Календар матчів міста
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
Европав Vuso Полиграфия SELECT
Фаворит Спорт Фаворит Спорт Eldorado Футбол
Колонки

МФК "Старая Гвардия" 6:4 FC Getman Kyiv «Шулявка Юнайтед» 6:0 Hammers AFC EVRAZTRADE 3:5 JYSK V.S.P 0:7 FC Goodfellas Sharks 1:6 BarbershopGC MFC Athletic 4:5 FC Warriors ФК Кварцит 2:3 «Маттерхорн» Medium Tactics 8:0 ФК Фурніком Никос 1:3 ФК Талан Salateira 3:4 Центральний офіс «Дракони» 5:0 FC Pegas Крилья Донбасса 0:13 Check Point ФК Металлист-Киев 1:6 Park Lakers Team МФК Филлер 3:1 OLX B2B FC DOMINUS 2:1 AFC Troya AFC Sparta 3:5 ФК ВИЯР АФК НК 3:1 AVIS Partstore 7:3 AFC STAFF+ Парі-Матч 2:4 «Любі Друзі» 2D 2:6 Інтергал-Буд Underdog 1:3 Оболонь Playtika 1:2 FC Messa «Скіф» 8:2 FC Phoenix БФ "Товариство разом за життя" 9:1 КБТ ФК Донецк 4:0 FC Milky Dogs A.F.C Svyatosh 1:4 FC Olymp Ikarus 17:2 ФК Фаворит «Прем’єр Палац» 2:1 МФК "Рваний Кед" S.K.I.L.L. 0:12 МФК "Рух" FC Binotel 1:5 Мустанг Ajax 9:3 MFC Ataman Rocket Power 4:6 МФК «Горняк» AFC San Grano 5:8 ФК Авіаліга AFC Miners 4:2 «Бандерлона» «Ф-Енерджі» 2:0 АФК «Хунта» «Укрелітцентр» 2:5 FC Soccer Перун 3:1 AFC Staff Atletico 7:1 VUSO Generals 1:3 «Віді-трейд» Eldorado 7:1 FC Talisman Profit 2:2 FC Sorry Бабушка WinWinCars 5:0 TURBO АФК «Миротворець» 2:5 MFC Donbasenergo FC Vtoris+ 1:5 Playtech ФК «Троя» 8:5 «Миротворець NewSchool» Фокстрот 5:2 «Ібіс» FC Vtoris 5:3 FC Dragons Wolves 4:2 Rastafari


Таблиця

і о
1DRESDNER (Київ)821
2Шулявка Юнайтед (Київ)818
3СКИФ (Київ)716
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Чернов 8 24 3
2 Кочетов 7 22 3.14
3 Прибіга 6 21 3.5
дивитись

Дискваліфікація

1 Гордієнко Дмитро
1 Чернов Олександр
дивитись

Тур Дата Ліга Час Поле Матч
6 тур 02 Червня Група E 12:55 1 BarbershopGC VS V.S.P
6 тур 02 Червня Група E 13:20 3 «Прем’єр Палац» VS «Шулявка Юнайтед»
6 тур 02 Червня Група C 13:45 1 FC Pegas VS AFC EVRAZTRADE
6 тур 02 Червня Група C 14:10 3 AVIS VS Центральний офіс
6 тур 02 Червня Група D 14:35 1 Check Point VS Park Lakers Team
6 тур 02 Червня Група D 15:00 3 ФК Фурніком VS ФК Металлист-Киев
6 тур 02 Червня Група D 15:25 1 «Маттерхорн» VS Medium Tactics
6 тур 02 Червня Група D 15:50 3 ФК Талан VS ФК Кварцит
6 тур 02 Червня Група C 16:15 1 FC Warriors VS «Дракони»
6 тур 02 Червня Група D 16:40 3 Крилья Донбасса VS Никос
6 тур 02 Червня Група B 17:05 1 OLX B2B VS НПУ "Десна"
6 тур 02 Червня Група B 17:30 3 Deportivo VS Materialise
