Порушники ліги
Полиграфия Европав Футбол Фоктрот

FC Vtoris+ 2:0 Rastafari ST Wood 6:2 ФК Фаворит Linevich Group 2:4 Перун VUSO 9:1 S.K.I.L.L. Bravo+ 2:3 FC Sorry Бабушка ФК «Троя» 8:0 FC Getman Kyiv «Фокстрот ГК» 1:13 АФК «Миротворець» АФК НК 0:5 «Укрелітцентр» АФК «Хунта» 2:1 ФК «Талан» Talisman 4:11 «Миротворець NewSchool» MFC Donbasenergo 4:3 ФК «Талан PC» Playtech 5:2 Generals МФК "Сервіт" 5:0 SPARTA FC Vtoris 8:2 «Ібіс» FC Messa 10:2 Hammers FC Olymp 3:1 МФК «Парма» AFC San Grano 1:6 FC Milky Dogs Underdog 5:2 «Прем’єр Палац» FC Phoenix 2:3 FC Partizan Kyiv FC Pegas 0:5 «Скіф» Cash Point 5:0 ФК «Бортничі» Unity 2:2 «Легіон» «Маттерхорн» 2:3 КБТ MFC Athletic 5:5 Restorator «Гермес» 7:4 FC Warriors МФК «Горняк» 4:0 «Бандерлона» PZU K1 3:4 АФК «Хунта NEXT» Dresdner 7:4 AFC Bender «Шулявка Юнайтед» 3:6 Wolves MFC Ataman 3:7 «Любі Друзі» Spice 6:3 AFC Miners Playtika 1:2 A.F.C Svyatosh Ajax 5:2 «Авентин» FC Dragons 10:3 Rocket Power


Таблиця

і о
1УКРЕЛИТЦЕНТР (Київ)922
2ПРОФКОМ (Київ)919
3ТЕЛЕКАНАЛ ФУТБОЛ 1,2 (Київ)917
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Вовнянко 7 22 3.14
2 Ключук 7 20 2.86
3 Мисюра 7 12 1.71
дивитись

Дискваліфікація

1 Ключук Сергей
дивитись


ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ

Ключук Сергей

Ключук Сергей

3 Тур

5 Тур

9 Тур

ПОРУШЕННЯ

Окопнюк
Юрій

УКРЕЛИТЦЕНТР (Київ)

1 тур4 тур

Очеретяний
Віктор

ФК ВіКо (Київ)

3 тур6 тур

Подолянко
Ярослав

FC PEGAS (Київ)

5 тур5 тур

Черкашин
Андрей

Phoenix (Київ)

4 тур4 тур

Скалевий
Володимир

PZU K2 (Київ)

5 тур

Цапук
Владислав

ПРОФКОМ (Київ)

2 тур6 тур8 тур

Ястреб
Андрій

PZU K2 (Київ)

4 тур

Засенко
Тарас

FC PEGAS (Київ)

1 тур3 тур2 тур

Ключук
Сергей

ФК ВіКо (Київ)

3 тур5 тур9 тур

Повторацький
Юрій

УНИВЕРСАЛ (Київ)

1 тур2 тур4 тур

Давидов
Денис

ФК ВіКо (Київ)

2 тур3 тур

Куценко
Олексій

PZU K2 (Київ)

1 тур9 тур

Мринський
Євген

Phoenix (Київ)

1 тур3 тур

Олексюк
Вячеслав

PZU K2 (Київ)

3 тур5 тур

Рагулін
Андрій

УНИВЕРСАЛ (Київ)

3 тур4 тур

Ященко
Костянтин

PZU K2 (Київ)

7 тур9 тур

Єрмоленко
Віталій

ФК ВіКо (Київ)

6 тур

Бойко
Андрій

ПРОФКОМ (Київ)

2 тур

Бортнічук
Олег

УКРЕЛИТЦЕНТР (Київ)

9 тур

Вішняков
Олександр

DIGGERS (Київ)

9 тур

Гиленко
Максим

ТЕЛЕКАНАЛ ФУТБОЛ 1,2 (Київ)

3 тур

Демчан
Олександр

ФК ВіКо (Київ)

6 тур

Дмитришин
Владимир

PZU K2 (Київ)

4 тур

Іваненко
Сергій

УКРЕЛИТЦЕНТР (Київ)

7 тур

Корякін
Сергій

УНИВЕРСАЛ (Київ)

5 тур

Куцопалов
Дмитро

DIGGERS (Київ)

9 тур

Литовченко
Олександр

DIGGERS (Київ)

8 тур2 тур

Мельник
Олег*

Phoenix (Київ)

4 тур

Невгодовський
Сергій

Phoenix (Київ)

3 тур

Носіков
Станіслав

DIGGERS (Київ)

4 тур

Портянко
Олександр

УНИВЕРСАЛ (Київ)

4 тур

Прокопенко
Владислав

ПРОФКОМ (Київ)

3 тур

Пуздряк
Євгеній

ФК ВіКо (Київ)

4 тур

Савельев
Андрей

DIGGERS (Київ)

5 тур

Селивон
Артем

FC PEGAS (Київ)

7 тур

Семенюк*
Максим

АФК San Grano (Київ)

2 тур

Тимощук
Назар

ТЕЛЕКАНАЛ ФУТБОЛ 1,2 (Київ)

2 тур

Цибульник
Сергій

ФК ВіКо (Київ)

4 тур

Чуйко
Дмитро

FC PEGAS (Київ)

6 тур

Шендрик
Євгеній

Phoenix (Київ)

5 тур

Ящук
Олег

ТЕЛЕКАНАЛ ФУТБОЛ 1,2 (Київ)

5 тур