Календар матчів міста
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
Фаворит Спорт Полиграфия Европав Eldorado
Vuso Колонки SELECT Фаворит Спорт
Футбол

Ikarus 5:3 Atletico «Любі Друзі» 3:6 AFC Sparta Центральний офіс 1:2 AFC EVRAZTRADE AFC Troya 3:1 МФК Филлер BarbershopGC 2:0 FC Binotel Mustang Taxi 12:0 ПБФ Park Lakers Team 5:1 Medium Tactics «Маттерхорн» 7:3 Никос Check Point 10:3 ФК Металлист-Киев ФК Фурніком 0:2 ФК Кварцит JYSK 1:6 «Дракони» FC Pegas 11:2 MFC Athletic ФК Талан 3:4 Крилья Донбасса FC Warriors 3:9 АФК НК OLX B2B 5:0 Materialise Інтергал-Буд 5:0 FC DOMINUS FC Goodfellas 0:5 Sharks Hammers 5:6 «Прем’єр Палац» Бригантина 0:5 Partstore Deportivo 9:2 2D Restorator 1:5 Парі-Матч МФК "Рух" 8:1 МФК "Старая Гвардия" Мустанг 2:0 «Шулявка Юнайтед» ФК ВИЯР 7:2 S.K.I.L.L. МФК "Рваний Кед" 5:4 V.S.P «Скіф» 5:0 «Ф-Енерджі» MFC Ataman 2:4 БФ "Товариство разом за життя" FC Messa 0:2 АФК «Хунта» «Віді-трейд» 5:3 FC Olymp FC Phoenix 4:5 AFC San Grano ФК Фаворит 1:5 AFC Miners ФК Авіаліга 1:3 Ajax КБТ 4:1 Playtika «Бандерлона» 2:2 Rocket Power AVIS 1:5 Salateira TURBO 1:9 Atletico МФК «Горняк» 1:4 WinWinCars VUSO 3:5 FC Milky Dogs FC Talisman 4:4 ФК «Троя» Eldorado 5:0 A.F.C Svyatosh FC Sorry Бабушка 8:3 Перун «Миротворець NewSchool» 6:3 FC Vtoris+ MFC Donbasenergo 8:2 Profit «Ібіс» 9:0 FC Dragons FC Soccer 5:6 АФК «Миротворець» Ikarus 6:1 ФК Донецк «Укрелітцентр» 2:6 FC Vtoris Rastafari 3:3 Generals AFC Staff 1:6 Фокстрот Playtech 1:6 Wolves


Таблиця

і о
1УКРЕЛИТЦЕНТР (Київ)922
2ПРОФКОМ (Київ)919
3ТЕЛЕКАНАЛ ФУТБОЛ 1,2 (Київ)917
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Вовнянко 7 22 3.14
2 Ключук 7 20 2.86
3 Місюра 7 12 1.71
дивитись

Дискваліфікація

1 Ключук Сергій
дивитись

Тур Дата Ліга Час Поле Матч
5 тур 26 Травня Група А 12:55 1 МФК "Старая Гвардия" VS FC Getman Kyiv
5 тур 26 Травня Група E 13:20 3 «Шулявка Юнайтед» VS Hammers
5 тур 26 Травня Група C 13:45 1 AFC EVRAZTRADE VS JYSK
5 тур 26 Травня Група E 14:10 3 V.S.P VS FC Goodfellas
5 тур 26 Травня Група E 14:35 1 Sharks VS BarbershopGC
5 тур 26 Травня Група C 15:00 3 MFC Athletic VS FC Warriors
5 тур 26 Травня Група D 15:25 1 ФК Кварцит VS «Маттерхорн»
5 тур 26 Травня Група D 15:50 3 Medium Tactics VS ФК Фурніком
5 тур 26 Травня Група D 16:15 1 Никос VS ФК Талан
5 тур 26 Травня Група C 16:40 3 «Дракони» VS FC Pegas
5 тур 26 Травня Група D 17:05 1 Крилья Донбасса VS Check Point
5 тур 26 Травня Група C 17:30 3 Salateira VS Центральний офіс