6 тур 02 Червня Група E 17:55 1 Hammers VS FC Binotel
6 тур 02 Червня Група F 18:20 3 Partstore VS ПБФ
6 тур 02 Червня Група C 18:45 1 АФК НК VS MFC Athletic
6 тур 02 Червня Група F 19:10 3 AFC STAFF+ VS Оболонь
6 тур 02 Червня Група B 19:35 1 МФК Филлер VS FC DOMINUS
2 тур 02 Червня Ліга Gold 20:00 3 WinWinCars VS Ikarus
6 тур 03 Червня Група E 10:00 1 Мустанг VS Sharks
6 тур 03 Червня Група E 10:25 3 МФК "Рваний Кед" VS FC Goodfellas
7 тур 03 Червня Ліга Silver 10:50 1 FC Messa VS БФ "Товариство разом за життя"
7 тур 03 Червня Ліга Gold 11:15 3 FC Milky Dogs VS Atletico
7 тур 03 Червня Ліга Silver 11:40 1 ФК Авіаліга VS «Скіф»
7 тур 03 Червня Ліга Gold 12:05 3 «Бандерлона» VS Ikarus
6 тур 03 Червня Група А 12:30 1 FC Getman Kyiv VS S.K.I.L.L.
6 тур 03 Червня Група C 12:55 3 JYSK VS Salateira
7 тур 03 Червня Ліга Silver 13:20 1 FC Phoenix VS «Ф-Енерджі»
7 тур 03 Червня Ліга Silver 13:45 3 MFC Ataman VS AFC San Grano
7 тур 03 Червня Ліга Gold 14:10 1 МФК «Горняк» VS AFC Miners
7 тур 03 Червня Вища ліга 14:35 3 FC Olymp VS Generals
7 тур 03 Червня Ліга Silver 15:00 1 КБТ VS Ajax
7 тур 03 Червня Ліга Gold 15:25 3 TURBO VS Rocket Power
7 тур 03 Червня Ліга Silver 15:50 1 АФК «Хунта» VS Playtika
7 тур 03 Червня Ліга Gold 16:15 3 VUSO VS WinWinCars
7 тур 03 Червня Ліга Gold 16:40 1 ФК Фаворит VS ФК Донецк
7 тур 03 Червня Суперліга 17:05 3 FC Sorry Бабушка VS АФК «Миротворець»
7 тур 03 Червня Вища ліга 17:30 1 FC Talisman VS A.F.C Svyatosh
7 тур 03 Червня Суперліга 17:55 3 MFC Donbasenergo VS «Укрелітцентр»
7 тур 03 Червня Вища ліга 18:20 1 «Миротворець NewSchool» VS Eldorado
7 тур 03 Червня Суперліга 18:45 3 «Ібіс» VS Перун
7 тур 03 Червня Вища ліга 19:10 1 Playtech VS ФК «Троя»
7 тур 03 Червня Суперліга 19:35 3 AFC Staff VS Profit
7 тур 03 Червня Суперліга 20:00 1 FC Soccer VS FC Vtoris
7 тур 03 Червня Суперліга 20:25 3 FC Dragons VS Фокстрот
7 тур 03 Червня Вища ліга 20:50 1 «Віді-трейд» VS Wolves
7 тур 03 Червня Вища ліга 21:15 3 Rastafari VS FC Vtoris+
6 тур 03 Червня Група F 21:40 1 МаксБудЕнерго VS Underdog
7 тур 09 Червня Група E 13:20 3 FC Goodfellas VS BarbershopGC
7 тур 09 Червня Група E 13:45 1 FC Binotel VS «Прем’єр Палац»
7 тур 09 Червня Група C 14:10 3 Центральний офіс VS JYSK
7 тур 09 Червня Група F 14:35 1 ПБФ VS AFC STAFF+
7 тур 09 Червня Група D 15:00 3 Park Lakers Team VS ФК Фурніком
7 тур 09 Червня Група D 15:25 1 ФК Кварцит VS Крилья Донбасса
