Команда з мініфутболу
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
Фаворит Спорт Фаворит Спорт Благо Футбол
SELECT Европав Футбольная экипировка Vuso
Вияр Olympia Sport Колонки

BarbershopGC 2:3 AFC San Grano АФК «Хунта» 4:3 Medium Tactics Центральный офис 2:6 «Прем’єр Палац» ФК Фурніком 5:4 Ukrmedias BT-Ukraine 2:9 AFC Evraztrade FC Comfort Life 9:1 AFC Staff+ ПБФ 2:1 FC Kung Lao AFC Start 0:1 FC Goodfellas Abilardo 3:0 ФК Металіст-Київ Vartis 5:5 FC Pegas FC VITSTROY 3:4 Tenders Agromat Partstore 5:0 ФК Фаворит Інтергал-Буд 2:2 КБТ Avis 4:1 AFC Miners АФК Стратегия (Spartan) 3:2 Restorator FC Getman Kyiv 2:3 Хилти FC Unknown 4:1 SC Olympia Sport ФК Талан 1:1 АФК "Миротворець" Никос 7:1 Hammers VUSO 1:4 Агросем MIF 4:6 AFC Sparta «Бандерлона» 4:5 Оболонь TEC VIT EXPORT 3:3 ФК "ВіЯр FC Sporting 3:10 АркадСтрой Комфорт Таун 4:6 MFC Athletic FC Dominus 3:1 FC Milky Dogs Энергия 0:5 АркадСтрой FC Olymp 1:4 Evoplay ЕвроЛогистикУкраина 13:1 Спайс Кемп Coffeelat 1:3 Parimatch Talisman Taxi Healthgroup 2:6 Mustang Taxi МФК "Рух" 2:3 DragonsAutoSchoolTalisman A.F.C Svyatosh 0:2 Wolves Digital Choo 1:4 Славутич FC Sofiya-City 1:4 Фокстрот S.K.I.L.L. 1:3 FC Drive Generals 3:0 FC Sorry Бабушка J. Daniel’s 0:5 Playtech AFC Staff 3:3 FC Vtoris AFC Bender 1:5 Арсенал-17 Перун 3:3 Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району Tokyo 7:2 ФК Благо Carleone-VPK_Group 2:6 «Віді-трейд» ФК Авіаліга 2:3 «Ібіс» Ikarus 1:4 ФК Донецк


Таблиця

і о
1УКРЕЛИТЦЕНТР (Київ)922
2ПРОФКОМ (Київ)919
3ТЕЛЕКАНАЛ ФУТБОЛ 1,2 (Київ)917
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Вовнянко 7 22 3.14
2 Ключук 7 20 2.86
3 Місюра 7 12 1.71
дивитись

Дискваліфікація

1 Ключук Сергій
дивитись




ТЕЛЕКАНАЛ ФУТБОЛ 1,2 (Київ)

Тур Дата Час Поле Матч
9 тур 26 Листопада 11:30 1 АФК San Grano (Київ) 0 : 7 ТЕЛЕКАНАЛ ФУТБОЛ 1,2 (Київ)
8 тур 20 Листопада 11:00 1 ТЕЛЕКАНАЛ ФУТБОЛ 1,2 (Київ) 4 : 5 УКРЕЛИТЦЕНТР (Київ)
7 тур 13 Листопада 14:00 1 ФК ВіКо (Київ) 1 : 1 ТЕЛЕКАНАЛ ФУТБОЛ 1,2 (Київ)
6 тур 06 Листопада 11:00 1 ТЕЛЕКАНАЛ ФУТБОЛ 1,2 (Київ) 6 : 0 Phoenix (Київ)
5 тур 30 Жовтня 11:00 1 ТЕЛЕКАНАЛ ФУТБОЛ 1,2 (Київ) 5 : 3 DIGGERS (Київ)
4 тур 23 Жовтня 10:30 2 FC PEGAS (Київ) 5 : 9 ТЕЛЕКАНАЛ ФУТБОЛ 1,2 (Київ)
3 тур 16 Жовтня 14:00 1 ТЕЛЕКАНАЛ ФУТБОЛ 1,2 (Київ) 4 : 4 PZU K2 (Київ)
2 тур 15 Жовтня 11:00 1 УНИВЕРСАЛ (Київ) 1 : 2 ТЕЛЕКАНАЛ ФУТБОЛ 1,2 (Київ)
1 тур 02 Жовтня 11:00 1 ТЕЛЕКАНАЛ ФУТБОЛ 1,2 (Київ) 5 : 7 ПРОФКОМ (Київ)

2016_osen_D Гіленко Максим Юрійович 1987-01-01 8 8 1
2016_osen_D Місюра Віталій Олександрович 1980-01-01 7 12
2016_osen_D Тимощук Назар Олександрович 1993-02-04 6 6 1
2016_osen_D Середич Микола Романович 1993-01-01 4 3
2016_osen_D Оленковский Максим Вячеславович 1984-11-03 3 3
2016_osen_D Михайлюк Олександр Валерійович 1985-01-01 1 3
2016_osen_D Тимощук Роман Ігорович 1984-01-01 6 2
2016_osen_D Небесник Мирослав Ярославович 1987-01-01 4 2
2016_osen_D Стариков Юра 1900-01-01 3 1
2016_osen_D Ящук Олег 1900-01-01 3 1 1
2016_osen_D Поляков Олександр Сергійович 1982-01-01 7
2016_osen_D Крамар Володимир 1900-01-01 4
2016_osen_D Столярчук Андрей Васильевич 1982-01-01 3
2016_osen_D Вацко Віктор Володимирович 1978-01-01 1
2016_osen_D Сінчук Євген 1900-01-01 1