Календар матчів міста
Фоктрот Европав Полиграфия Футбол

FC Vtoris+ 2:0 Rastafari ST Wood 6:2 ФК Фаворит Linevich Group 2:4 Перун VUSO 9:1 S.K.I.L.L. ФК «Троя» 8:0 FC Getman Kyiv Bravo+ 2:3 FC Sorry Бабушка «Фокстрот ГК» 1:13 АФК «Миротворець» АФК НК 0:5 «Укрелітцентр» Talisman 4:11 «Миротворець NewSchool» АФК «Хунта» 2:1 ФК «Талан» Playtech 5:2 Generals MFC Donbasenergo 4:3 ФК «Талан PC» МФК "Сервіт" 5:0 SPARTA FC Vtoris 8:2 «Ібіс» FC Messa 10:2 Hammers FC Olymp 3:1 МФК «Парма» AFC San Grano 1:6 FC Milky Dogs Underdog 5:2 «Прем’єр Палац» FC Phoenix 2:3 FC Partizan Kyiv FC Pegas 0:5 «Скіф» Unity 2:2 «Легіон» Cash Point 5:0 ФК «Бортничі» «Маттерхорн» 2:3 КБТ MFC Athletic 5:5 Restorator МФК «Горняк» 4:0 «Бандерлона» «Гермес» 7:4 FC Warriors Dresdner 7:4 AFC Bender PZU K1 3:4 АФК «Хунта NEXT» «Шулявка Юнайтед» 3:6 Wolves MFC Ataman 3:7 «Любі Друзі» Playtika 1:2 A.F.C Svyatosh Spice 6:3 AFC Miners Ajax 5:2 «Авентин» FC Dragons 10:3 Rocket Power PTG 0:5 «Віді-трейд» СКТ "Глобус"-Axxon 3:4 FC Vtoris+ Salateira 4:12 «Атлант» «Ф-Енерджі» 2:5 AFC Staff Rastafari 3:2 «МаксБудЕнерго» Playtech 3:0 Wolves Bravo+ 4:1 Profit Rastafari 4:7 AFC Staff


Таблиця

і о
1DRESDNER (Київ)821
2Шулявка Юнайтед (Київ)818
3СКИФ (Київ)716
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Чернов 8 24 3
2 Кочетов 7 22 3.14
3 Прибіга 6 21 3.5
дивитись

Дискваліфікація

1 Гордієнко Дмитро
1 Чернов Олександр
дивитись


Тур Дата Ліга Час Поле Матч
13 тур 30 Вересня Ліга Перспективи 16:30 2 SPARTA VS Бригантина
13 тур 30 Вересня Вища ліга 16:30 1 FC Getman Kyiv VS FC Olymp
13 тур 30 Вересня Ліга Перспективи 17:20 2 Перун VS ST Wood
18 тур 30 Вересня Суперліга 18:10 1 FC Sorry Бабушка VS Talisman
18 тур 30 Вересня Вища ліга 18:10 2 МФК «Парма» VS АФК НК
18 тур 30 Вересня Вища ліга 19:00 2 Generals VS ФК «Троя»
18 тур 30 Вересня Суперліга 19:00 1 ФК «Талан PC» VS FC Vtoris
18 тур 30 Вересня Суперліга 19:50 1 «Миротворець NewSchool» VS MFC Donbasenergo
18 тур 30 Вересня Вища ліга 19:50 2 ФК «Талан» VS Playtech
18 тур 30 Вересня Вища ліга 20:40 2 «Укрелітцентр» VS АФК «Хунта»
18 тур 30 Вересня Суперліга 20:40 1 АФК «Миротворець» VS Bravo+
18 тур 30 Вересня Суперліга 21:30 1 «Ібіс» VS «Фокстрот ГК»
18 тур 30 Вересня Ліга Перспективи 21:30 2 ФК Фаворит VS МФК "Сервіт"
9 тур 01 Жовтня Друга ліга Gold 10:00 1 КБТ VS Cash Point
9 тур 01 Жовтня Друга ліга Silver 10:00 2 Restorator VS Unity
9 тур 01 Жовтня Друга ліга Silver 10:50 2 S.K.I.L.L. VS MFC Athletic
9 тур 01 Жовтня Друга ліга Gold 10:50 1 Hammers VS «Маттерхорн»
9 тур 01 Жовтня Друга ліга Gold 11:40 1 FC Partizan Kyiv VS FC Messa
9 тур 01 Жовтня Друга ліга Silver 11:40 2 «Атлант» VS VUSO
9 тур 01 Жовтня Друга ліга Silver 12:30 2 АФК «Хунта NEXT» VS Salateira
9 тур 01 Жовтня Друга ліга Gold 12:30 1 «Прем’єр Палац» VS FC Phoenix
9 тур 01 Жовтня Друга ліга Gold 13:20 1 ФК «Бортничі» VS Underdog
9 тур 01 Жовтня Друга ліга Silver 13:20 2 «Легіон» VS PZU K1
9 тур 01 Жовтня Перша ліга Silver 14:10 1 «Авентин» VS FC Dragons
9 тур 01 Жовтня Перша ліга Bronze 14:10 2 AFC Miners VS Playtika
9 тур 01 Жовтня Перша ліга Bronze 15:00 2 FC Warriors VS Spice
9 тур 01 Жовтня Перша ліга Silver 15:00 1 «Бандерлона» VS Ajax
9 тур 01 Жовтня Перша ліга Silver 15:50 1 Wolves VS МФК «Горняк»
9 тур 01 Жовтня Перша ліга Bronze 15:50 2 «Любі Друзі» VS «Гермес»
9 тур 01 Жовтня Перша ліга Bronze 16:40 2 AFC Bender VS MFC Ataman
9 тур 01 Жовтня Перша ліга Silver 16:40 1 FC Milky Dogs VS «Шулявка Юнайтед»
9 тур 01 Жовтня Перша ліга Silver 17:30 1 Rocket Power VS AFC San Grano
9 тур 01 Жовтня Перша ліга Bronze 17:30 2 A.F.C Svyatosh VS Dresdner
9 тур 01 Жовтня Перша ліга Gold 18:20 1 «МаксБудЕнерго» VS FC Pegas
9 тур 01 Жовтня Перша ліга Gold 18:20 2 «Віді-трейд» VS Rastafari
9 тур 01 Жовтня Перша ліга Gold 19:10 1 AFC Staff VS PTG
9 тур 01 Жовтня Перша ліга Gold 19:10 2 FC Vtoris+ VS «Ф-Енерджі»
9 тур 01 Жовтня Перша ліга Gold 20:00 1 «Скіф» VS СКТ "Глобус"-Axxon