7 тур 09 Червня Група C 15:50 3 AFC EVRAZTRADE VS FC Warriors
7 тур 09 Червня Група D 16:15 1 ФК Металлист-Киев VS «Маттерхорн»
7 тур 09 Червня Група D 16:40 3 Medium Tactics VS ФК Талан
7 тур 09 Червня Група D 17:05 1 Никос VS Check Point
7 тур 09 Червня Група C 17:30 3 MFC Athletic VS AVIS
7 тур 09 Червня Група B 17:55 1 НПУ "Десна" VS Deportivo
7 тур 09 Червня Група B 18:20 3 Materialise VS Інтергал-Буд
7 тур 09 Червня Група E 18:45 1 Sharks VS Hammers
7 тур 09 Червня Група C 19:10 3 «Дракони» VS АФК НК
7 тур 09 Червня Група B 19:35 1 FC DOMINUS VS OLX B2B
7 тур 10 Червня Група F 09:10 1 Underdog VS Mustang Taxi
7 тур 10 Червня Група А 09:35 3 S.K.I.L.L. VS Restorator
7 тур 10 Червня Група E 10:00 1 «Шулявка Юнайтед» VS МФК "Рваний Кед"
7 тур 10 Червня Група E 10:25 3 V.S.P VS Мустанг
7 тур 10 Червня Група А 10:50 1 МФК "Рух" VS FC Getman Kyiv
8 тур 10 Червня Ліга Silver 11:15 3 «Скіф» VS MFC Ataman
8 тур 10 Червня Ліга Silver 11:40 1 Ajax VS FC Messa
8 тур 10 Червня Ліга Gold 12:05 3 Ikarus VS МФК «Горняк»
8 тур 10 Червня Ліга Gold 12:30 1 WinWinCars VS FC Milky Dogs
8 тур 10 Червня Ліга Silver 12:55 3 БФ "Товариство разом за життя" VS АФК «Хунта»
8 тур 10 Червня Вища ліга 13:20 1 Wolves VS FC Olymp
7 тур 10 Червня Група C 13:45 3 Salateira VS FC Pegas
8 тур 10 Червня Ліга Silver 14:10 1 «Ф-Енерджі» VS Playtika
8 тур 10 Червня Ліга Silver 14:35 3 AFC San Grano VS КБТ
8 тур 10 Червня Ліга Silver 15:00 1 FC Phoenix VS ФК Авіаліга
8 тур 10 Червня Ліга Gold 15:25 3 ФК Фаворит VS «Бандерлона»
8 тур 10 Червня Вища ліга 15:50 1 A.F.C Svyatosh VS Generals
8 тур 10 Червня Ліга Gold 16:15 3 AFC Miners VS TURBO
8 тур 10 Червня Ліга Gold 16:40 1 Rocket Power VS VUSO
8 тур 10 Червня Суперліга 17:05 3 Перун VS FC Dragons
8 тур 10 Червня Вища ліга 17:30 1 Eldorado VS Playtech
8 тур 10 Червня Суперліга 17:55 3 «Укрелітцентр» VS FC Sorry Бабушка
8 тур 10 Червня Вища ліга 18:20 1 FC Vtoris+ VS «Віді-трейд»
8 тур 10 Червня Суперліга 18:45 3 Profit VS «Ібіс»
8 тур 10 Червня Вища ліга 19:10 1 FC Talisman VS «Миротворець NewSchool»
8 тур 10 Червня Суперліга 19:35 3 FC Vtoris VS Фокстрот
8 тур 10 Червня Ліга Gold 20:00 1 ФК Донецк VS Atletico
8 тур 10 Червня Суперліга 20:25 3 АФК «Миротворець» VS AFC Staff
8 тур 10 Червня Вища ліга 20:50 1 ФК «Троя» VS Rastafari
8 тур 10 Червня Суперліга 21:15 3 FC Soccer VS MFC Donbasenergo
7 тур 10 Червня Група F 21:40 1 Оболонь VS МаксБудЕнерго
