Календар матчів міста
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
Olympia Sport Полиграфия Фаворит Спорт Колонки
Фаворит Спорт SELECT Футбол Vuso
Eldorado Европав

Sharks 0:5 «Шулявка Юнайтед» V.S.P 0:5 «Прем’єр Палац» AFC EVRAZTRADE 1:2 MFC Athletic МФК "Рух" 10:1 «Любі Друзі» ФК Кварцит 3:6 Check Point «Дракони» 4:2 AVIS ФК Металлист-Киев 1:9 Крилья Донбасса Центральний офіс 5:0 FC Warriors ФК Фурніком 0:5 «Маттерхорн» Medium Tactics 4:3 Никос Park Lakers Team 2:5 ФК Талан JYSK 6:7 FC Pegas FC Goodfellas 0:6 Hammers Deportivo 1:0 Інтергал-Буд Salateira 2:4 АФК НК НПУ "Десна" 5:5 ФК "Joga Bonito" Оболонь 5:0 Бригантина


Таблиця

і о
1УКРЕЛИТЦЕНТР (Київ)922
2ПРОФКОМ (Київ)919
3ТЕЛЕКАНАЛ ФУТБОЛ 1,2 (Київ)917
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Вовнянко 7 22 3.14
2 Ключук 7 20 2.86
3 Місюра 7 12 1.71
дивитись

Дискваліфікація

1 Ключук Сергій
дивитись

Тур Дата Ліга Час Поле Матч
9 тур 24 Червня Група B 09:10 1 2D VS OLX B2B
9 тур 24 Червня Група F 09:35 3 Underdog VS Partstore
9 тур 24 Червня Група E 10:00 1 FC Binotel VS МФК "Рваний Кед"
9 тур 24 Червня Група E 10:25 3 BarbershopGC VS Мустанг
9 тур 24 Червня Група А 10:50 1 FC Getman Kyiv VS Restorator
10 тур 24 Червня Ліга Gold 11:15 3 AFC Miners VS FC Milky Dogs
10 тур 24 Червня Ліга Silver 11:40 1 «Скіф» VS FC Messa
10 тур 24 Червня Ліга Silver 12:05 3 «Ф-Енерджі» VS БФ "Товариство разом за життя"
10 тур 24 Червня Вища ліга 12:30 1 ФК «Троя» VS FC Olymp
10 тур 24 Червня Ліга Silver 12:55 3 ФК Авіаліга VS MFC Ataman
10 тур 24 Червня Ліга Gold 13:20 1 «Бандерлона» VS МФК «Горняк»
10 тур 24 Червня Ліга Silver 13:45 3 Ajax VS Playtika
10 тур 24 Червня Ліга Silver 14:10 1 AFC San Grano VS АФК «Хунта»
10 тур 24 Червня Ліга Silver 14:35 3 FC Phoenix VS КБТ
10 тур 24 Червня Ліга Gold 15:00 1 Rocket Power VS Atletico
10 тур 24 Червня Ліга Gold 15:25 3 ФК Фаворит VS TURBO
10 тур 24 Червня Ліга Gold 15:50 1 Ikarus VS VUSO
10 тур 24 Червня Ліга Gold 16:15 3 ФК Донецк VS WinWinCars
10 тур 24 Червня Вища ліга 16:40 1 «Миротворець NewSchool» VS Playtech
10 тур 24 Червня Суперліга 17:05 3 MFC Donbasenergo VS FC Sorry Бабушка
10 тур 24 Червня Вища ліга 17:30 1 Eldorado VS «Віді-трейд»
10 тур 24 Червня Суперліга 17:55 3 АФК «Миротворець» VS FC Dragons
10 тур 24 Червня Вища ліга 18:20 1 FC Vtoris+ VS Generals
10 тур 24 Червня Вища ліга 18:45 3 FC Talisman VS Rastafari
10 тур 24 Червня Суперліга 19:10 1 Profit VS Фокстрот
10 тур 24 Червня Суперліга 19:35 3 FC Vtoris VS Перун
10 тур 24 Червня Суперліга 20:00 1 FC Soccer VS AFC Staff
10 тур 24 Червня Суперліга 20:25 3 «Укрелітцентр» VS «Ібіс»
10 тур 24 Червня Вища ліга 20:50 1 A.F.C Svyatosh VS Wolves
9 тур 24 Червня Група F 21:15 3 МаксБудЕнерго VS Mustang Taxi
9 тур 24 Червня Група А 21:40 1 S.K.I.L.L. VS AFC Sparta
11 тур 01 Липня Ліга Silver 11:40 1 АФК «Хунта» VS «Скіф»
11 тур 01 Липня Ліга Gold 12:05 3 FC Milky Dogs VS Ikarus
11 тур 01 Липня Ліга Silver 12:30 1 FC Messa VS FC Phoenix
11 тур 01 Липня Ліга Silver 12:55 3 Playtika VS AFC San Grano
11 тур 01 Липня Ліга Gold 13:20 1 Atletico VS AFC Miners
11 тур 01 Липня Ліга Silver 13:45 3 БФ "Товариство разом за життя" VS Ajax
11 тур 01 Липня Вища ліга 14:10 1 FC Olymp VS Eldorado
11 тур 01 Липня Ліга Silver 14:35 3 КБТ VS ФК Авіаліга
11 тур 01 Липня Ліга Silver 15:00 1 MFC Ataman VS «Ф-Енерджі»
11 тур 01 Липня Ліга Gold 15:25 3 TURBO VS «Бандерлона»
11 тур 01 Липня Вища ліга 15:50 1 Generals VS ФК «Троя»
11 тур 01 Липня Вища ліга 16:15 3 «Віді-трейд» VS FC Talisman
11 тур 01 Липня Вища ліга 16:40 1 Playtech VS A.F.C Svyatosh
11 тур 01 Липня Ліга Gold 17:05 3 WinWinCars VS Rocket Power
11 тур 01 Липня Суперліга 17:30 1 Фокстрот VS АФК «Миротворець»
11 тур 01 Липня Ліга Gold 17:55 3 VUSO VS ФК Фаворит
11 тур 01 Липня Вища ліга 18:20 1 Rastafari VS «Миротворець NewSchool»
11 тур 01 Липня Суперліга 18:45 3 AFC Staff VS MFC Donbasenergo
11 тур 01 Липня Суперліга 19:10 1 Перун VS Profit
11 тур 01 Липня Суперліга 19:35 3 FC Sorry Бабушка VS FC Vtoris
11 тур 01 Липня Ліга Gold 20:00 1 МФК «Горняк» VS ФК Донецк
11 тур 01 Липня Суперліга 20:25 3 FC Dragons VS «Укрелітцентр»
11 тур 01 Липня Вища ліга 20:50 1 Wolves VS FC Vtoris+
11 тур 01 Липня Суперліга 21:15 3 «Ібіс» VS FC Soccer