5 тур 26 Травня Група D 17:55 1 ФК Металлист-Киев VS Park Lakers Team
5 тур 26 Травня Група B 18:20 3 МФК Филлер VS OLX B2B
5 тур 26 Травня Група B 18:45 1 FC DOMINUS VS AFC Troya
5 тур 26 Травня Група А 19:10 3 AFC Sparta VS ФК ВИЯР
5 тур 26 Травня Група C 19:35 1 АФК НК VS AVIS
5 тур 26 Травня Група F 20:50 3 ПБФ VS Бригантина
5 тур 27 Травня Група F 09:10 1 Partstore VS AFC STAFF+
5 тур 27 Травня Група А 09:30 3 Парі-Матч VS «Любі Друзі»
5 тур 27 Травня Група B 10:00 1 2D VS Інтергал-Буд
5 тур 27 Травня Група F 10:25 3 Underdog VS Оболонь
6 тур 27 Травня Ліга Silver 10:50 1 Playtika VS FC Messa
6 тур 27 Травня Ліга Silver 11:15 3 «Скіф» VS FC Phoenix
6 тур 27 Травня Ліга Silver 11:40 1 БФ "Товариство разом за життя" VS КБТ
6 тур 27 Травня Ліга Gold 12:05 3 ФК Донецк VS FC Milky Dogs
6 тур 27 Травня Вища ліга 12:30 1 A.F.C Svyatosh VS FC Olymp
6 тур 27 Травня Ліга Gold 12:55 3 Ikarus VS ФК Фаворит
5 тур 27 Травня Група E 13:20 1 «Прем’єр Палац» VS МФК "Рваний Кед"
5 тур 27 Травня Група А 13:45 3 S.K.I.L.L. VS МФК "Рух"
5 тур 27 Травня Група E 14:10 1 FC Binotel VS Мустанг
6 тур 27 Травня Ліга Silver 14:35 3 Ajax VS MFC Ataman
6 тур 27 Травня Ліга Gold 15:00 1 Rocket Power VS МФК «Горняк»
6 тур 27 Травня Ліга Silver 15:25 3 AFC San Grano VS ФК Авіаліга
6 тур 27 Травня Ліга Gold 15:50 1 AFC Miners VS «Бандерлона»
6 тур 27 Травня Ліга Silver 16:15 3 «Ф-Енерджі» VS АФК «Хунта»
6 тур 27 Травня Суперліга 16:40 1 «Укрелітцентр» VS FC Soccer
6 тур 27 Травня Суперліга 17:05 3 Перун VS AFC Staff
6 тур 27 Травня Ліга Gold 17:30 1 Atletico VS VUSO
6 тур 27 Травня Вища ліга 17:55 3 Generals VS «Віді-трейд»
6 тур 27 Травня Вища ліга 18:20 1 Eldorado VS FC Talisman
6 тур 27 Травня Суперліга 18:45 3 Profit VS FC Sorry Бабушка
6 тур 27 Травня Ліга Gold 19:10 1 WinWinCars VS TURBO
6 тур 27 Травня Суперліга 19:35 3 АФК «Миротворець» VS MFC Donbasenergo
6 тур 27 Травня Вища ліга 20:00 1 FC Vtoris+ VS Playtech
6 тур 27 Травня Вища ліга 20:25 3 ФК «Троя» VS «Миротворець NewSchool»
6 тур 27 Травня Суперліга 20:50 1 Фокстрот VS «Ібіс»
6 тур 27 Травня Суперліга 21:15 3 FC Vtoris VS FC Dragons
6 тур 27 Травня Вища ліга 21:40 1 Wolves VS Rastafari
6 тур 02 Червня Група E 12:55 1 BarbershopGC VS V.S.P
6 тур 02 Червня Група E 13:20 3 «Прем’єр Палац» VS «Шулявка Юнайтед»
6 тур 02 Червня Група C 13:45 1 FC Pegas VS AFC EVRAZTRADE
6 тур 02 Червня Група C 14:10 3 AVIS VS Центральний офіс
6 тур 02 Червня Група D 14:35 1 Check Point VS Park Lakers Team
6 тур 02 Червня Група D 15:00 3 ФК Фурніком VS ФК Металлист-Киев
