Команда з мініфутболу
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
Фаворит Спорт Вияр Olympia Sport Футбол
Европав Благо SELECT Vuso
Колонки Фаворит Спорт Футбольная экипировка

AFC Evraztrade 2:1 Jysk КБТ 2:7 Mustang Taxi AFC Bender 6:13 FC Comfort Life ПБФ 3:1 Tenders Agromat МФК «Горняк» 4:3 ФК Фурніком Арсенал-17 6:2 Underdog MFC Athletic 3:4 BarbershopGC АФК «Хунта» 3:3 АФК НК Ukrmedias 1:4 Kyiv United ФК Здвиж 5:6 FC Binotel Zeppelin 0:5 Ф - Енерджи Tokyo 2:1 Vartis Medium Tactics 5:0 ДоброБуд Капітал Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району 4:0 «Бандерлона» AFC San Grano 3:2 НПУ "Десна" Хилти 3:2 ФК Талан FC Unknown 0:0 SC Olympia Sport «Укрелітцентр» 8:1 AFC Spartan FC Dominus 2:3 Avis Никос 5:1 Coffeelat Київ Біо Клімат 1:2 Славутич FC Imperial 5:1 Полк поліції особливого призначення № 2 ГУНП у м. Києві A.F.C Svyatosh 6:2 FC Vtoris+ ФК "ВіЯр 1:2 Оболонь Hammers 2:1 FC Sporting FC Vtoris 2:2 ФК Донецк FC Sorry Бабушка 4:3 FC Breeze FC Olymp 0:2 AFC Staff WinWinCars 2:8 ФК «Троя» АФК «Миротворець» 1:2 «Ібіс» Перун 10:2 Ikarus Фокстрот 1:3 «Віді-трейд» Wolves 5:4 FC Milky Dogs Rastafari 2:1 VUSO МФК Филлер 1:3 Горняк + Інтергал-Буд 4:8 «Дракони»


Таблиця

і о
1УКРЕЛИТЦЕНТР (Київ)922
2ПРОФКОМ (Київ)919
3ТЕЛЕКАНАЛ ФУТБОЛ 1,2 (Київ)917
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Вовнянко 7 22 3.14
2 Ключук 7 20 2.86
3 Місюра 7 12 1.71
дивитись

Дискваліфікація

1 Ключук Сергій
дивитись


Phoenix (Київ)

Тур Дата Час Поле Матч
9 тур 26 Листопада 12:00 1 УКРЕЛИТЦЕНТР (Київ) 5 : 3 Phoenix (Київ)
8 тур 20 Листопада 12:00 1 Phoenix (Київ) 5 : 0 ФК ВіКо (Київ)
7 тур 13 Листопада 12:00 1 Phoenix (Київ) 3 : 1 DIGGERS (Київ)
6 тур 06 Листопада 11:00 1 ТЕЛЕКАНАЛ ФУТБОЛ 1,2 (Київ) 6 : 0 Phoenix (Київ)
2 тур 05 Листопада 14:30 1 ПРОФКОМ (Київ) 6 : 2 Phoenix (Київ)
5 тур 30 Жовтня 11:30 2 Phoenix (Київ) 5 : 10 FC PEGAS (Київ)
4 тур 23 Жовтня 14:00 1 PZU K2 (Київ) 4 : 5 Phoenix (Київ)
3 тур 16 Жовтня 11:00 1 Phoenix (Київ) 5 : 4 УНИВЕРСАЛ (Київ)
1 тур 02 Жовтня 12:00 1 Phoenix (Київ) 6 : 0 АФК San Grano (Київ)

2016_osen_D Заєць Іван Віталійович 1987-02-25 6 1
2016_osen_D Мринський Євген 1900-01-01 6 8 2
2016_osen_D Мельник Олег* 1900-01-01 7 5 1
2016_osen_D Шендрик Євгеній Віталійович 1992-11-24 8 4 1
2016_osen_D Невгодовський Сергій 1989-08-15 7 4 1
2016_osen_D Черкашин Андрей 1900-01-01 7 2 1 1
2016_osen_D Коваленко Денис Володимирович 1990-11-15 4 2
2016_osen_D Ростов Микола Віталійович 1993-03-17 4 1
2016_osen_D Сарана Олександр Володимирович 1989-06-10 8
2016_osen_D Крупка Олександр Васильович 1978-06-12 6
2016_osen_D Лапчинський Тарас Костянтинович 1989-05-27 4
2016_osen_D Мазур Сергій Ігорович 1986-10-22 4
2016_osen_D Герасименко Сергей Сергеевич 1900-01-01
2016_osen_D Костюченко Дмитро Григорович 1990-09-11