Порушники ліги
Колонки Футбол Фоктрот Поле Киев
Европав Полиграфия

Uptown 0:6 ДФК Славные парни MFC Athletic 4:7 РСК Флагман Atletico 6:3 «Авентин» LP Team 2:7 Монолит-ST Wood Петарда 9:1 Unity АФК НК 5:5 ФТ Геркулес ФК Донецк 3:1 Restorator Hurricane 1:16 ФК Одесcа V.S.P 13:4 ФК Металлист-Киев ФК Авіаліга 2:2 Торнадо Київ Біо Клімат 4:11 AFC Sparta AFC Lazio 3:1 «Шулявка Юнайтед» Partstore 13:1 Salateira «Прем’єр Палац» 13:2 Closer United Ан Нур 6:5 Дружба УкрЕлітЦентр 2 3:3 БФ "Товариство разом за життя" Мустанг 7:4 Оболонь FC Wings 3:1 Телеканал Футбол 1,2 SC Olympia Sport 3:7 TURBO АФК «Хунта NEXT» 3:2 Granda KFC Leon 8:1 "Миротворець OldBoys" СНВ 5:5 Кристал Cash Point 8:0 FC DOMINUS Ikarus 7:1 Казакі WinWinCars 8:4 AFC Troya ПБФ 3:4 Underdog «Бандерлона» 3:5 FC Milky Dogs МФК «Горняк» 8:6 FC Pegas S.K.I.L.L. 4:3 МФК Филлер Dresdner 9:3 MFC Ataman «Любі Друзі» 1:5 КБТ «Маттерхорн» 1:4 AFC Miners AFC Staff 3:1 FC Olymp Playtika 3:5 Wolves «Ф-Енерджі» 4:7 Перун FC Warriors 4:2 FC Messa «Скіф» 1:1 ST Wood Ajax 5:8 Rocket Power AFC San Grano 3:3 A.F.C Svyatosh «Hermes» 3:3 FC Phoenix ФК Фаворит 3:5 Hammers VUSO 7:1 AFC Bender ФК Донбас+ 1:5 «Укрелітцентр» Ciklum 1:5 FC Dragons «Ібіс» 3:5 FC Sorry Бабушка ФК «Троя» 7:6 FC Vtoris+ Bravo+ 5:3 АФК «Миротворець» «Віді-трейд» 7:2 ФК Талан РС «Миротворець NewSchool» 3:4 АФК «Хунта» Generals 5:0 Breeze «Фокстрот ГК» 2:9 FC Vtoris Бригантина 2:5 Rastafari


Таблиця

і о
1УКРЕЛИТЦЕНТР (Київ)922
2ПРОФКОМ (Київ)919
3ТЕЛЕКАНАЛ ФУТБОЛ 1,2 (Київ)917
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Вовнянко 7 22 3.14
2 Ключук 7 20 2.86
3 Мисюра 7 12 1.71
дивитись

Дискваліфікація

1 Ключук Сергей
дивитись


ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ

Ключук Сергей

Ключук Сергей

3 Тур

5 Тур

9 Тур

ПОРУШЕННЯ

Окопнюк
Юрій

УКРЕЛИТЦЕНТР (Київ)

1 тур4 тур

Очеретяний
Віктор

ФК ВіКо (Київ)

3 тур6 тур

Подолянко
Ярослав

FC PEGAS (Київ)

5 тур5 тур

Черкашин
Андрей

Phoenix (Київ)

4 тур4 тур

Скалевий
Володимир

PZU K2 (Київ)

5 тур

Цапук
Владислав

ПРОФКОМ (Київ)

2 тур6 тур8 тур

Ястреб
Андрій

PZU K2 (Київ)

4 тур

Засенко
Тарас

FC PEGAS (Київ)

1 тур3 тур2 тур

Ключук
Сергей

ФК ВіКо (Київ)

3 тур5 тур9 тур

Повторацький
Юрій

УНИВЕРСАЛ (Київ)

1 тур2 тур4 тур

Давидов
Денис

ФК ВіКо (Київ)

2 тур3 тур

Куценко
Олексій

PZU K2 (Київ)

1 тур9 тур

Мринський
Євген

Phoenix (Київ)

1 тур3 тур

Олексюк
Вячеслав

PZU K2 (Київ)

3 тур5 тур

Рагулін
Андрій

УНИВЕРСАЛ (Київ)

3 тур4 тур

Ященко
Костянтин

PZU K2 (Київ)

7 тур9 тур

Єрмоленко
Віталій

ФК ВіКо (Київ)

6 тур

Бойко
Андрій

ПРОФКОМ (Київ)

2 тур

Бортнічук
Олег

УКРЕЛИТЦЕНТР (Київ)

9 тур

Вішняков
Олександр

DIGGERS (Київ)

9 тур

Гиленко
Максим

ТЕЛЕКАНАЛ ФУТБОЛ 1,2 (Київ)

3 тур

Демчан
Олександр

ФК ВіКо (Київ)

6 тур

Дмитришин
Владимир

PZU K2 (Київ)

4 тур

Іваненко
Сергій

УКРЕЛИТЦЕНТР (Київ)

7 тур

Корякін
Сергій

УНИВЕРСАЛ (Київ)

5 тур

Куцопалов
Дмитро

DIGGERS (Київ)

9 тур

Литовченко
Олександр

DIGGERS (Київ)

8 тур2 тур

Мельник
Олег*

Phoenix (Київ)

4 тур

Невгодовський
Сергій

Phoenix (Київ)

3 тур

Носіков
Станіслав

DIGGERS (Київ)

4 тур

Портянко
Олександр

УНИВЕРСАЛ (Київ)

4 тур

Прокопенко
Владислав

ПРОФКОМ (Київ)

3 тур

Пуздряк
Євгеній

ФК ВіКо (Київ)

4 тур

Савельев
Андрей

DIGGERS (Київ)

5 тур

Селивон
Артем

FC PEGAS (Київ)

7 тур

Семенюк*
Максим

АФК San Grano (Київ)

2 тур

Тимощук
Назар

ТЕЛЕКАНАЛ ФУТБОЛ 1,2 (Київ)

2 тур

Цибульник
Сергій

ФК ВіКо (Київ)

4 тур

Чуйко
Дмитро

FC PEGAS (Київ)

6 тур

Шендрик
Євгеній

Phoenix (Київ)

5 тур

Ящук
Олег

ТЕЛЕКАНАЛ ФУТБОЛ 1,2 (Київ)

5 тур