6 тур 02 Червня Група D 15:25 1 «Маттерхорн» VS Medium Tactics
6 тур 02 Червня Група D 15:50 3 ФК Талан VS ФК Кварцит
6 тур 02 Червня Група C 16:15 1 FC Warriors VS «Дракони»
6 тур 02 Червня Група D 16:40 3 Крилья Донбасса VS Никос
6 тур 02 Червня Група B 17:05 1 OLX B2B VS НПУ "Десна"
6 тур 02 Червня Група B 17:30 3 Deportivo VS Materialise
6 тур 02 Червня Група E 17:55 1 Hammers VS FC Binotel
6 тур 02 Червня Група F 18:20 3 Partstore VS ПБФ
6 тур 02 Червня Група C 18:45 1 АФК НК VS MFC Athletic
6 тур 02 Червня Група F 19:10 3 AFC STAFF+ VS Оболонь
6 тур 02 Червня Група B 19:35 1 МФК Филлер VS FC DOMINUS
2 тур 02 Червня Ліга Gold 20:00 3 WinWinCars VS Ikarus
6 тур 03 Червня Група E 10:00 1 Мустанг VS Sharks
6 тур 03 Червня Група E 10:25 3 МФК "Рваний Кед" VS FC Goodfellas
7 тур 03 Червня Ліга Silver 10:50 1 FC Messa VS БФ "Товариство разом за життя"
7 тур 03 Червня Ліга Gold 11:15 3 FC Milky Dogs VS Atletico
7 тур 03 Червня Ліга Silver 11:40 1 ФК Авіаліга VS «Скіф»
7 тур 03 Червня Ліга Gold 12:05 3 «Бандерлона» VS Ikarus
6 тур 03 Червня Група А 12:30 1 FC Getman Kyiv VS S.K.I.L.L.
6 тур 03 Червня Група C 12:55 3 JYSK VS Salateira
7 тур 03 Червня Ліга Silver 13:20 1 FC Phoenix VS «Ф-Енерджі»
7 тур 03 Червня Ліга Silver 13:45 3 MFC Ataman VS AFC San Grano
7 тур 03 Червня Ліга Gold 14:10 1 МФК «Горняк» VS AFC Miners
7 тур 03 Червня Вища ліга 14:35 3 FC Olymp VS Generals
7 тур 03 Червня Ліга Silver 15:00 1 КБТ VS Ajax
7 тур 03 Червня Ліга Gold 15:25 3 TURBO VS Rocket Power
7 тур 03 Червня Ліга Silver 15:50 1 АФК «Хунта» VS Playtika
7 тур 03 Червня Ліга Gold 16:15 3 VUSO VS WinWinCars
7 тур 03 Червня Ліга Gold 16:40 1 ФК Фаворит VS ФК Донецк
7 тур 03 Червня Суперліга 17:05 3 FC Sorry Бабушка VS АФК «Миротворець»
7 тур 03 Червня Вища ліга 17:30 1 FC Talisman VS A.F.C Svyatosh
7 тур 03 Червня Суперліга 17:55 3 MFC Donbasenergo VS «Укрелітцентр»
7 тур 03 Червня Вища ліга 18:20 1 «Миротворець NewSchool» VS Eldorado
7 тур 03 Червня Суперліга 18:45 3 «Ібіс» VS Перун
7 тур 03 Червня Вища ліга 19:10 1 Playtech VS ФК «Троя»
7 тур 03 Червня Суперліга 19:35 3 AFC Staff VS Profit
7 тур 03 Червня Суперліга 20:00 1 FC Soccer VS FC Vtoris
7 тур 03 Червня Суперліга 20:25 3 FC Dragons VS Фокстрот
7 тур 03 Червня Вища ліга 20:50 1 «Віді-трейд» VS Wolves
7 тур 03 Червня Вища ліга 21:15 3 Rastafari VS FC Vtoris+
6 тур 03 Червня Група F 21:40 1 МаксБудЕнерго VS Underdog
7 тур 09 Червня Група E 13:20 3 FC Goodfellas VS BarbershopGC
