Календар матчів міста
Футбол Колонки Полиграфия Фоктрот
Европав Поле Киев

Uptown 0:6 ДФК Славные парни MFC Athletic 4:7 РСК Флагман Atletico 6:3 «Авентин» LP Team 2:7 Монолит-ST Wood Петарда 9:1 Unity АФК НК 5:5 ФТ Геркулес ФК Донецк 3:1 Restorator Hurricane 1:16 ФК Одесcа V.S.P 13:4 ФК Металлист-Киев ФК Авіаліга 2:2 Торнадо Київ Біо Клімат 4:11 AFC Sparta AFC Lazio 3:1 «Шулявка Юнайтед» Partstore 13:1 Salateira «Прем’єр Палац» 13:2 Closer United Ан Нур 6:5 Дружба УкрЕлітЦентр 2 3:3 БФ "Товариство разом за життя" Мустанг 7:4 Оболонь FC Wings 3:1 Телеканал Футбол 1,2 SC Olympia Sport 3:7 TURBO АФК «Хунта NEXT» 3:2 Granda KFC Leon 8:1 "Миротворець OldBoys" СНВ 5:5 Кристал Cash Point 8:0 FC DOMINUS Ikarus 7:1 Казакі WinWinCars 8:4 AFC Troya ПБФ 3:4 Underdog «Бандерлона» 3:5 FC Milky Dogs МФК «Горняк» 8:6 FC Pegas S.K.I.L.L. 4:3 МФК Филлер Dresdner 9:3 MFC Ataman «Любі Друзі» 1:5 КБТ «Маттерхорн» 1:4 AFC Miners AFC Staff 2:1 FC Olymp Playtika 3:5 Wolves «Ф-Енерджі» 4:7 Перун FC Warriors 4:2 FC Messa «Скіф» 1:1 ST Wood Ajax 5:8 Rocket Power AFC San Grano 3:3 A.F.C Svyatosh «Hermes» 3:3 FC Phoenix ФК Фаворит 3:5 Hammers VUSO 7:1 AFC Bender ФК Донбас+ 1:5 «Укрелітцентр» Ciklum 1:5 FC Dragons «Ібіс» 3:5 FC Sorry Бабушка ФК «Троя» 7:6 FC Vtoris+ Bravo+ 5:3 АФК «Миротворець» «Віді-трейд» 7:2 ФК Талан «Миротворець NewSchool» 3:4 АФК «Хунта» Generals 5:0 Breeze «Фокстрот ГК» 2:9 FC Vtoris Бригантина 2:5 Rastafari


Таблиця

і о
1УКРЕЛИТЦЕНТР (Київ)922
2ПРОФКОМ (Київ)919
3ТЕЛЕКАНАЛ ФУТБОЛ 1,2 (Київ)917
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Вовнянко 7 22 3.14
2 Ключук 7 20 2.86
3 Мисюра 7 12 1.71
дивитись

