Порушники ліги
Европав Полиграфия Кубки Футбол

ФК Фаворит 1:6 Перун SPARTA 0:12 Linevich Group «Укрелітцентр» 0:1 АФК «Хунта» FC Getman Kyiv 4:4 Olymp ФК «Талан PC» 7:3 FC Vtoris МФК «Парма» 3:6 АФК НК ФК «Талан» 0:5 Playtech FC Sorry Бабушка 5:2 Talisman «Миротворець NewSchool» 2:2 MFC Donbasenergo Generals 3:5 ФК «Троя» АФК «Миротворець» 3:2 Bravo+ ST Wood 5:4 «Гетьман 30+» АФК «Хунта XXX» 3:7 «Універсал» «Миротворець OldBoys» 2:3 «Фокстрот ГК» Бригантина 3:1 ST Wood


Таблиця

і о
1АФК МИРОТВОРЕЦЬ (Київ)925
2ФК Талан (Київ)920
3УК ГКФ (Київ)920
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Доманський 9 21 2.33
2 Заставський 8 14 1.75
3 Грушецький 8 11 1.38
дивитись

Дискваліфікація

1 Кодацький
1 Охременко Антон
дивитись
ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ

Кодацький Микола

ФК Талан (Київ)

9 Тур

Охременко Антон

Охременко Антон

5 Тур

7 Тур

9 Тур

ПОРУШЕННЯ

Євдощук
Дмитро

MFC SPARTA (Київ)

1 тур2 тур8 тур8 тур

Жуковський
Богдан

Любі друзі (Київ)

2 тур4 тур7 тур

Петрущак
Владислав

Перун (Київ)

8 тур9 тур

Садовой
Антон

Перун (Київ)

4 тур4 тур

Кодацький
Микола

ФК Талан (Київ)

9 тур9 тур

Зарічнюк
Сергій

Любі друзі (Київ)

5 тур

Охременко
Антон

АФК MINERS (Київ)

5 тур7 тур9 тур

Сергута
Олег

УК ГКФ (Київ)

2 тур3 тур8 тур

Беспалов
Микита

MFC SPARTA (Київ)

2 тур8 тур

Боярчук
Денис

АФК МИРОТВОРЕЦЬ (Київ)

2 тур5 тур

Букін
Іван

АФК НК (Київ)

2 тур7 тур

Віжунов
Василь

МИРОТВОРЕЦЬ NEW SCHOOL (Київ)

7 тур9 тур

Горбач
Игорь*

Перун (Київ)

4 тур7 тур

Давыденко
Вячеслав

Перун (Київ)

4 тур9 тур

Колесников
Віталий

МИРОТВОРЕЦЬ NEW SCHOOL (Київ)

3 тур4 тур

Кравцов
Ігор

МИРОТВОРЕЦЬ NEW SCHOOL (Київ)

2 тур8 тур

Кравченко
Олександр

МИРОТВОРЕЦЬ NEW SCHOOL (Київ)

3 тур6 тур

Лошак
Антон

АФК МИРОТВОРЕЦЬ (Київ)

2 тур5 тур

Ручко
Андрей

АФК МИРОТВОРЕЦЬ (Київ)

5 тур7 тур

Сеськін
Олександр

УК ГКФ (Київ)

6 тур8 тур

Сибиряков
Сергей

Перун (Київ)

4 тур9 тур

Тріска
Тарас

ХУНТА (Київ)

1 тур6 тур

Шаповалов
Віталій

АФК НК (Київ)

3 тур8 тур

Віжунов
Василь*

МИРОТВОРЕЦЬ NEW SCHOOL (Київ)

1 тур

В"юненко
Святослав

АФК НК (Київ)

2 тур

Грисюк
Ярослав

MFC SPARTA (Київ)

6 тур

Заставський
Олег

MFC SPARTA (Київ)

8 тур

Клімпуш
Роман

УК ГКФ (Київ)

5 тур

Коровяковский
Владимир

Перун (Київ)

4 тур

Костюченко
Сергій

АФК МИРОТВОРЕЦЬ (Київ)

1 тур

Крутих
Антон

АФК MINERS (Київ)

5 тур

Ламаш
Николай

Любі друзі (Київ)

8 тур

Леванович
Георгий

МИРОТВОРЕЦЬ NEW SCHOOL (Київ)

6 тур

Літвінець
Володимир

АФК НК (Київ)

4 тур

Мельник
Олег

УК ГКФ (Київ)

6 тур

Мілокост
Ілля

ФК Талан (Київ)

9 тур

Мисів
Тарас

АФК НК (Київ)

8 тур

Ніколаєв
Денис

УК ГКФ (Київ)

8 тур

Прокудов
Микита

ФК Талан (Київ)

9 тур

Пуговкин
Андрей

Перун (Київ)

6 тур

Салівон
Віталій

ХУНТА (Київ)

2 тур

Свириденко
Павло

АФК МИРОТВОРЕЦЬ (Київ)

1 тур

Семенев
Алексей

АФК НК (Київ)

4 тур

Сивоконь
Вячеслав

ФК Талан (Київ)

8 тур

Стогній
Руслан

ХУНТА (Київ)

8 тур

Сторожук
Алексей

Перун (Київ)

8 тур

Стратович
Ярослав

ФК Талан (Київ)

4 тур

Троян
Максим

MFC SPARTA (Київ)

8 тур

Туревский
Владимир

Перун (Київ)

2 тур

Федотов
Євген

ХУНТА (Київ)

5 тур

Фесенко
Олексій

УК ГКФ (Київ)

5 тур

Шоєв
Алішер

АФК МИРОТВОРЕЦЬ (Київ)

6 тур

Шушковський
В"ячеслав

АФК МИРОТВОРЕЦЬ (Київ)

4 тур

Щур
Максим

АФК МИРОТВОРЕЦЬ (Київ)

5 тур