Календар матчів міста
Полиграфия Европав Футбол Кубки

ФК Фаворит 1:6 Перун SPARTA 0:12 Linevich Group «Укрелітцентр» 0:1 АФК «Хунта» FC Getman Kyiv 4:4 Olymp ФК «Талан PC» 7:3 FC Vtoris МФК «Парма» 3:6 АФК НК ФК «Талан» 0:5 Playtech FC Sorry Бабушка 5:2 Talisman «Миротворець NewSchool» 2:2 MFC Donbasenergo Generals 3:5 ФК «Троя» АФК «Миротворець» 3:2 Bravo+ ST Wood 5:4 «Гетьман 30+» АФК «Хунта XXX» 3:7 «Універсал» «Миротворець OldBoys» 2:3 «Фокстрот ГК» Бригантина 3:1 ST Wood


Таблиця

і о
1УКРЕЛИТЦЕНТР (Київ)922
2ПРОФКОМ (Київ)919
3ТЕЛЕКАНАЛ ФУТБОЛ 1,2 (Київ)917
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Вовнянко 7 22 3.14
2 Ключук 7 20 2.86
3 Мисюра 7 12 1.71
дивитись

Дискваліфікація

1 Ключук Сергей
дивитись
Тур Дата Ліга Час Поле Матч
9 тур 25 Червня Відбірковий етап група А 10:00 1 Underdog VS «Ф-Енерджі»
9 тур 25 Червня Відбірковий етап група B 10:00 2 MFC Athletic VS Spice
9 тур 25 Червня Відбірковий етап група А 10:50 1 Dresdner VS AFC San Grano
9 тур 25 Червня Відбірковий етап група E 10:50 2 FC Pegas VS «Скіф»
9 тур 25 Червня Відбірковий етап група А 11:40 1 MFC Ataman VS Salateira
9 тур 25 Червня Відбірковий етап група B 11:40 2 «Гермес» VS VUSO
9 тур 25 Червня Відбірковий етап група B 12:30 2 FC Messa VS Rastafari
9 тур 25 Червня Відбірковий етап група А 12:30 1 FC Phoenix VS «Шулявка Юнайтед»
9 тур 25 Червня Відбірковий етап група А 13:20 1 PZU K1 VS СКТ "Глобус"-Axxon
9 тур 25 Червня Відбірковий етап група B 13:20 2 «Маттерхорн» VS PTG
9 тур 25 Червня Відбірковий етап група C 14:10 1 «Бандерлона» VS «Авентин»
9 тур 25 Червня Відбірковий етап група D 14:10 2 FC Milky Dogs VS «Любі Друзі»
9 тур 25 Червня Відбірковий етап група D 15:00 2 FC Partizan Kyiv VS AFC Bender
9 тур 25 Червня Відбірковий етап група C 15:00 1 AFC Miners VS «Віді-трейд»
9 тур 25 Червня Відбірковий етап група C 15:50 1 «МаксБудЕнерго» VS Restorator
9 тур 25 Червня Відбірковий етап група D 15:50 2 Wolves VS AFC Staff
9 тур 25 Червня Відбірковий етап група C 16:40 1 Hammers VS FC Warriors
9 тур 25 Червня Відбірковий етап група D 16:40 2 FC Vtoris+ VS «Атлант»
9 тур 25 Червня Відбірковий етап група D 17:30 2 «Прем’єр Палац» VS АФК «Хунта NEXT»
9 тур 25 Червня Відбірковий етап група C 17:30 1 S.K.I.L.L. VS КБТ
9 тур 25 Червня Відбірковий етап група E 18:20 1 FC Atletico VS Friends Club
9 тур 25 Червня Відбірковий етап група E 18:20 2 Rocket Power VS Playtika
9 тур 25 Червня Відбірковий етап група E 19:10 1 Cash Point VS «Легіон»
9 тур 25 Червня Відбірковий етап група B 19:10 2 МФК «Горняк» VS Ajax
9 тур 25 Червня Відбірковий етап група E 20:00 1 Unity VS ФК «Бортничі»
9 тур 25 Червня Суперліга 20:00 2 «Ібіс» VS «Фокстрот ГК»