Дискваліфікація

1 Ключук Сергей
дивитись


Тур Дата Ліга Час Поле Матч
2 тур 16 Грудня Ліга перспективи Відбірковий етап Група A 14:30 3 Uptown VS LP Team
8 тур 16 Грудня Відбірковий етап група А 14:45 2 РСК Флагман VS АФК «Хунта NEXT»
8 тур 16 Грудня Відбірковий етап група D 15:10 1 Closer United VS TURBO
2 тур 16 Грудня Ліга перспективи Відбірковий етап Група A 15:15 3 ДФК Славные парни VS Монолит-ST Wood
8 тур 16 Грудня Відбірковий етап група B 15:35 2 Restorator VS Київ Біо Клімат
8 тур 16 Грудня Відбірковий етап група C 16:00 1 AFC Troya VS Hurricane
2 тур 16 Грудня Ліга перспективи Відбірковий етап Група B 16:00 3 V.S.P VS Ан Нур
8 тур 16 Грудня Відбірковий етап група А 16:25 2 Кристал VS «Авентин»
8 тур 16 Грудня Відбірковий етап група А 16:50 1 СНВ VS ПБФ
2 тур 16 Грудня Ліга перспективи Відбірковий етап Група B 16:50 3 ФК Металлист-Киев VS Дружба
8 тур 16 Грудня Відбірковий етап група C 17:15 2 ФК Одесcа VS Мустанг
8 тур 16 Грудня Відбірковий етап група D 17:40 1 МФК Филлер VS ФК Авіаліга
2 тур 16 Грудня Ліга перспективи Відбірковий етап Група С 17:40 3 Телеканал Футбол 1,2 VS «Шулявка Юнайтед»
8 тур 16 Грудня Відбірковий етап група C 18:05 2 Salateira VS Unity
8 тур 16 Грудня Відбірковий етап група D 18:30 1 «Прем’єр Палац» VS УкрЕлітЦентр 2
2 тур 16 Грудня Ліга перспективи Відбірковий етап Група D 18:30 3 КЗПТО VS АФК НК
8 тур 16 Грудня Відбірковий етап група А 18:55 2 Granda VS Atletico
8 тур 16 Грудня Відбірковий етап група D 19:20 1 Торнадо VS SC Olympia Sport
2 тур 16 Грудня Ліга перспективи Відбірковий етап Група С 19:20 3 FC Wings VS AFC Lazio
8 тур 16 Грудня Відбірковий етап група C 19:45 2 Оболонь VS Петарда
8 тур 16 Грудня Відбірковий етап група B 20:10 1 FC DOMINUS VS Казакі
2 тур 16 Грудня Ліга перспективи Відбірковий етап Група D 20:10 3 Команда 1 VS ФТ Геркулес
8 тур 16 Грудня Відбірковий етап група B 20:35 2 Cash Point VS ФК Донецк
8 тур 16 Грудня Відбірковий етап група B 21:00 1 AFC Sparta VS KFC Leon
8 тур 16 Грудня Відбірковий етап група B 21:25 2 "Миротворець OldBoys" VS Ikarus
2 тур 16 Грудня Ліга перспективи Відбірковий етап Група D 21:45 3 КЗПТО VS Команда 1
1 тур 17 Грудня Відбірковий етап група D 09:40 2 МФК Филлер VS TURBO
8 тур 17 Грудня Ліга Gold (кваліфікація) 10:00 1 FC Milky Dogs VS Rastafari
8 тур 17 Грудня Відбірковий етап група C 10:30 2 Partstore VS WinWinCars
8 тур 17 Грудня Відбірковий етап група А 11:00 1 Underdog VS MFC Athletic
8 тур 17 Грудня Відбірковий етап група D 11:25 2 БФ "Товариство разом за життя" VS S.K.I.L.L.
8 тур 17 Грудня Ліга Silver (кваліфікація) 11:50 1 AFC San Grano VS МФК «Горняк»
8 тур 17 Грудня Ліга Bronze (кваліфікація) 12:15 2 Hammers VS Dresdner
8 тур 17 Грудня Ліга Bronze (кваліфікація) 12:40 1 MFC Ataman VS «Любі Друзі»
8 тур 17 Грудня Ліга Bronze (кваліфікація) 13:05 2 AFC Miners VS Dresdner
8 тур 17 Грудня Ліга Bronze (кваліфікація) 13:30 1 «Маттерхорн» VS ФК Фаворит
8 тур 17 Грудня Ліга Gold (кваліфікація) 13:55 2 Wolves VS «Ф-Енерджі»
8 тур 17 Грудня Ліга Silver (кваліфікація) 14:20 1 FC Pegas VS FC Warriors
8 тур 17 Грудня Вища ліга 14:45 2 Breeze VS FC Olymp
8 тур 17 Грудня Ліга Gold (кваліфікація) 15:10 1 Перун VS «Скіф»
8 тур 17 Грудня Ліга Silver (кваліфікація) 15:35 2 FC Messa VS Ajax
8 тур 17 Грудня Ліга Silver (кваліфікація) 16:00 1 A.F.C Svyatosh VS FC Phoenix
8 тур 17 Грудня Ліга Gold (кваліфікація) 16:25 2 «Бандерлона» VS Playtika
8 тур 17 Грудня Ліга Silver (кваліфікація) 16:50 1 Rocket Power VS «Hermes»
8 тур 17 Грудня Вища ліга 17:15 2 FC Dragons VS «Віді-трейд»
8 тур 17 Грудня Суперліга 17:40 1 «Укрелітцентр» VS «Миротворець NewSchool»
8 тур 17 Грудня Вища ліга 18:05 2 FC Vtoris+ VS AFC Staff
8 тур 17 Грудня Суперліга 18:30 1 АФК «Миротворець» VS «Фокстрот ГК»
8 тур 17 Грудня Ліга Bronze (кваліфікація) 18:55 2 КБТ VS VUSO
8 тур 17 Грудня Суперліга 19:20 1 АФК «Хунта» VS Bravo+
8 тур 17 Грудня Вища ліга 19:45 2 ФК Талан VS ФК «Троя»
8 тур 17 Грудня Суперліга 20:10 1 FC Sorry Бабушка VS FC Vtoris
8 тур 17 Грудня Вища ліга 20:35 2 Generals VS Ciklum
8 тур 17 Грудня Суперліга 21:00 1 «Ібіс» VS ФК Донбас+
8 тур 17 Грудня Ліга Gold (кваліфікація) 21:25 2 ST Wood VS Бригантина
5 тур 24 Грудня Відбірковий етап група C 10:35 2 WinWinCars VS Оболонь
5 тур 25 Грудня Суперліга 15:20 2 Bravo+ VS «Фокстрот ГК»