7 тур 09 Червня Група E 13:45 1 FC Binotel VS «Прем’єр Палац»
7 тур 09 Червня Група C 14:10 3 Центральний офіс VS JYSK
7 тур 09 Червня Група F 14:35 1 ПБФ VS AFC STAFF+
7 тур 09 Червня Група D 15:00 3 Park Lakers Team VS ФК Фурніком
7 тур 09 Червня Група D 15:25 1 ФК Кварцит VS Крилья Донбасса
7 тур 09 Червня Група C 15:50 3 AFC EVRAZTRADE VS FC Warriors
7 тур 09 Червня Група D 16:15 1 ФК Металлист-Киев VS «Маттерхорн»
7 тур 09 Червня Група D 16:40 3 Medium Tactics VS ФК Талан
7 тур 09 Червня Група D 17:05 1 Никос VS Check Point
7 тур 09 Червня Група C 17:30 3 MFC Athletic VS AVIS
7 тур 09 Червня Група B 17:55 1 НПУ "Десна" VS Deportivo
7 тур 09 Червня Група B 18:20 3 Materialise VS Інтергал-Буд
7 тур 09 Червня Група E 18:45 1 Sharks VS Hammers
7 тур 09 Червня Група C 19:10 3 «Дракони» VS АФК НК
7 тур 09 Червня Група B 19:35 1 FC DOMINUS VS OLX B2B
7 тур 10 Червня Група F 09:10 1 Underdog VS Mustang Taxi
7 тур 10 Червня Група А 09:35 3 S.K.I.L.L. VS Restorator
7 тур 10 Червня Група E 10:00 1 «Шулявка Юнайтед» VS МФК "Рваний Кед"
7 тур 10 Червня Група E 10:25 3 V.S.P VS Мустанг
7 тур 10 Червня Група А 10:50 1 МФК "Рух" VS FC Getman Kyiv
8 тур 10 Червня Ліга Silver 11:15 3 «Скіф» VS MFC Ataman
8 тур 10 Червня Ліга Silver 11:40 1 Ajax VS FC Messa
8 тур 10 Червня Ліга Gold 12:05 3 Ikarus VS МФК «Горняк»
8 тур 10 Червня Ліга Gold 12:30 1 WinWinCars VS FC Milky Dogs
8 тур 10 Червня Ліга Silver 12:55 3 БФ "Товариство разом за життя" VS АФК «Хунта»
8 тур 10 Червня Вища ліга 13:20 1 Wolves VS FC Olymp
7 тур 10 Червня Група C 13:45 3 Salateira VS FC Pegas
8 тур 10 Червня Ліга Silver 14:10 1 «Ф-Енерджі» VS Playtika
8 тур 10 Червня Ліга Silver 14:35 3 AFC San Grano VS КБТ
8 тур 10 Червня Ліга Silver 15:00 1 FC Phoenix VS ФК Авіаліга
8 тур 10 Червня Ліга Gold 15:25 3 ФК Фаворит VS «Бандерлона»
8 тур 10 Червня Вища ліга 15:50 1 A.F.C Svyatosh VS Generals
8 тур 10 Червня Ліга Gold 16:15 3 AFC Miners VS TURBO
8 тур 10 Червня Ліга Gold 16:40 1 Rocket Power VS VUSO
8 тур 10 Червня Суперліга 17:05 3 Перун VS FC Dragons
8 тур 10 Червня Вища ліга 17:30 1 Eldorado VS Playtech
8 тур 10 Червня Суперліга 17:55 3 «Укрелітцентр» VS FC Sorry Бабушка
8 тур 10 Червня Вища ліга 18:20 1 FC Vtoris+ VS «Віді-трейд»
8 тур 10 Червня Суперліга 18:45 3 Profit VS «Ібіс»
8 тур 10 Червня Вища ліга 19:10 1 FC Talisman VS «Миротворець NewSchool»
8 тур 10 Червня Суперліга 19:35 3 FC Vtoris VS Фокстрот
8 тур 10 Червня Ліга Gold 20:00 1 ФК Донецк VS Atletico