8 тур 16 Червня Група E 12:55 1 «Шулявка Юнайтед» VS FC Binotel
8 тур 16 Червня Група E 13:20 3 «Прем’єр Палац» VS Sharks
8 тур 16 Червня Група E 13:45 1 Hammers VS V.S.P
8 тур 16 Червня Група D 14:10 3 Крилья Донбасса VS Medium Tactics
8 тур 16 Червня Група D 14:35 1 ФК Талан VS ФК Металлист-Киев
8 тур 16 Червня Група C 15:00 3 FC Pegas VS Центральний офіс
8 тур 16 Червня Група D 15:25 1 «Маттерхорн» VS Park Lakers Team
8 тур 16 Червня Група D 15:50 3 Check Point VS ФК Фурніком
8 тур 16 Червня Група C 16:15 1 AVIS VS JYSK
8 тур 16 Червня Група D 16:40 3 Никос VS ФК Кварцит
8 тур 16 Червня Група C 17:05 1 MFC Athletic VS «Дракони»
8 тур 16 Червня Група B 17:30 3 Інтергал-Буд VS НПУ "Десна"
8 тур 16 Червня Група B 17:55 1 OLX B2B VS Deportivo
8 тур 16 Червня Група B 18:20 3 AFC Troya VS Materialise
8 тур 16 Червня Група C 18:45 1 АФК НК VS AFC EVRAZTRADE
8 тур 16 Червня Група C 19:10 3 FC Warriors VS Salateira
8 тур 16 Червня Група E 19:35 1 Мустанг VS FC Goodfellas
8 тур 16 Червня Група F 20:00 3 Mustang Taxi VS Оболонь
8 тур 16 Червня Група F 20:25 1 Бригантина VS Underdog
8 тур 17 Червня Група E 09:35 3 МФК "Рваний Кед" VS BarbershopGC
8 тур 17 Червня Група А 10:00 1 «Любі Друзі» VS S.K.I.L.L.
8 тур 17 Червня Група А 10:25 3 ФК ВИЯР VS FC Getman Kyiv
9 тур 17 Червня Ліга Silver 10:50 1 Playtika VS БФ "Товариство разом за життя"
9 тур 17 Червня Ліга Silver 11:15 3 КБТ VS «Скіф»
9 тур 17 Червня Ліга Gold 11:40 1 FC Milky Dogs VS Rocket Power
9 тур 17 Червня Ліга Silver 12:05 3 FC Messa VS AFC San Grano
9 тур 17 Червня Ліга Gold 12:30 1 TURBO VS Ikarus
9 тур 17 Червня Ліга Silver 12:55 3 АФК «Хунта» VS Ajax
9 тур 17 Червня Вища ліга 13:20 1 FC Olymp VS FC Vtoris+
9 тур 17 Червня Ліга Silver 13:45 3 MFC Ataman VS FC Phoenix
9 тур 17 Червня Ліга Gold 14:10 1 МФК «Горняк» VS ФК Фаворит
9 тур 17 Червня Ліга Silver 14:35 3 ФК Авіаліга VS «Ф-Енерджі»
8 тур 17 Червня Група А 15:00 1 Restorator VS МФК "Рух"
8 тур 17 Червня Група F 15:25 3 AFC STAFF+ VS МаксБудЕнерго
9 тур 17 Червня Ліга Gold 15:50 1 Atletico VS WinWinCars
9 тур 17 Червня Ліга Gold 16:15 3 VUSO VS AFC Miners
9 тур 17 Червня Суперліга 16:40 1 AFC Staff VS «Укрелітцентр»
9 тур 17 Червня Суперліга 17:05 3 Фокстрот VS Перун
9 тур 17 Червня Вища ліга 17:30 1 Playtech VS FC Talisman
9 тур 17 Червня Вища ліга 17:55 3 Rastafari VS Eldorado
9 тур 17 Червня Вища ліга 18:20 1 Generals VS Wolves
