Порушники ліги
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
Футбол SELECT Колонки Olympia Sport
Вияр Vuso Европав Фаворит Спорт
Фаворит Спорт Футбольная экипировка Благо

Арсенал-17 1:4 ПБФ FC Pegas 3:1 Underdog «Прем’єр Палац» 7:4 Прометей «Ібіс» 1:2 FC Vtoris AFC Bender 6:5 Арсенал-17 Славутич 2:5 ФК Благо FC Vtoris 2:0 AFC Staff Jysk 2:6 AFC Evraztrade МФК Филлер 9:2 Vartis Tenders Agromat 7:4 FC Sporting Zeppelin 1:2 FC Unknown Полк поліції особливого призначення № 2 ГУНП у м. Києві 3:6 Ф - Енерджи Миротворець OldBoys 4:2 S.K.I.L.L. Горняк + 0:2 KFC Leon НПУ "Десна" 1:2 AFC Staff+ AFC Spartan 0:3 FC Alterra ФК "ВіЯр 1:5 «Укрелітцентр» VPK Group 4:7 ФК Сиба-Вендинг SC Olympia Sport 2:0 ФК Металлист-Киев Kyiv United 4:2 FC Goodfellas ФК Здвиж 0:2 FC Comfort Life Coffeelat 0:7 Ukrmedias


Таблиця

і о
1УКРЕЛИТЦЕНТР (Київ)922
2ПРОФКОМ (Київ)919
3ТЕЛЕКАНАЛ ФУТБОЛ 1,2 (Київ)917
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Вовнянко 7 22 3.14
2 Ключук 7 20 2.86
3 Місюра 7 12 1.71
дивитись

Дискваліфікація

1 Ключук Сергій
дивитись



ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ

Ключук Сергій

Ключук Сергій

3 Тур

5 Тур

9 Тур

ПОРУШЕННЯ

Окопнюк
Юрій

УКРЕЛИТЦЕНТР (Київ)

1 тур4 тур

Очеретяний
Віктор

ФК ВіКо (Київ)

3 тур6 тур

Подолянко
Ярослав

FC PEGAS (Київ)

5 тур5 тур

Черкашин
Андрей

Phoenix (Київ)

4 тур4 тур

Скалевий
Володимир

PZU K2 (Київ)

5 тур

Цапук
Владислав

ПРОФКОМ (Київ)

2 тур6 тур8 тур

Ястреб
Андрій

PZU K2 (Київ)

4 тур

Засенко
Тарас

FC PEGAS (Київ)

1 тур3 тур2 тур

Ключук
Сергій

ФК ВіКо (Київ)

3 тур5 тур9 тур

Повторацький
Юрій

УНИВЕРСАЛ (Київ)

1 тур2 тур4 тур

Давидов
Денис

ФК ВіКо (Київ)

2 тур3 тур

Куценко
Олексій

PZU K2 (Київ)

1 тур9 тур

Мринський
Євген

Phoenix (Київ)

1 тур3 тур

Олексюк
Вячеслав

PZU K2 (Київ)

3 тур5 тур

Рагулін
Андрій

УНИВЕРСАЛ (Київ)

3 тур4 тур

Ященко
Костянтин

PZU K2 (Київ)

7 тур9 тур

Єрмоленко
Віталій

ФК ВіКо (Київ)

6 тур

Бойко
Андрій

ПРОФКОМ (Київ)

2 тур

Бортнічук
Олег

УКРЕЛИТЦЕНТР (Київ)

9 тур

Вішняков
Олександр

DIGGERS (Київ)

9 тур

Гіленко
Максим

ТЕЛЕКАНАЛ ФУТБОЛ 1,2 (Київ)

3 тур

Демчан
Олександр

ФК ВіКо (Київ)

6 тур

Дмитришин
Владимир

PZU K2 (Київ)

4 тур

Іваненко
Сергій

УКРЕЛИТЦЕНТР (Київ)

7 тур

Корякін
Сергій

УНИВЕРСАЛ (Київ)

5 тур

Куцопалов
Дмитро

DIGGERS (Київ)

9 тур

Литовченко
Олександр

DIGGERS (Київ)

8 тур2 тур

Мельник
Олег*

Phoenix (Київ)

4 тур

Невгодовський
Сергій

Phoenix (Київ)

3 тур

Носіков
Станіслав

DIGGERS (Київ)

4 тур

Портянко
Олександр

УНИВЕРСАЛ (Київ)

4 тур

Прокопенко
Владислав

ПРОФКОМ (Київ)

3 тур

Пуздряк
Євгеній

ФК ВіКо (Київ)

4 тур

Савельев
Андрей

DIGGERS (Київ)

5 тур

Селівон
Артем

FC PEGAS (Київ)

7 тур

Семенюк*
Максим

АФК San Grano (Київ)

2 тур

Тимощук
Назар

ТЕЛЕКАНАЛ ФУТБОЛ 1,2 (Київ)

2 тур

Цибульник
Сергій

ФК ВіКо (Київ)

4 тур

Чуйко
Дмитро

FC PEGAS (Київ)

6 тур

Шендрик
Євгеній

Phoenix (Київ)

5 тур

Ящук
Олег

ТЕЛЕКАНАЛ ФУТБОЛ 1,2 (Київ)

5 тур