8 тур 10 Червня Суперліга 20:25 3 АФК «Миротворець» VS AFC Staff
8 тур 10 Червня Вища ліга 20:50 1 ФК «Троя» VS Rastafari
8 тур 10 Червня Суперліга 21:15 3 FC Soccer VS MFC Donbasenergo
7 тур 10 Червня Група F 21:40 1 Оболонь VS МаксБудЕнерго
8 тур 16 Червня Група E 12:55 1 «Шулявка Юнайтед» VS FC Binotel
8 тур 16 Червня Група E 13:20 3 «Прем’єр Палац» VS Sharks
8 тур 16 Червня Група E 13:45 1 Hammers VS V.S.P
8 тур 16 Червня Група D 14:10 3 Крилья Донбасса VS Medium Tactics
8 тур 16 Червня Група D 14:35 1 ФК Талан VS ФК Металлист-Киев
8 тур 16 Червня Група C 15:00 3 FC Pegas VS Центральний офіс
8 тур 16 Червня Група D 15:25 1 «Маттерхорн» VS Park Lakers Team
8 тур 16 Червня Група D 15:50 3 Check Point VS ФК Фурніком
8 тур 16 Червня Група C 16:15 1 AVIS VS JYSK
8 тур 16 Червня Група D 16:40 3 Никос VS ФК Кварцит
8 тур 16 Червня Група C 17:05 1 MFC Athletic VS «Дракони»
8 тур 16 Червня Група B 17:30 3 Інтергал-Буд VS НПУ "Десна"
8 тур 16 Червня Група B 17:55 1 OLX B2B VS Deportivo
8 тур 16 Червня Група B 18:20 3 AFC Troya VS Materialise
8 тур 16 Червня Група C 18:45 1 АФК НК VS AFC EVRAZTRADE
8 тур 16 Червня Група C 19:10 3 FC Warriors VS Salateira
8 тур 16 Червня Група E 19:35 1 Мустанг VS FC Goodfellas
8 тур 16 Червня Група F 20:00 3 Mustang Taxi VS Оболонь
8 тур 16 Червня Група F 20:25 1 Бригантина VS Underdog
8 тур 17 Червня Група E 09:35 3 МФК "Рваний Кед" VS BarbershopGC
8 тур 17 Червня Група А 10:00 1 «Любі Друзі» VS S.K.I.L.L.
8 тур 17 Червня Група А 10:25 3 ФК ВИЯР VS FC Getman Kyiv
9 тур 17 Червня Ліга Silver 10:50 1 Playtika VS БФ "Товариство разом за життя"
9 тур 17 Червня Ліга Silver 11:15 3 КБТ VS «Скіф»
9 тур 17 Червня Ліга Gold 11:40 1 FC Milky Dogs VS Rocket Power
9 тур 17 Червня Ліга Silver 12:05 3 FC Messa VS AFC San Grano
9 тур 17 Червня Ліга Gold 12:30 1 TURBO VS Ikarus
9 тур 17 Червня Ліга Silver 12:55 3 АФК «Хунта» VS Ajax
9 тур 17 Червня Вища ліга 13:20 1 FC Olymp VS FC Vtoris+
9 тур 17 Червня Ліга Silver 13:45 3 MFC Ataman VS FC Phoenix
9 тур 17 Червня Ліга Gold 14:10 1 МФК «Горняк» VS ФК Фаворит
9 тур 17 Червня Ліга Silver 14:35 3 ФК Авіаліга VS «Ф-Енерджі»
8 тур 17 Червня Група А 15:00 1 Restorator VS МФК "Рух"
8 тур 17 Червня Група F 15:25 3 AFC STAFF+ VS МаксБудЕнерго
9 тур 17 Червня Ліга Gold 15:50 1 Atletico VS WinWinCars
9 тур 17 Червня Ліга Gold 16:15 3 VUSO VS AFC Miners
9 тур 17 Червня Суперліга 16:40 1 AFC Staff VS «Укрелітцентр»
9 тур 17 Червня Суперліга 17:05 3 Фокстрот VS Перун
9 тур 17 Червня Вища ліга 17:30 1 Playtech VS FC Talisman