9 тур 17 Червня Вища ліга 18:45 3 «Віді-трейд» VS ФК «Троя»
9 тур 17 Червня Вища ліга 19:10 1 «Миротворець NewSchool» VS A.F.C Svyatosh
9 тур 17 Червня Суперліга 19:35 3 FC Dragons VS Profit
9 тур 17 Червня Ліга Gold 20:00 1 «Бандерлона» VS ФК Донецк
9 тур 17 Червня Суперліга 20:25 3 «Ібіс» VS АФК «Миротворець»
9 тур 17 Червня Суперліга 20:50 1 FC Sorry Бабушка VS FC Soccer
9 тур 17 Червня Суперліга 21:15 3 MFC Donbasenergo VS FC Vtoris
2 тур 17 Червня Суперліга 21:45 1 «Ібіс» VS FC Sorry Бабушка
9 тур 23 Червня Група E 13:45 1 Sharks VS «Шулявка Юнайтед»
9 тур 23 Червня Група E 14:10 3 V.S.P VS «Прем’єр Палац»
9 тур 23 Червня Група C 14:35 1 AFC EVRAZTRADE VS MFC Athletic
9 тур 23 Червня Група А 15:00 3 МФК "Рух" VS «Любі Друзі»
9 тур 23 Червня Група D 15:25 1 ФК Кварцит VS Check Point
9 тур 23 Червня Група C 15:50 3 «Дракони» VS AVIS
9 тур 23 Червня Група D 16:15 1 ФК Металлист-Киев VS Крилья Донбасса
9 тур 23 Червня Група C 16:40 3 Центральний офіс VS FC Warriors
9 тур 23 Червня Група D 17:05 1 ФК Фурніком VS «Маттерхорн»
9 тур 23 Червня Група D 17:30 3 Medium Tactics VS Никос
9 тур 23 Червня Група D 17:55 1 Park Lakers Team VS ФК Талан
9 тур 23 Червня Група C 18:20 3 JYSK VS FC Pegas
9 тур 23 Червня Група B 18:45 1 Materialise VS МФК Филлер
9 тур 23 Червня Група B 19:10 3 Deportivo VS Інтергал-Буд
9 тур 23 Червня Група E 19:35 1 FC Goodfellas VS Hammers
9 тур 23 Червня Група B 20:00 3 НПУ "Десна" VS AFC Troya
9 тур 23 Червня Група C 20:25 1 Salateira VS АФК НК
9 тур 23 Червня Група F 20:50 3 Оболонь VS Бригантина
9 тур 24 Червня Група F 09:35 3 Underdog VS Partstore
9 тур 24 Червня Група E 10:00 1 FC Binotel VS МФК "Рваний Кед"
9 тур 24 Червня Група E 10:25 3 BarbershopGC VS Мустанг
9 тур 24 Червня Група А 10:50 1 FC Getman Kyiv VS Restorator
10 тур 24 Червня Ліга Gold 11:15 3 AFC Miners VS FC Milky Dogs
10 тур 24 Червня Ліга Silver 11:40 1 «Скіф» VS FC Messa
10 тур 24 Червня Ліга Silver 12:05 3 «Ф-Енерджі» VS БФ "Товариство разом за життя"
10 тур 24 Червня Вища ліга 12:30 1 ФК «Троя» VS FC Olymp
10 тур 24 Червня Ліга Silver 12:55 3 ФК Авіаліга VS MFC Ataman
10 тур 24 Червня Ліга Gold 13:20 1 «Бандерлона» VS МФК «Горняк»
10 тур 24 Червня Ліга Silver 13:45 3 Ajax VS Playtika
10 тур 24 Червня Ліга Silver 14:10 1 AFC San Grano VS АФК «Хунта»
10 тур 24 Червня Ліга Silver 14:35 3 FC Phoenix VS КБТ
10 тур 24 Червня Ліга Gold 15:00 1 Rocket Power VS Atletico
10 тур 24 Червня Ліга Gold 15:25 3 ФК Фаворит VS TURBO
