Порушники ліги
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
Vuso Футбол Колонки Фаворит Спорт
Olympia Sport Eldorado Европав SELECT
Фаворит Спорт

ФК Фурніком 0:6 AFC STAFF+ AVIS 5:3 «Шулявка Юнайтед» ФК Металлист-Киев 5:4 JYSK MFC Athletic 1:3 Restorator UKRMEDIAS 9:1 AFC EVRAZTRADE BarbershopGC 1:3 FC Binotel МФК "Старая Гвардия" 4:2 Park Lakers Team ПБФ 3:4 МФК Филлер ФК "Joga Bonito" 4:6 Центральний офіс Salateira 1:4 ФК ВИЯР Hammers 2:4 Никос Generals 7:1 VUSO МаксБудЕнерго 7:2 «Прем’єр Палац» «Любі Друзі» 4:2 «Маттерхорн» ФК Талан 6:5 Оболонь Парі-Матч 0:0 Креди Агриколь Банк MFC Ataman 3:4 Крилья Донбасса FC DOMINUS 5:8 FC Pegas Deportivo 2:7 АФК НК Partstore 4:4 Інтергал-Буд АФК «Миротворець» 3:7 MFC Donbasenergo S.K.I.L.L. 11:0 OLX B2B Medium Tactics 14:0 Underdog


Таблиця

і о
1PTG (Київ)922
2Breeze (Київ)919
3FC TASCOMBANK (Київ)918
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Фененко 5 15 3
2 Орел 7 13 1.86
3 Закалюжный 7 10 1.43
дивитись

Дискваліфікація

1 Багрійчук Роман
дивитись

ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ

Багрійчук Роман

Багрійчук Роман

4 Тур

6 Тур

9 Тур

ПОРУШЕННЯ

Крамарчук
Дмитро

КБТ (Київ)

3 тур6 тур7 тур

Корнілов
Валерій

Bender AFC (Київ)

4 тур4 тур

Багрійчук
Роман

ОТАМАНИ (Київ)

4 тур6 тур9 тур

Балагута
Андрій

Парма МФК (Київ)

4 тур5 тур

Березін
Олег

Breeze (Київ)

3 тур5 тур

Власов
Леонід

FC TASCOMBANK (Київ)

3 тур6 тур

Войтов
Василь

Парма МФК (Київ)

1 тур4 тур

Лукашевич
Антон

КБТ (Київ)

1 тур6 тур


HAMMERS (Київ)

2 тур4 тур

Рибін
Юрій

FC TASCOMBANK (Київ)

2 тур3 тур

Смовський
Сергій

OLYMP (Київ)

3 тур9 тур

Антоненко
Василь

КБТ (Київ)

7 тур

Бабюк
Сергій

PTG (Київ)

7 тур

Бондаренко
Сергій

Парма МФК (Київ)

1 тур

Вержбицький
Сергій

PTG (Київ)

7 тур

Горбач
Ігор

Breeze (Київ)

4 тур

Джихад
Дабабса

ПАНТЕРА (Київ)

4 тур

Ефименко
Евгений

PTG (Київ)

7 тур

Завялов
Олексій

HAMMERS (Київ)

4 тур

Кліменко
Микита

HAMMERS (Київ)

6 тур

Коваленко
Дмитро

ОТАМАНИ (Київ)

4 тур

Костюченко
Артем

ПАНТЕРА (Київ)

5 тур

Красний
Олексій

OLYMP (Київ)

7 тур

Медведюк
Максим

Парма МФК (Київ)

1 тур

Михайленко
Михайло

PTG (Київ)

8 тур

Ніколайчук
Данил

OLYMP (Київ)

6 тур

Орел
Сергей

HAMMERS (Київ)

3 тур

Охонько
Павел

OLYMP (Київ)

9 тур

Пасічник
Олег

Парма МФК (Київ)

2 тур

Патюта
Олег

КБТ (Київ)

7 тур

Пироговський
Антон

КБТ (Київ)

7 тур

Сніжко
Вячеслав

Bender AFC (Київ)

5 тур

Ткаченко
Олег

Парма МФК (Київ)

2 тур

Шоробура
Дмитро

Breeze (Київ)

5 тур