9 тур 17 Червня Вища ліга 17:55 3 Rastafari VS Eldorado
9 тур 17 Червня Вища ліга 18:20 1 Generals VS Wolves
9 тур 17 Червня Вища ліга 18:45 3 «Віді-трейд» VS ФК «Троя»
9 тур 17 Червня Вища ліга 19:10 1 «Миротворець NewSchool» VS A.F.C Svyatosh
9 тур 17 Червня Суперліга 19:35 3 FC Dragons VS Profit
9 тур 17 Червня Ліга Gold 20:00 1 «Бандерлона» VS ФК Донецк
9 тур 17 Червня Суперліга 20:25 3 «Ібіс» VS АФК «Миротворець»
9 тур 17 Червня Суперліга 20:50 1 FC Sorry Бабушка VS FC Soccer
9 тур 17 Червня Суперліга 21:15 3 MFC Donbasenergo VS FC Vtoris
2 тур 17 Червня Суперліга 21:45 1 «Ібіс» VS FC Sorry Бабушка
9 тур 23 Червня Група E 13:45 1 Sharks VS «Шулявка Юнайтед»
9 тур 23 Червня Група E 14:10 3 V.S.P VS «Прем’єр Палац»
9 тур 23 Червня Група C 14:35 1 AFC EVRAZTRADE VS MFC Athletic
9 тур 23 Червня Група А 15:00 3 МФК "Рух" VS «Любі Друзі»
9 тур 23 Червня Група D 15:25 1 ФК Кварцит VS Check Point
9 тур 23 Червня Група C 15:50 3 «Дракони» VS AVIS
9 тур 23 Червня Група D 16:15 1 ФК Металлист-Киев VS Крилья Донбасса
9 тур 23 Червня Група C 16:40 3 Центральний офіс VS FC Warriors
9 тур 23 Червня Група D 17:05 1 ФК Фурніком VS «Маттерхорн»
9 тур 23 Червня Група D 17:30 3 Medium Tactics VS Никос
9 тур 23 Червня Група D 17:55 1 Park Lakers Team VS ФК Талан
9 тур 23 Червня Група C 18:20 3 JYSK VS FC Pegas
9 тур 23 Червня Група B 18:45 1 Materialise VS МФК Филлер
9 тур 23 Червня Група B 19:10 3 Deportivo VS Інтергал-Буд
9 тур 23 Червня Група E 19:35 1 FC Goodfellas VS Hammers
9 тур 23 Червня Група B 20:00 3 НПУ "Десна" VS AFC Troya
9 тур 23 Червня Група C 20:25 1 Salateira VS АФК НК
9 тур 23 Червня Група F 20:50 3 Оболонь VS Бригантина
9 тур 24 Червня Група F 09:35 3 Underdog VS Partstore
9 тур 24 Червня Група E 10:00 1 FC Binotel VS МФК "Рваний Кед"
9 тур 24 Червня Група E 10:25 3 BarbershopGC VS Мустанг
9 тур 24 Червня Група А 10:50 1 FC Getman Kyiv VS Restorator
10 тур 24 Червня Ліга Gold 11:15 3 AFC Miners VS FC Milky Dogs
10 тур 24 Червня Ліга Silver 11:40 1 «Скіф» VS FC Messa
10 тур 24 Червня Ліга Silver 12:05 3 «Ф-Енерджі» VS БФ "Товариство разом за життя"
10 тур 24 Червня Вища ліга 12:30 1 ФК «Троя» VS FC Olymp
10 тур 24 Червня Ліга Silver 12:55 3 ФК Авіаліга VS MFC Ataman
10 тур 24 Червня Ліга Gold 13:20 1 «Бандерлона» VS МФК «Горняк»
10 тур 24 Червня Ліга Silver 13:45 3 Ajax VS Playtika
10 тур 24 Червня Ліга Silver 14:10 1 AFC San Grano VS АФК «Хунта»
10 тур 24 Червня Ліга Silver 14:35 3 FC Phoenix VS КБТ