10 тур 24 Червня Ліга Gold 15:50 1 Ikarus VS VUSO
10 тур 24 Червня Ліга Gold 16:15 3 ФК Донецк VS WinWinCars
10 тур 24 Червня Вища ліга 16:40 1 «Миротворець NewSchool» VS Playtech
10 тур 24 Червня Суперліга 17:05 3 MFC Donbasenergo VS FC Sorry Бабушка
10 тур 24 Червня Вища ліга 17:30 1 Eldorado VS «Віді-трейд»
10 тур 24 Червня Суперліга 17:55 3 АФК «Миротворець» VS FC Dragons
10 тур 24 Червня Вища ліга 18:20 1 FC Vtoris+ VS Generals
10 тур 24 Червня Вища ліга 18:45 3 FC Talisman VS Rastafari
10 тур 24 Червня Суперліга 19:10 1 Profit VS Фокстрот
10 тур 24 Червня Суперліга 19:35 3 FC Vtoris VS Перун
10 тур 24 Червня Суперліга 20:00 1 FC Soccer VS AFC Staff
10 тур 24 Червня Суперліга 20:25 3 «Укрелітцентр» VS «Ібіс»
10 тур 24 Червня Вища ліга 20:50 1 A.F.C Svyatosh VS Wolves
9 тур 24 Червня Група F 21:15 3 МаксБудЕнерго VS Mustang Taxi
9 тур 24 Червня Група А 21:40 1 S.K.I.L.L. VS AFC Sparta
11 тур 01 Липня Ліга Silver 11:40 1 АФК «Хунта» VS «Скіф»
11 тур 01 Липня Ліга Gold 12:05 3 FC Milky Dogs VS Ikarus
11 тур 01 Липня Ліга Silver 12:30 1 FC Messa VS FC Phoenix
11 тур 01 Липня Ліга Silver 12:55 3 Playtika VS AFC San Grano
11 тур 01 Липня Ліга Gold 13:20 1 Atletico VS AFC Miners
11 тур 01 Липня Ліга Silver 13:45 3 БФ "Товариство разом за життя" VS Ajax
11 тур 01 Липня Вища ліга 14:10 1 FC Olymp VS Eldorado
11 тур 01 Липня Ліга Silver 14:35 3 КБТ VS ФК Авіаліга
11 тур 01 Липня Ліга Silver 15:00 1 MFC Ataman VS «Ф-Енерджі»
11 тур 01 Липня Ліга Gold 15:25 3 TURBO VS «Бандерлона»
11 тур 01 Липня Вища ліга 15:50 1 Generals VS ФК «Троя»
11 тур 01 Липня Вища ліга 16:15 3 «Віді-трейд» VS FC Talisman
11 тур 01 Липня Вища ліга 16:40 1 Playtech VS A.F.C Svyatosh
11 тур 01 Липня Ліга Gold 17:05 3 WinWinCars VS Rocket Power
11 тур 01 Липня Суперліга 17:30 1 Фокстрот VS АФК «Миротворець»
11 тур 01 Липня Ліга Gold 17:55 3 VUSO VS ФК Фаворит
11 тур 01 Липня Вища ліга 18:20 1 Rastafari VS «Миротворець NewSchool»
11 тур 01 Липня Суперліга 18:45 3 AFC Staff VS MFC Donbasenergo
11 тур 01 Липня Суперліга 19:10 1 Перун VS Profit
11 тур 01 Липня Суперліга 19:35 3 FC Sorry Бабушка VS FC Vtoris
11 тур 01 Липня Ліга Gold 20:00 1 МФК «Горняк» VS ФК Донецк
11 тур 01 Липня Суперліга 20:25 3 FC Dragons VS «Укрелітцентр»
11 тур 01 Липня Вища ліга 20:50 1 Wolves VS FC Vtoris+
11 тур 01 Липня Суперліга 21:15 3 «Ібіс» VS FC Soccer
11 тур 01 Липня Суперліга 21:15 3 «Ібіс» VS FC Soccer