao Хилти 5:3 КБТ МФК Филлер 4:2 USK Ukrmedias 10:2 ФК Фаворит ФК Металіст-Київ 7:2 Restorator Avis 14:1 МФК "Citrus" Partstore 3:0 НПУ "Десна" FC Pegas 5:0 «Прем’єр Палац» VUSO 3:4 «Бандерлона» SC Olympia Sport 1:6 Tenders Agromat Vartis 4:4 МФК Монолит FC Milky Dogs 0:5 Агросем Центральный офис 6:4 Ф-Енерджи ФК Талан 3:3 BarbershopGC АФК Стратегия (Spartan) 4:3 ПБФ FC Dominus 4:2 AFC Staff+ FC Vtoris+ 3:5 Оболонь Talisman Taxi Healthgroup 7:6 MIF Coffeelat 2:8 АркадСтрой АФК «Хунта» 1:1 FC Goodfellas Энергия 2:2 Комфорт Таун Evoplay 9:1 Фокстрот FC Dominus 5:3 MFC Athletic FC Getman Kyiv 1:2 АФК НК Parimatch 6:3 Jysk MFC Athletic 2:0 Энергия Hammers 0:5 АФК "Миротворець" ЕвроЛогистикУкраина 9:2 FC Sporting FC Olymp 5:9 AFC Sparta Інтергал-Буд 2:1 AFC Start FC Sofiya-City 6:1 A.F.C Svyatosh Digital Choo 3:3 AFC Bender DragonsAutoSchoolTalisman 0:3 Mustang Taxi J. Daniel’s 1:1 Арсенал-17 Generals 4:8 ФК Авіаліга S.K.I.L.L. 2:10 Tokyo FC Vtoris 3:2 FC Sorry Бабушка Playtech 3:1 FC Drive Carleone-VPK_Group 1:4 «Ібіс» Арсенал-17 0:7 Tokyo AFC Staff 2:4 ФК Донецк Крылья Донбасса 4:12 ФК Благо Перун 3:7 Ikarus «Віді-трейд» 3:3 Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району


Таблиця

і о
1АФК МИРОТВОРЕЦЬ (Київ)925
2ФК Талан (Київ)920
3УК ГКФ (Київ)920
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Доманський 9 21 2.33
2 Заставський 8 14 1.75
3 Грушецький 8 11 1.38
дивитись

Дискваліфікація

1 Кодацький Микола
1 Охременко Антон
дивитись



ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ

Кодацький Микола

ФК Талан (Київ)

9 Тур

Охременко Антон

Охременко Антон

5 Тур

7 Тур

9 Тур

ПОРУШЕННЯ

Євдощук
Дмитро

MFC SPARTA (Київ)

1 тур2 тур8 тур8 тур

Жуковський
Богдан

Любі друзі (Київ)

2 тур4 тур7 тур

Петрущак
Владислав

Перун (Київ)

8 тур9 тур

Садовой
Антон

Перун (Київ)

4 тур4 тур

Кодацький
Микола

ФК Талан (Київ)

9 тур9 тур

Зарічнюк
Сергій

Любі друзі (Київ)

5 тур

Охременко
Антон

АФК MINERS (Київ)

5 тур7 тур9 тур

Сергута
Олег

УК ГКФ (Київ)

2 тур3 тур8 тур

Беспалов
Микита

MFC SPARTA (Київ)

2 тур8 тур

Боярчук
Денис

АФК МИРОТВОРЕЦЬ (Київ)

2 тур5 тур

Букін
Іван

АФК НК (Київ)

2 тур7 тур

Віжунов
Василь

МИРОТВОРЕЦЬ NEW SCHOOL (Київ)

7 тур9 тур

Горбач
Игорь*

Перун (Київ)

4 тур7 тур

Давыденко
Вячеслав

Перун (Київ)

4 тур9 тур

Колесников
Віталий

МИРОТВОРЕЦЬ NEW SCHOOL (Київ)

3 тур4 тур

Кравцов
Ігор

МИРОТВОРЕЦЬ NEW SCHOOL (Київ)

2 тур8 тур

Кравченко
Олександр

МИРОТВОРЕЦЬ NEW SCHOOL (Київ)

3 тур6 тур

Лошак
Антон

АФК МИРОТВОРЕЦЬ (Київ)

2 тур5 тур

Ручко
Андрій

АФК МИРОТВОРЕЦЬ (Київ)

5 тур7 тур

Сеськін
Олександр

УК ГКФ (Київ)

6 тур8 тур

Сибиряков
Сергій

Перун (Київ)

4 тур9 тур

Тріска
Тарас

ХУНТА (Київ)

1 тур6 тур

Шаповалов
Віталій

АФК НК (Київ)

3 тур8 тур

Віжунов
Василь*

МИРОТВОРЕЦЬ NEW SCHOOL (Київ)

1 тур

В"юненко
Святослав

АФК НК (Київ)

2 тур

Грисюк
Ярослав

MFC SPARTA (Київ)

6 тур

Заставський
Олег

MFC SPARTA (Київ)

8 тур

Клімпуш
Роман

УК ГКФ (Київ)

5 тур

Коровяковский
Владимир

Перун (Київ)

4 тур

Костюченко
Сергій

АФК МИРОТВОРЕЦЬ (Київ)

1 тур

Крутих
Антон

АФК MINERS (Київ)

5 тур

Ламаш
Николай

Любі друзі (Київ)

8 тур

Леванович
Георгий

МИРОТВОРЕЦЬ NEW SCHOOL (Київ)

6 тур

Літвінець
Володимир

АФК НК (Київ)

4 тур

Мельник
Олег

УК ГКФ (Київ)

6 тур

Мілокост
Ілля

ФК Талан (Київ)

9 тур

Мисів
Тарас

АФК НК (Київ)

8 тур

Ніколаєв
Денис

УК ГКФ (Київ)

8 тур

Прокудов
Микита

ФК Талан (Київ)

9 тур

Пуговкин
Андрей

Перун (Київ)

6 тур

Салівон
Віталій

ХУНТА (Київ)

2 тур

Свириденко
Павло

АФК МИРОТВОРЕЦЬ (Київ)

1 тур

Семенев
Алексей

АФК НК (Київ)

4 тур

Сивоконь
Вячеслав

ФК Талан (Київ)

8 тур

Стогній
Руслан

ХУНТА (Київ)

8 тур

Сторожук
Алексей

Перун (Київ)

8 тур

Стратович
Ярослав

ФК Талан (Київ)

4 тур

Троян
Максим

MFC SPARTA (Київ)

8 тур

Туревский
Владимир

Перун (Київ)

2 тур

Федотов
Євген

ХУНТА (Київ)

5 тур

Фесенко
Олексій

УК ГКФ (Київ)

5 тур

Шоєв
Алішер

АФК МИРОТВОРЕЦЬ (Київ)

6 тур

Шушковський
В"ячеслав

АФК МИРОТВОРЕЦЬ (Київ)

4 тур

Щур
Максим

АФК МИРОТВОРЕЦЬ (Київ)

5 тур