10 тур 24 Червня Ліга Gold 15:00 1 Rocket Power VS Atletico
10 тур 24 Червня Ліга Gold 15:25 3 ФК Фаворит VS TURBO
10 тур 24 Червня Ліга Gold 15:50 1 Ikarus VS VUSO
10 тур 24 Червня Ліга Gold 16:15 3 ФК Донецк VS WinWinCars
10 тур 24 Червня Вища ліга 16:40 1 «Миротворець NewSchool» VS Playtech
10 тур 24 Червня Суперліга 17:05 3 MFC Donbasenergo VS FC Sorry Бабушка
10 тур 24 Червня Вища ліга 17:30 1 Eldorado VS «Віді-трейд»
10 тур 24 Червня Суперліга 17:55 3 АФК «Миротворець» VS FC Dragons
10 тур 24 Червня Вища ліга 18:20 1 FC Vtoris+ VS Generals
10 тур 24 Червня Вища ліга 18:45 3 FC Talisman VS Rastafari
10 тур 24 Червня Суперліга 19:10 1 Profit VS Фокстрот
10 тур 24 Червня Суперліга 19:35 3 FC Vtoris VS Перун
10 тур 24 Червня Суперліга 20:00 1 FC Soccer VS AFC Staff
10 тур 24 Червня Суперліга 20:25 3 «Укрелітцентр» VS «Ібіс»
10 тур 24 Червня Вища ліга 20:50 1 A.F.C Svyatosh VS Wolves
9 тур 24 Червня Група F 21:15 3 МаксБудЕнерго VS Mustang Taxi
9 тур 24 Червня Група А 21:40 1 S.K.I.L.L. VS AFC Sparta
11 тур 01 Липня Ліга Silver 11:40 1 АФК «Хунта» VS «Скіф»
11 тур 01 Липня Ліга Gold 12:05 3 FC Milky Dogs VS Ikarus
11 тур 01 Липня Ліга Silver 12:30 1 FC Messa VS FC Phoenix
11 тур 01 Липня Ліга Silver 12:55 3 Playtika VS AFC San Grano
11 тур 01 Липня Ліга Gold 13:20 1 Atletico VS AFC Miners
11 тур 01 Липня Ліга Silver 13:45 3 БФ "Товариство разом за життя" VS Ajax
11 тур 01 Липня Вища ліга 14:10 1 FC Olymp VS Eldorado
11 тур 01 Липня Ліга Silver 14:35 3 КБТ VS ФК Авіаліга
11 тур 01 Липня Ліга Silver 15:00 1 MFC Ataman VS «Ф-Енерджі»
11 тур 01 Липня Ліга Gold 15:25 3 TURBO VS «Бандерлона»
11 тур 01 Липня Вища ліга 15:50 1 Generals VS ФК «Троя»
11 тур 01 Липня Вища ліга 16:15 3 «Віді-трейд» VS FC Talisman
11 тур 01 Липня Вища ліга 16:40 1 Playtech VS A.F.C Svyatosh
11 тур 01 Липня Ліга Gold 17:05 3 WinWinCars VS Rocket Power
11 тур 01 Липня Суперліга 17:30 1 Фокстрот VS АФК «Миротворець»
11 тур 01 Липня Ліга Gold 17:55 3 VUSO VS ФК Фаворит
11 тур 01 Липня Вища ліга 18:20 1 Rastafari VS «Миротворець NewSchool»
11 тур 01 Липня Суперліга 18:45 3 AFC Staff VS MFC Donbasenergo
11 тур 01 Липня Суперліга 19:10 1 Перун VS Profit
11 тур 01 Липня Суперліга 19:35 3 FC Sorry Бабушка VS FC Vtoris
11 тур 01 Липня Ліга Gold 20:00 1 МФК «Горняк» VS ФК Донецк
11 тур 01 Липня Суперліга 20:25 3 FC Dragons VS «Укрелітцентр»
11 тур 01 Липня Вища ліга 20:50 1 Wolves VS FC Vtoris+
11 тур 01 Липня Суперліга 21:15 3 «Ібіс» VS FC Soccer
11 тур 01 Липня Суперліга 21:15 3 «Ібіс» VS FC Soccer